فیلم سینمایی اکشن جنایی ˝خانواده˝ جدیدترین ساخته سینمایی لوک بسون با هنرنمایی ستارگان مطرح و شناخته شده ای همچون رابرت دنیرو و تامی لی جونز از روز 13 سپتامبر 2013 برابر با 22 شهریورماه در سینماهای سراسر جهان روی پرده می رود.

فیلم اکشن جنایی "خانواده" بر اساس رمانی به نام "دفلاز" توسط مایکل کالو و لوک بسون به صورت مشترک نوشته شده و داستان یک گانگستر بازنشسته (با بازی رابرت دنیرو) را به تصویر می*کشد که به خاطر محافظت از خانواده اش از دست قاتلان حرفه*ای مجبور می شود با همسر و دخترش به نورماندی در فرانسه نقل مکان کند.

رابرت دنیرو، میشل فایفر، دیانا آگرون، تامی لی جونز، دومنیک چیانسز، وینسنت پستور، دومنیک لومباردوزی، جوزف پرینو، دیوید بل، گرگ آنتونیکا، جان دلئو، کرش نواکویچ، آنتونی مانگانو، پائول بورخس و جیمی پائولومبو بازیگران فیلم سینمایی "خانواده" هستند.

به نوشته کامینگ سون، لوک بسون به همراه پیر آنژه لوپوگام و ویرجین سیلا تهیه کنندگان این پروژه سینمایی هستند و کمپانی رلتیویتی مسئولیت اکران جهانی آن را برعهده دارد.

گفتنی است، فیلم های "حرفه ای"، "گرفته شده" و "عنصر پنجم" از جمله آثار "لوک بسون" در مقام کارگردان است که پیش از این در سینماهای جهان به نمایش درآمده است.

-----------

منبع: هنرآنلاین