با وجود اینکه خبری از بازسازی جدید جنگ ستارگان در کمیک کان امسال نبود اما مراحل تولید فیلم Star Wars: Episode VII برطبق برنامه ها در سال ۲۰۱۴ آغاز خواهد شد و کم کم وقت ان رسیده است که کارگردان این پروژه J.J. Abrams اطلاعاتی از آنرا در اختیار طرفداران جنگ ستارگان قرار دهد . در این اخر هفته جشنی مخصوص Star Wars در آلمان گرفته خواهد شد و بسیار انتظار دارد تا دو کمپانی Disney یا Lucasfilm چند تن از بازیگران این پروژه را مشخص کنند . اما در همه حال اخبار در گوشه و کنار کمپانی ها درز می کنند و در فضای مجازی منتشر می شوند . براساس همین اخبار اعلام شده است که کمپانی Disney برای دو کارکتراش بدنبال Ryan Gosling و Zac Efron می باشد .


ابتدا لازم است که اعلام کنیم تمام این اخبار ممکن است شایعه باشد و هنوز تایید نشده اند ، اما اخباری در دست داریم که اعلام می کند که به احتمال فراوان Zac Efron و Ryan Gosling را در قسمت هفتم جنگ ستارگان مشاهده خواهیم کرد . بنابراین از انجا که داستان Star Wars: Episode VII سی سال پس از اتفاقات Return of the Jedi دنبال خواهد شد ، Ryan Gosling نقش پسر Luke Skywalker را بازی خواهد کرد اما در ادامه کارکتر Zac Efron مشخص نشده است . در کنار همین اخبار همچنین اعلام شده است که کمپانی دیسنی حتی بسراغ Leonardo DiCaprio نیز رفته است اما مذاکرات به خوبی پیش نرفت .


از آنجا که کمپانی Lucasfilm در بیشتر مواقع به سراغ بازیگران جوان و ناآشنایی همچون Dane DeHaan و یا Andrew Garfield رفته است کمی باور کردن این اخبار سخت می باشد ، اما آیا اینکه کمپانی Disney هم با این روش Lucasfilmموافق می باشد یا خیر بحث دیگریست . درآخر باری دیگر باید تاکید کنیم که ای اخبار هنوز تایید نشده اند و لازم می باشد تا بیشتر منتظر ماند که به احتمال بسیار زیاد تا پایان این هفته اخبار بیشتری بدستمان خواهد رسید . همچنین در این روزها شایعه ای در خبرگزاری ها منتشر شده بود که حامل کناره گیری J.J. Abrams از این پروژه بدلیل Star Trek 3بوده است .


فیلم Star Wars: Episode VII در سال ۲۰۱۵ اکران می شود .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم