►جدیدترین پوستر برای قسمت دوم فیلم G.I. Joe منتشر شد◄

قسمت دوم فیلم G.I. Joe در حالی اماده ی اکران می شود که بعد از نمایش محدودی که برای طرفداران این فیلم داشت نتونست انتظارات انان رو براورده کند و همینطور به خاطر حذف کارکتر نقش Channing Tatum بسیاری از طرفداران از این قسمت ناراضی بودند که باعث شد تهیه کنندگان این فیلم تصمیم به عقب انداختن اکران عمومی این فیلم بگیرند تا تغییراتی را بر داستان اصلی
بوجود بیاورند. امروز پوستر جدیدی از این قیلم منتشر شد و یکی از بزرگترین تفاوت ها در مورد این پوستر با پوستر های قبلی حضور بیشتر Channing Tatum می باشد که نشان می دهد که شاهد حضور بیشتر کارکتر این بازیگر در قسمت دوم این قیلم به نام G.I. Joe: Retaliation می باشیم.
این فیلم به کارگردانی Jon M. Chu و تهیه کنندگان این فیلم نیز Lorenzo di Bonaventura و Brian Goldner می باشند که فیلمنامه ی این قسمت هم به دستان Rhett Reese و Paul Wernick سپرده شده است.
در این قسمت علوه بر Channing Tatum بازیگران دیگری از جمله .J. Cotrona, Byung-hun Lee, Ray Park, Adrianne Palicki, Jonathan Pryce, RZA, Ray Stevenson, Bruce Willis و Dwayne Johnson می باشند.

*تاریخ اصلی که برای اکران این فیلم تعیین شده بود 29 جون 2012 بود اما برای بوجود اوردن تغییرات به 27 مارچ 2013 تغییر پیدا کرد این فیلم به صورت 3D در همین تاریخ اکران عمومی خواهد شد*