دو بازیگر کهنه کار فیلم های اکشن روز جمعه برای تبلیغ تریلر «نقشه فرار» در گردهمایی سالانه کامیک-کان در سن دیگو شرکت کردند.

سیلوستر استالونه و آرنولد شوارتزنگر بازیگران اصلی تریلر اکشن «نقشه فرار» (Escape Plan) به کارگردانی میکائل هافستروم هستند که 18 اکتبر (26 مهر) اکران می شود.

«نقشه فرار» با عنوان قبلی «مقبره»، درباره ری برسلین (استالونه) سرشناس ترین طراح ساختارهای امنیتی در دنیاست که تقریبا تمام زندان ها و سیستم امنیتی آن ها را تجزیه و تحلیل کرده است.

او می پذیرد آخرین ماموریت را انجام دهد: نفوذ به تاسیساتی بسیار مخفی و کاملا پیشرفته به نام «مقبره» که خودش طراحی کرده است، اما وقتی به اشتباه زندانی می شود باید از هم بند خود امیل راتمایر (شوارتزنگر) که یک زندانی با شخصیتی پیچیده است کمک بخواهد تا با هم یک نقشه جسورانه و تقریبا غیرممکن برای فرار از ایمن ترین و مستحکم ترین زندان تاریخ طراحی کنند.جیم کاویزل، سام نیل، وینسنت دونافریو، ایمی رایان و کرتیس"50 سنت" جکسن دیگر بازیگران فیلم «نقشه فرار» هستند.

این فیلم تولید شرکت سامیت اینترتینمنت متعلق به استودیو لاینزگیت است.

شوارتزنگر برای بازی در مجموعه فیلم های «نابودگر» همین طور فیلم هایی چون «کونان بربر»، «کماندو»، «غارتگر»، «یادآوری کامل»، «آخرین قهرمان اکشن» و «دروغ های واقعی» شهرت دارد. استالونه ستاره سری فیلم های «راکی» و «رمبو» است. او و شوارتزنگر پارسال در فیلم «گوشت های دم توپ 2» هم همبازی بودند.


------------
منبع: خبرآنلاین