سرانجام به پنل کمیک کان فیلم مهم کمپانی Fox بنام X-Men: Days of Future Pastرسیدیم . بلافاصله پس از اینکه بخش فیلم The Wolverine به پایان رسید ، Hugh Jackman بهمراه Bryan Singer بروی صحنه ی سالن X-Men: Days of Future Past آمدند و Bryan Singer در پشت میکروفون اعلام کرد که حدود یکسالی می باشد مشغول این پروژه هست و بسیاری از بخش جلوه گذاری ناتمام مانده است اما یه چیزهایی را بریده است و با خود به کمیک کان آورده است .


در این تیزر جهش یافته های زیادی می بینیم اما هسته ای اصلی اینست که ما Xavier , Magneto , Storm و Wolverine را در اینده خواهیم دید . Xavier به دیگر دوستانش می گوید که مجبورند تا Logan را به ذهن بدن جوانترش بفرستند تا Xavier و Magneto جوانتر را قانع کند تا با کمک همدیگر از به وقوع پیوستن چنین اینده ای جلوگیری کنند . در اینده ما اعضای سه فیلم گذشته ی X-Men را در لباس هایی تاریک و آینده ای مشاهده می کنیم که هیچگونه شباهتی با لباس های درون کمیک بوک ها ندارد . زمانیکه Wolverine در زمان به عقب برمی گردد ، با اعضای فیلم First Class روبرو می شویم که Xavier جوان بسیار فرسوده و سخته بنظر می رسد و پس از ان صحنه ای از کلیه اعضای این گروه مشاهده می کنیم و همینطور صحنه های هیجان انگیزی مانند نبرد Beast با Magneto جوان و اینکه Magneto جوان از قدرتش استفاده می کند تا Mystique را بطرف خودش بکشد . این تریلر با جمله ی Xavier جوان به پایان میرسد که “: من آینده ی تو رو نمیخوام “ و لحظه ی افسانه ای فرا می رسد و دو Xavier مسن و جوان رودروی یکدیگر قرار می گیرند و Xavierپیر به نسخه ی جوانش می گوید “: خواهش می کنم ، ما برای امید دوباره ، به شما احتیاج داریم “.


پس از اتمام این تریلر ، نویسنده و مدیر تولید Simon Kinberg و تهیه کنندگان Lauren Shuler Donner و Hutch Parker و بازیگران Omar Sy , Ellen Page , Shawn Ashmore , Anna Paquin , Halle Berry , Ian McKellen , Patrick Stewart , Hugh Jackman , James McAvoy , Michael Fassbender , Jennifer Lawrence , Nicolas Hoult , Peter Dinklage و Evan Peters بروی صحنه امدند .
Evan Peters
در مورد کارکتری که بازی می کند Quicksilver می گوید :” او بسیار سریع است ، سریع حرف میزند و همه چیز در مقابل او برای اهسته می گذرد “. Hugh Jackman میگوید X-Men: Days of Future Past فیلم عالیست که او هیچوقت فراموش نخواهد کرد . وقتی تماشاگران در مورد کارکتر Deadpool پرسیدند ، Bryan Singer در جواب گفت :” هیچ چیز غیرممکن نیست ، او در این فیلم حضور ندارد اما هیچ چیز غیرممکن نیست “. و در ادامه از Bryan Singer در مورد کارکتر Quicksilver سوالی پرسیده شد و اینکه وارد کردن این کارکتر در داستان فیلمت با اینکه می دانیم او را در فیلمAvengers 2 هم خواهیم دید ، چگونه است ؟ ، Bryan Singer اعلام کرد ما از اول می دانستیم Quicksilver بخشی از داستان X-Men: Days of Future Past خواهد بود ، من اجازه ای ندارم تا در مورد پروژه ی Avengers 2 صحبت کنم اما هر دوی انها از هم متفاوت خواهند بود .


پس از ان از تمام بازیگران پرسیده شد که دوست دارند تا در نقش کدام کارکتر حضور داشته باشید و Evan Peters اعلام کرد در نقش Wolverine و Peter Dinklage اعلام کرد در نقش Mystique و Nicolas Hoult نیز گفت در نقشMagneto و Jennifer Lawrence در نفش Storm و Michael Fassbender در نقش Mystique و James McAvoyنیز اعلام کرد Gambit و Bryan Singer خودش گفت پروفسور X و Hugh Jackman نقش Deadpool را انتخاب کرد و در ادامه Patrick Stewart نیز گفت هر کارکتر زن فیلمهای مردان ایکس چونکه اونوقت می توانم اسکار برنده شوم و Ian McKellen نقش Magneto جوان و Halle Berry نقش Mystique و Anna Paquin نقش Wolverine اما اگر Rogueمی تواسنت پرواز کند عالی میشد و Shawn Ashmore نقش Nightcrawler و Ellen Page نقش Bishop و Omar Syنقش X و Simon Kinberg نقش Mystique و Lauren Shuler Donner نقش Jean Grey و Hutch Parker نقشWolverine را انتخاب کردند .

در اخر باید گفت که فیلم X-Men: Days of Future Past از چیزی برخوردار می باشد که دیگر فیلمها انرا ندارند ، و اون تاریخ است ، گذشته . فیلمهای زیادی را ندیدیم که بازیگرانشان پس از مدت ها سر همان فیلم برگردند و با همان کارگردان کار کنند و خاطرات ۱۳ سال پیششان را تعریف کنند .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم