مدیر و سخنگوی کمپانی Marvel یعنی Kevin Feige را می توان یکی از پرمشغله ترین افراد حاضر در کمیک کان ۲۰۱۳دانست ، او پس از سالن The Avengersباید بلافاصله به سالن های Thor: The Dark World , Captain America: The Winter Soldier و Guardians of the Galaxyو یا حتی بیشتر میرفت . Kevin Feige پس از برگشت اش به سالن The Avengers اعلام کرد که در اینجا تنها یک شخص دیگر هست که می خواهد به شما سلام کند و ان شخص کسی نیست ، جزء Joss Whedon . کارگردان فیلم انتقام جویان Joss Whedon بروی صحنه می آید و پس از سلام به تماشاگران و طرفداران The Avengers اعلام کرد که وقت زیادی ندارد و باید برود اما می خواهد نکاتی را اضافه کند و تریلری برای طرفدارانش آماده کرده است .


باری دیگر اعلام می کنیم که امکان نمایش این تریلر در اینجا وجود ندارد و تنها می توانیم آنرا توصیف کنیم . در ابتدای تریلر ، یک چکش و دستکش قرمز رنگ نمایش داده می شود ، پس از ان صدای Nick Fury را می شنویم که همان سخنان قسمت اول را برای Maria Hill تعریف می کند:” این قهرمانان زمانیکه دنیا به انها احتیاج داشته باشد ، دوباره کنار هم جمع خواهند شد ” . چند ثانیه بعد دوربین پایین می آید و زره ی یک روبات Ultron را نشان می دهد . در صحنه ی اخر عنوان فیلم قسمت دوم The Avengers نمایش داده می شود : The Avengers: Age of Ultron .
واکنش طرفداران ابن فیلم به این تریلر شگفت انگیز بود به این دلیلکه آنها خوب می دانند Ultron ها چه می باشند اما برای کسانیکه آشنایی زیادی ندارند لازم به ذکر می باشد که Ultron ها برای اولین بار در سال ۱۹۶۸ در داستان های The Avengers حضور پیدا کردند ، Ultron ها روبات یا ماشین های خودکار می باشند که در وحله ی اول برای اهداف صلح توسط The Avengers ساخته شدند ، اما The Vision (روبات ابرقهرمان) از این روبات ها برای نابود کردن The Avengers استفاده کرد ، که در نهایت The Avengers با کمک همین The Vision برای نابود کردن این روبات ها همکاری کردند . دکتر Henry Pym و یا همان Ant-Manمعروف ، سازنده یUltron است .


اما در نهایت باید دید Joss Whedon چه داستانی برای قسمت دوم خلق کرده است و قرار است چگونه از این روبات ها استفاده کند ، آیا قرار است تا The Vision را نیز مشاهده کنیم و آیا قرار ملاقات کمپانی مارول با وین دیزلبه همین دلیل می باشد ؟ اما یکی از سوال ها مهمیکه ممکن است در ذهن طرداران نقش ببندد این می باشد که تمام این جریانات چه ارتباطی بهThanos دارند ، چون برطبق سایت هایی چون ویکیلیکس و داستان های مارول ، این دو هیچ ارتباطی به همدیگر ندارند . در گذشته بسیاری فکر می کردند در فیلم Guardians of the Galaxy کارکتر Thanos را آماده خواهند کرد و در نهایت او را در The Avengers 2 خواهیم دید . اما انگار باید برای Thanos منتظر The Avengers 3باشیم .
منبع:خبرگزاری آریا فیلم