کمپانی Warner Bros نیز پنل مخصوص Man of Steel را با سوپرایز های بزرگی افتتاح کرد که البته متاسفانه بسیاری از ان قبل از آغاز پنل کمیک کان این فیلم لو رفته بودند . توسط مجری ، کارگردان پروژه Zack Snyder به روی صحنه دعوت شد ، وی در وحله ی اول از تماشاگران و طرفدارن سوپرمن تشکر کرد که از فیلم Man of Steel حمایت کردند و اعلام کرد که میداند تفکرات بسیاری در مورد ادامه ی این فیلم وجود دارد :” مسلما دیگر میدانید که قرار است یک فیلم دیگر ازSuperman بسازیم و حقیقت ماجرا این می باشد که در واقع شما علاقه ای ندارید تا من به شما بگوییم چه اتفاقاتی در قسمت دوم خواهد افتاد ، اما تنها یک نکته ی خاص در این قسمت خواهد بود که شاید بتوانم در اون مورد به شما کمک کنم“.

در نوبت بعد Zack Snyder از یکی از بازیگران فیلم Man of Steel بنام Harry Lennix دعوت کرد تا به صحنه بیاید و متنی را بخواند ، Harry Lennix نیز در پشت میکروفون اعلام کرد :” ما چیزی رو برای شما مشخص نمی کنیم اما این چیز ممکنه به شما کمک کنه تا داستان رو متوجه بشید “. پس از ان Harry Lennix شروع به خواندن متنی از کتاب کمیک بوک The Dark Knight Returns نوشته ی Frank Miller کرد :” من ازت میخوام تا بیادت باشه ، Clark ، برای تمام این سالهایی که خواهند امد ، برای تمام لحظات خصوصیت ، میخوام تا دستای منو بروی گلوت بیاد داشته باشی ، ازت میخوام تا کسی که تو رو شکست داده رو هرگز فراموش نکنی “.

پس از خواندن این متن توسط Harry Lennix ، ناگهان اتاق تاریک شد ، لوگوی Superman بروی صفحه ی بزرگ نمایش بالای سالن نمایان شد اما پس از ان لوگوی مشکی و سیاه Batman بروی پشت لوگوی S قرار گرفت . تماشاگران تماما بهم ریختن و صدای جیغ و فریاد ها زمین را می لرزاند و تمام چراغ ها کاملا روشن شدند .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم