پروژه ی موزیکال و پرستاره ی کمپانی Disney بنام Into the Woodsداستان یک زوج بنامBaker و همسرش با بازیJames Corden و Emily Blunt را تعریف می کند که این دو برای برداشتن نفرینی که بروی خانواده شان نقش بسته تصمیم می گیرند وارد جنگلی تاریک و عجیب شوند . اما داستان این فیلم تنها به اینجا ختم نمی شود بلکه در حین همین داستان با بسیاری از کارکتر های کلاسیک دنیای Disney مانند Cinderella و Red Riding Hood (شنل قرمزی) وRapunzel آشنا می شویم .


کارگردان این اثر Rob Marshall گروهی بزرگ از بازیگران نام آشنا و معروف را دوره هم جمع کرده است که شامل Johnny Depp , Meryl Streep , Chris Pine , Christine Baranski , Tracey Ullman , Anna Kendrick و در آخر Jake Gyllenhaal می شود . اما متاسفیم که باید دوره اسم اخر یک خط قرمز بکشیم . برطبق آخرین اخبار این ستاره ی جوانJake Gyllenhaal تصمیم گرفته است تا با خارج شدن از این پروژه به فیلم اکشن Nightcrawler اضافه شود . همانطور که اعلام شده Rob Marshall در ماه اکتبر از Jake Gyllenhaal درخواست کرد تا به فیلم موزیکال Into the Woods بپیوندد و در ماه نوامبر نقش شاهزاده ی Cinderella را بازی کند . پروژه ی Nightcrawler ، که البته Jake Gyllenhaal تهیه کننده ی ان نیز می باشد در چند هفته در ماه اکتبر فیلمبرداری می شود که این بازیگر جوان تصمیم داشت تا هر دو را در کارنامه اش قرار دهد ، اما بنظر می رسد در آخرین دقایق Jake Gyllenhaal جایی برای Into the Woods ندیده است .


Dan Gilroy که فیلمنامه های Two for the Money را نوشته است ، فیلمنامه ی Nightcrawler را هم در دست داشته که داستان این پروژه در مورد یک روزنامه نویس جوان می باشد که با راه رفتن در نیمه های شب از جنایات اتفاق افتاده در شهر برای روزنامه ی L.A خبر می نویسد . Rene Russo از دیگر بازیگران این اثر می باشد ، Dan Gilroy که نویسنده ی The Bourne Legacy نیز بوده است و توسط برادرش Tony Gilroy کارگردانی شد . از دیگر پروژه های Jake Gyllenhaal می توان به فیلم Prisonersو هنرنمایی در کنارHugh Jackman و به تازگی نیز به پروژه ی Everest دعوت شده است که بازیگرانی همچون Josh Brolin , John Hawkes و Jason Clarke حضور دارند ، اشاره کرد .
منبع:خبرگزاری آریا فیلم