کمپانی Legendary یک طرح هنری و پوستری مخصوص نمایشگاه Comic-Con برای فیلم بازسازی Godzillaمنتشر کرد . با این تصاویر منتشرشده و تصویری که در روز های گذشته منتشر کردیم ، باید اعلام کنیم کهGodzilla که خواهید دید را عاشقش خواهید شد و بسیار متفاوت و غول پیکر خواهد بود اما در عین حال نمی دانیم چه وقت کمپانی Legendaryدست از به تصویر کشیدن بدن های این هیولا می کشد و تصویر اصلی را نشان می دهد . همچنین در آخر ما نیز تصویری نمادین از گودزیلا که به کمیک کان اورده شده است را برایتان منتشر می کنیم .


از طرفی دیگر این کمپانی سعی می کند تا طرفدارانش را تشنه نگه دارد و شما با تماشای هلیکوپتر های اطراف دمGodzilla متوجه بزرگی ان می شوید . برطبق گفته های Legendary یکی از تجربیاتی که این کمپانی برای طرفدارانGodzilla در Comic-Con آماده کرده است ، این می باشد که تصمم دارد تا مردم را در شرایط مخصوص فیلم قرار دهند به این صورت که آمریکا تحت حمله ی گودزیلا قرار گرفته است و از ان محل باید بسمت آسانسور فرار کنند و در آخر باید با این هیولای غول پیکر روبرو شوند .

در این فیلم بازیگران همچون Aaron Taylor-Johnson , Bryan Cranston , Elizabeth Olsen , Juliette Binoche , David Strathairn , Ken Watanabe و Richard T. Jones حضور دارند .


فیلم Godzilla در تاریخ ۱۶ می ۲۰۱۴ بصورت سه بعدی اکران می شود .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم