• داستان فیلم حول زندگی پر هیجان پسر بچه ای با نام «جیکوب» می گذرد که خود را در خانه ای پر از بچه های جور واجور با توانایی های خاص و مافوق طبیعی پیدا می کند. مسئولیت مراقبت و پرورش توانایی های این کودکان بر عهده ی خانم «پرگرین» است که به نوبه ی خود توانایی های فوق العاده ای دارد...

• لک لک ها دیگر به جای نوزادان، وظیفه ی تحویل محصولات اینترنتی را به عهده دارند, اما وقتی که بصورت اتفاقی یک سفارش نوزاد از راه می رسد, بهترین و سریعترین لک لک تصمیم می گیرد که نوزاد را به خانواده اش برساند...

• خلبانی بنام چسلی سالی سولنبرگر (تام هنکس) پس از اینکه هواپیمایش دچار نقص فنی می شود، آن را سالم و بدون تلفات بر روی رودخانه ی هادسون فرود می آورد و با این عمل شجاعانه تبدیل به یک قهرمان می شود. ولی با تحقیقاتی که بعداز سقوط هواپیما آغاز میشود آبروی او در خطر قرار میگیرد...

• یک سازمان دولتی مخفی چندین ضد قهرمان با قدرت های خارق العاده را به کار میگیرد تا ماموریتی خطرناک را در ازای کوتاه شدن دوره حبس شان، انجام دهند...

• خطرناک ترین مامور سابق سازمان CIA، "جیسون بورن" کم کم به یاد می آورد که واقعاً چه کسی است و سعی میکند حقایق پنهان در مورد گذشته اش را کشف کند...

• داستان فیلم درباره ی کودکی به نام سوفی است که با غول بزرگ مهربانی آشنا می شود و زمانی که متوجه می شود بقیه ی غول ها (که بسیار ظالم هستند) می خواهند کودکان بی گناه انگلستان را بخورند، به فکر می افتد که برای همیشه مانع کارشان شود...

• کارمند آژانس امنیت ملی آمریکا “ادوارد اسنودن” به طور ناگهانی هزاران اسناد محرمانه طبقه بندی شده را به خبرگزاری ها لو میدهد و...

• سه دزد جوان به قصد سرقت مقداری پول نقد وارد خانه ی یک مرد نابینا می شوند، اما این مرد برخلاف ظاهرش اصلاً ضعیف و ناتوان نیست...

• آرتور بیشاپ (جیسون استتهام) خیال میکرد گذشته ی مرگبارش را پشت سر گذاشته، اما یکی از نیرومندترین دشمنانش پیدایش می شود و معشوقه ی او را می رباید. اکنون او مجبور است به اقصی نقاط جهان سفر کند تا سه ترور غیرممکن را انجام دهند و آنها را بصورت حادثه جلوه دهد...

• یک پسر نوجوان به نام کوبو باید به دنبال یک سری وسایل جادویی بگردد تا با استفاده از آنها بتواند روحی که از گذشته آمده را شکست دهد...

• خوش آمديد

ورود / ثبت نام

خوش آمديد

ورود / ثبت نام

هم اکنون وارد انجمن شويد

• به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
    LilMedia New Domain lilvpn
    نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

شماره عضویت
      9
      نام واقعی
      افسانه
      محل زندگی
      teh
      فیلم مورد علاقه
      the last song - now is good - step up 4 - she's the man - avatar - spider man
      سریال مورد علاقه
      prison break - TVD - 24 - arrow - originals
      بازیگر مورد علاقه
      ian somerhlader - johnny depp - kiefer sutherland - joseph morgan - stephen amell - amanda bynes - .
      پسندیده : 381
      مورد پسند : 169 بار در 73 پست

بیوگرافی اما واتسون ( Emma Watson )

اما واتسون در جشنواره کن ۲۰۱۳ میلادی
      نام اصلی اما شارلوت دوئر واتسون
      ملیت Flag of England.svg انگلستان
      تولد ۱۵ آوریل ۱۹۹۰ ‏(۲۳ سال)
      پاریس، فرانسه
      پیشه بازیگر، مانکن
      سال های فعالیت ۲۰۰۱ - اکنون

اِما شارلوت دوئر واتسون (به انگلیسی: Emma Charlotte Duerre Watson)‏ (متولد ۱۵ آوریل ۱۹۹۰)؛ بازیگر و مانکن انگلیسی متولد فرانسه است. او با بازی در نقش هرمیون گرنجر در مجموعه فیلم های هری پاتر به شهرت رسید. او در حالی این نقش را بازی کرد که تنها ۹ سال داشت و قبل از آن فقط در نمایشنامه های مدرسه اش به اجرا پرداخته بود. او از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۱ در تمام فیلم های هری پاتر در کنار دنیل ردکلیف و روپرت گرینت نقش آفرینی کرد. او با بازی در فیلم های هری پاتر موفق به دریافت جایزه های بسیار شد و حدود ۱۰ میلیون پوند نیز ثروت کسب کرد. او در سال ۲۰۰۹ برای اولین بار به حرفهٔ مانکن ها وارد شد.

اوایل زندگی

اِما شارلوت دوئر واتسون در تاریخ ۱۵ آوریل ۱۹۹۰ (‎۲۶ فروردین ۱۳۶۹) در پاریس، فرانسه بدنیا آمد. مادر او جاکولین لوسبی و پدرش کریس واتسون بودند که هر دو آن ها شغل وکالت داشتند و اهل کشور انگلستان بودند.یکی از مادربزرگان اما اهل فرانسه بود. اما تا ۵ سالگی در فرانسه بزرگ شد و قبل از آن که به همراه مادر و برادر کوچکترش، الکس به آکسفوردشیر، انگلستان (به انگلیسی: Oxfordshire)‏ نقل مکان کند، پدر و مادرش از هم جدا شده بودند.
      واتسون از ۶ سالگی به بازیگری علاقه پیدا کرد و برای چند سال در شعبه تئاتر هنر استیج کوچ شهر آکسفورد آموزش دید و به صورت پاره وقت در تئاتر مدرسه ای که در آن درس می خواند به بازیگری، رقص و خوانندگی پرداخت.
      واتسون تا سن ۱۰ سالگی تنها در نقش اول نمایش های مدرسه اش همانند آرتور: سال های جوانی و شاهزادهٔ خوشحال بازی کرده بود اما هیچگاه به صورت حرفه ای بازی ای انجام نداده بود. فعالیت های دیگر او در مدرسه مسابقه دیسی پرت پوئتری کمپتیشن بود که در سن ۷ سالگی توانست نفر اول در سن خودش بشود.

حرفه

واتسون در ۹ سالگی برای بازی در نقش هرماینی گرنجر انتخاب شد او پیش از این سابقه نمایش های مدرسه ای را اجرا می کرد. از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۱ او در کنار دنیل ردکلیف و روپرت گرینت در ۸ فیلم هری پاتر بازی کرده است.؛ و همچنین در دو قسمت یادگاران مرگ نیز بازی خواهد کرد. واتسون با بازی در مجموعه هری پاتر توانسته است چندین جایزه و و بیش از ۱۰ میلیون پوند درآمد داشته باشد. او اولین مدلینگ خود را با کمپین پاییزی/زمستانی بربری در سال ۲۰۰۹ آغاز کرد.
      در سال ۲۰۰۷، واتسون در دو کار غیر هری پاتری ایفای نقش نمود یکی از آنها سریال کفشهای باله که اقتباس تلویزیونی از یک رمان و دیگری فیلمی پویانمایی با نام داستان دسپرو می باشد. کفشهای باله در تاریخ ۲۶ دسامبر ۲۰۰۷ با ۵.۲ میلیون مخاطب پخش شد، و داستان دسپرو بر اساس رمانی با همین نام به قلم کیت دیکامیلو در تاریخ ۲۰۰۸ با فروش جهانی ۷۰ میلیونی خود روبرو شد.

حضور در هری پاتر

در سال ۱۹۹۹ واتسون نقش هرمیون گرنجر در فیلم هری پاتر و سنگ جادو را بازی کرد و پس از این، در فیلمهای هری پاتر و تالار اسرار، هری پاتر و زندانی آزکابان، هری پاتر و جام آتش و هری پاتر و محفل ققنوس نیز شرکت داشت. طرفداران هری پاتر نظرات متفاوتی درباره بازی واتسون به عنوان هرمیون گرنجر دارند. عده ای اعتقاد دارند که او برای این نقش بسیار مناسب است و عده ای دیگر معتقدند که واتسون توانایی نمایش سستی ها و عیب های گرنجر را ندارد. شکایت عده دیگر از زیبایی او است. شخصیت گرنجر به توجه به نوشته های جی کی رولینگ کاملاً ساده است (نه زشت و نه زیبا)

بازی در فیلم های دیگر
      در سال ۲۰۰۷ اما برای اولین بار بازی در فیلمی غیر از هری پاتر را تجربه کرد و در فیلم تلویزیونی کفشهای باله نقش پائولین فوسیل را بازی کرد. و در یک سال بعد در انیمیشن افسانه دسپریا حضور یافت و نقش شاهزاده پی را دوبله کرد.همچنین پس از آن در فیلم هفته من با مرلین در نقش «لوسی» مشغول به کار شد.همچنین اما در روند ساخت ۴ فیلم دیگر است.

بازیگری و تحصیلات

بازیگران نوجوان در فیلم بیش از 7 ساعت در روزکار می کنند و مواقعی که سر صحنه نیستند نزدیک معلم خصوصی آموزش می بینند تا درس ها ی مدرسه را فرا موش نکنند ."هر یک از ما جدا گانه آموزش می بیند وتقریبا نصف زمانی که در مدرسه ی عادی حضور داریم،درس می خوانیم.مجبوریم بیشتر درس بخوانیم چون فقط ماییم ومعلم مان.در یک کلاس عادی زمان به سرعت می گذرد.چون معلم با بچه های زیادی سروکار دارد ،ولی در سر صحنه معلم تمام وقتش راصرف ما می کند البته درس خواندن سر صحنه فیلمبرداری مزایای دیگری دارد ما هیچ وقت تکلیف نداریم و این خیلی عالی است هیچ وقت هم جریمه نمی شویم کاین عالی تر است ".اما واتسون مدرسه رفتن را خیلی دوست دارد و وقتی سر صحنه فیلمبرداری است دلش برای دوستانش خیلی تنگ می شود اما او مانند هرمیون در درس خواندن زیاده روی نمی کند ."کتاب ها ذهن مرا خیلی به خود مشغول نمی کنند، مدرسه و تکالیف آن هم همینطوراست .من هیچ وقت نگران رویا رویی با مشکلات نیستم...
      خلاصه من در این موارد شباهتی به هرمیون ندارم و در کنار مطالعه وفعالیت ها ی علمی ،ورزش می کنم در مدرسه بازی می کنم و اغلب پیش دوستانم هستم.در خانه ماندن را خیلی دوست دارم می دانم برای هرمیون هم خیلی سخت است که به دور از خانه در هاگوارتز باشد ".به نظر می رسد که واتسون در برابر دوستانش به خوبی از پس شهرت بر آمده است."9سال است که به مدرسه می روم و دوستان خیلی خوبی دارم آن ها نسبت به کار من خیلی علاقه مند و کنجکاو هستند و رفتار هیچ کدامشان تا به حال با من عوض نشده است من هنوز آن ها را می بینم و همراهشان به سینما می روم .البته تماس با آن ها هنگام فیلمبرداری خیلی سخت است .اما من سعی خودم را می کنم تا رابطه ام با آن ها قطع نشود .

شهرت

اما واتسون پس از اکران هری پاتر و سنگ جادو در سال 2001 مبدل به چهریه ی بسیار مشهوری در عالم سینما شد.موفقیت هری پاتر و تالار اسرار در 2002 نیز پیش از پیش بر این شهرت افزود."مردم در خیابان جلوی مرا می گیرند و اغلب می گویند سلام هرمیون.من هم سلام می دهم و بر می گردم .اما این ترسناک است خیلی ترسناک است که فقط تو را روی پرده ی سینما دیده باشند و بعد همه چیز را درباره ات بدانند . تو همیشه در حال تماشا شدن هستی .
      بعضی ها خیلی خوبند اما برخی دیگر فقط به تو زل می زنند درست مثل اینکه تو یک تابلوی نقاشی هستی نه یک آدم معمولی با احساساتی عادی ".
      اکنون طرفداران اما واتسون نامه های زیادی برای او می فرستند که بعضی شان برای او خشایند است."روز تولدم یک خرس بزرگ عروسکی سفید برایم فرستادند خیلی بزرگتر از خودم بود.آن ها آن را از طریق پست فرستاده بودند!خیلی برام عجیب بود آن ها هیچ وقت مرا ندیده بودند ".بازی کردن در یک فیلم بزرگ دستمزد بسیاری نیز به همراه دارد. البته اما واتسون به این جنبه کارش اهمیت چندانی نمی دهد.والدینش پول را برای او در بانک گذاشته اند و او می گوید در سن ۱۸ تصمیم خواهد گرفت با آن چه کند . به نظر می رسد بازیگری زندگی او را چندان تحت تاثیر قرار نداده باشد او هنوز مثل یک انسان معمولی زندگی می کند.
      "من هنوز بیشتر وقتم را با برادرم می گذرانم در همان رختخواب قبلی ام می خوابم دوستان قدیمی ام را می بینم و سعی می کنم یک زندگی عادی داشته باشم باید بگویم تنها تغییری که کرده ام این است که سرم شلوغ تر شده و باید هروز کارهای زیادی را انجام دهم".

زندگی شخصی

او به رقص و ورزش علاقه زیادی دارد و از بازیهای هاکی و تنیس لذت می برد و ماهیگیری را نیز می پسندد. او معمولاً وقت خود را با بازیهای رایانه ای و تنیس روی میز می گذراند. خانواده او دارای دو گربه به نام های دومینو و بابلز است که متعلق به او و برادرش هستند. بازیگران مورد علاقه او جانی دپ و جولیا رابرتز است.همچنین او در وبسایت رسمی خود علاقه اش را به کارگردانی و تهیه کنندگی اعلام کرد.

سرگرمی و علایق

اما واتسون با اصرار می گوید گر چه کتاب و مدرسه رفتن را دوست دارد اما مثل هرمیون خوره کتاب نیست.او خرید کردن را خیلی دوست دارد بزرگترین جایزه اش پس از بازی در فیلم هری پاتر این بود که پدر و مادرش به او اجازه دادند در لباس خریدن ولخرجی کند."من موقع مدرسه رفتن روپوش می پوشم اما شلوار پاچه گشاد هم دارم. شلواری که مادرم از آن اصلا خوشش نمی آید".اما واتسون به موسیقی پاپ علاقه دارد به عنوان یک بازیگر سعی می کند از بازیگرانی چوب جولیارابرتز،ساندرا بولاک،جان کلیز و گلدن هاون الگو بگیرد.اماواتسون امید وار است که در سن 18 سالگی یک بورس تحصیلی برای تحصیل در رشته هنر در دانشکده به او تعلق بگیرد.

علاقه های اما واتسون

‎محبوبترین فیلم:فیلمهای‎ Julia RobErts‎2.‎محبوبترین ارکستیk‎:Bryan Adams,SuzannE VEga,Dido,Samantha Mumba
      ‎ورزشها:هاکی و تنیس و چوگان
      ‎محبوبترین کتاب هری پاتر:هری پاتر و زندانی آزکابان‏
      علامت نجومی:برج حمل
      اولین مسابقه:مسابقات شعر که در آن اول شده است
      ‎.‎اولین کتاب خوانده شده:کرم خیلی گرسنه‏
      ‎بهترین هدیه‎:CD playE
      ‎چیزی که او را خوشحال می کند:وقتی که به چیز شادی فکر کنی
      ‎‎بهترین رنگ:آبی
      بهترین اسباب بازی‎:iPod‎
      ‎‎بهترین تلفن همراه:سونی اریکسون
      بهترین حیوان:گربه
      ‎بهترین غذا:هر چیزی روی نان تست و نعنایی و شاتوتی
      ‎بهترین میان وعده:شکلات
      ‎بهترین شکلات:شکلات لیمویی
      ‎بهترین طراح‎KNY,AgnEs B,NicolE Farhi,Marc Jacobs,AlbErta FErrEtti‎
      ‎‎بهترین اوقات فراغت:خرید و صحبت با تلفن و ایمیل به دوستان
      ‎بهترین بازیگر مرد‎:John ClEEsE‎
      ‎بهترین بازیگر زن‎:Julia RobErts,Sandra ‎
      ‎بهترین فیلم‎:Bullock,Gladiator,BravEhEart,ShrEk‎
      ‎بهترین ورزش:هاکی و تنیس و چوگان و مسابقات اتومبیل رانی
      ‎‎بهترین ورزش تابستانی:اسکی روی آب‏
      بهترین بازی:کارت بازی
      ‎بهترین درس:هنر و تاریخ و انگلیسی
      ‎بد ترین درس:ریاضی و جغرافی
      ‎‎بهترین برنامه فوق برنامه:شعر
      ‎‎بهترین قدرت جادویی:نامریی شدن‏
      ‎‎بهترین شخصیت هری پاتری:هاگرید
      ‎بهترین گروه:گریفیندور
      ‎بهترین بازیگر هری پاتر‏‎:Roald Dahl‎

فیلموگرافی

سال موضوع نقش توضیحات
      ۲۰۰۱ هری پاتر و سنگ جادو هرمیون گرنجر در انگلستان با نام هری پاتر و سنگ کیمیا عرضه شد.
      ۲۰۰۲ هری پاتر و تالار اسرار
      ۲۰۰۴ هری پاتر و زندانی آزکابان
      ۲۰۰۵ هری پاتر و جام آتش
      ۲۰۰۷ هری پاتر و محفل ققنوس
      کفش های باله پائولین فوسین یک فیلم تلویزیونی که در کانال بی بی سی ۱ نشان داده شد.
      ۲۰۰۹ افسانه دسپراکس شاهزاده پی صدا پیشه
      هری پاتر و شاهزاده دورگه هرمیون گرنجر در ابتدا قرار بود برای ۲۱ نوامبر ۲۰۰۸ اکران شود.
      ۲۰۱۰ هری پاتر و یادگاران مرگ - قسمت اول
      ۲۰۱۱ هری پاتر و یادگاران مرگ - قسمت دوم
      هفته من با مریلین لوسی
      ۲۰۱۲ پاداش شب*بوی زرد سم
      ۲۰۱۳ حلقه بلینگ نیکی داستان فیلم بر اساس واقعیت است
      ۲۰۱۳ پایان دنیا خودش
      ۲۰۱۴ نوح ایلا در حال فیلمبرداری

جوایز

سال سازمان جایزه فیلم نتیجه
      ۲۰۰۲ جایزه بازیگر جوان بهترین کارایی در چهره فیلم برای بهترین بازیگر جوان زن هری پاتر و سنگ جادو برنده
      آکادمی فیلمهای افسانه ای تخیلی و وحشتناک جایزه ساترن نامزد
      امپایر جایزه امپایر نامزد
      جایزه بازیگر جوان بهترین اثر جمعی در فیلم نامزد
      ۲۰۰۳ جایزه اتو بهترین ستاره زن فیلم (نقره) هری پاتر و تالار اسرار برنده
      ۲۰۰۴ جایزه اتو بهترین ستاره زن فیلم (نقره) هری پاتر و زندانی آزکابان برنده
      فیلم جمعی بهترین کارایی کودک در سال برنده
      انجمن کارشناسان فیلم های سیما بهترین بازیگر زن جوان نامزد
      ۲۰۰۵ جایزه اتو بهترین ستاره زن فیلم (طلایی) برنده
      انجمن کارشناسان فیلم های سیما بهترین بازیگر زن جوان هری پاتر و جام آتش نامزد
      ۲۰۰۶ جایزه اتو بهترین ستاره زن فیلم (برنز) برنده
      جایزه فیلم ام تی وی بهترین تیم صحنه ای نامزد
      ۲۰۰۷ جایزه فیلم ملی بهترین بازیگر زن از نظر کارایی هری پاتر و محفل ققنوس برنده
      جایزه نیکلدئون بهترین بازیگر زن فیلم برنده
      ۲۰۰۸ جایزه امپایر سونی اریکسون بهترین بازیگر زن نامزد
      جایزه کانستلیشن بهترین زن شاهکار نامزد
      جایزه اتو بهترین ستاره زن فیلم (طلایی) برنده
      جایزه گلامور بهترین بازیگر زن تلویزیون انگلستان کفشهای باله نامزد

2e007a24dd40380bfbeb317e0831f2f0-jpeg34_emma_watson-jpgbling-ring-emma-watson-tongue-6-new-jpgblue-eye-emma-emma-watson-33681388-1126-1408-jpgemma-watson-1-jpgemma-watson-3-1-jpgemma-watson-logan-lerman-perks-screening-nyc-01-jpg

ویکیپدیا
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست emma-watson-glamour-uk-6-jpg   emma-watson-3-jpg   emma-watson11-jpg  
      ویرایش توسط Afsane : ۱۳۹۲-۰۴-۲۸ در ساعت ۰۵:۴۶ بعد از ظهر

Everybody thinks that a girl's dream Is to find the perfect guy. Yeah right , our dream is to EAT WITHOUT GETTING FAT