پس از حذف مری جین واتسون با بازی شایلن وودلی از قسمت جدید مرد عنکبوتی شگفت انگیز،فلیسیتی جونز به عنوان بازیگر جدید این فیلم معرفی شد تا شایعه ها برای حضور او در نقش مری جین واتسون به جای شایلن وودلی قوت بگیرد.

فلیسیتی جونز ماه گذشته در مصاحبه ای اعلام کرد احتمالا در نقش کاراکتر Black Cat ظاهر خواهد شد.

جونز در جدیدترین مصاحبه ای که انجام داده است اطلاعات بیشتری را در رابطه با نقشش آشکار ساخته است.جونز در مصاحبه با View London اعلام کرد: "این کاملا به صورت یک راز پنهان است،ولی من دوست دختر گبلین هستم.من با او رابطه دارم و به عنوان شریک و همکار او هستم.من در طرف تاریک و سیاه داستان قرار دارم." طبق این گفته ها تقریبا می توان گفت که وی شخصیت Black Cat را ایفا خواهد کرد.اما حدسیاتی دیگری نیز در رابطه با نقشش وجود دارد.جونز درباره ی رابطه اش با گبلین شفاف سازی نکرده است.او ممکن است که با هری ازبورن (با بازی دین دیهان) دومین گبلین و یا با نورمن ازبورن (با بازی کریس کوپر) اولین گبلین رابطه داشته باشد.

اما با وجود دو دشمن بزرگ در فیلم یعنی الکترو (با بازی جیمی فاکس) و کرگدن (با بازی پل جیاماتی) به نظر نمی رسد که نورمن ازبورن در فیلم "مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2" مارک وب به گبلین سبز تبدیل شود.هر چند طبق صحبت های جونز و کتاب های مصور این عنوان ممکن است که او نقش لیلی هلیستر،دوست هری ازبورن،را که با تزریق سرم گبلین به خودش به شخصیت منفی Menace تبدیل می شود،ایفا کند.

"مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2" را می توان یکی از فیلم های بزرگ سال آینده نام برد که در تاریخ 2 می 2014 اکران خواهد شد.در طی چند روز آینده درستی تمامی این شایعات در کامیک کان 2013 مشخص خواهد شد.

منبع:نقد فارسی