گزارشات حاکی از این می باشد که ستاره ی فیلم MamaبنامJessica Chastain درحال مذاکره برای پیوستن به جدیدترین ساخته ی کارگردان فیلم Margin Call می باشد تا در کنار Javier Bardem حضور یابد . وجود این دو بازیگر در یک فیلم خبر بسیار خوشحال کننده ای می باشد ولی هنوز اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است و همه چیز محرمانه می باشد . همانطور که گفتیم کارگردانی این فیلم بر عهده J.C. Chandor است و هنوز داستان و دیگر جزئیات فیلم به طور رسمی اعلام نشده است .


فیلمبرداری فیلم A Most Violent Year در پاییز امسال در شهر نیویورک آغاز می شود . با این حال یکی از سایت های طرفدار این کارگردان اعلام کرده که داستان فیلم درباره یک تاجر جاه طلب ( با بازی خاویر باردم ) است که مجبور می شود با یک سازمان فاسد معامله ای انجام دهد . وقایع فیلم در دهه هشتاد است و در شهر نیویورک رخ می هد . همانطور که اشاره کردیم ، این اطلاعات تایید شده نیست . اما Jessica Chastain پس از نامزدی اش در اسکار برای فیلم Zero Dark Thirty بسیار سرش شلوغ بوده است و پروژه های زیادی به او پیشنهاد شد .

تا اینجا می دانیم که وی حضور در پروژه هایی از جمله The Disappearance of Eleanor Rigby و Miss Julie و از همه مهمتر جدیدترین اثر کریستوفر نولان Interstellar را پذیرفته است ، و در ادامه The Zookeeper’s Wife و به احتمال زیاد A Most Violent Year در برنامه های کاری او می باشند و در آخر در یکی از پروژه های Guillermo del Toro
بزرگ بنام Crimson Peak که یک فیلم درام در عین حال ترسناک می باشد نیز حضور دارد که البته سال بعد فیلمبرداری اش آغاز خواهد شد .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم