در گذشته اخبار پر از ضد و نغیضی درباره ی آینده ی پروژه ی James Bondمنتشر کردیم و تمامی این اخبار در این مورد بودند که ایا کارگردان فیلم موفق Skyfall بنام Sam Mendesبالاخره کارگردانی قسمت بعدیجیمزباند بنام Bond 24 را قبول می کند و یا خیر . حال اخبار بسیار خوشحال کننده ای برای طرفداران این کارکتر داریم ، کمپانی Sony به تازگی بیانیه ای منتشر کرد و در ان اعلام کرد که Sam Mendes بطور رسمی برای کارگردانی Bond 24 قرارداد بسته است و این فیلم براساس فیلمنامه ی نویسنده ی Skyfall یعنی John Logan ساخته خواهد شد و به علاوه ی این دو Daniel Craig نیز بطور رسمی در نقش James Bond باری دیگر حضور خواهد داشت .


در ادامه ی این اخبار ، تاریخ اکران این فیلم نیز تغییر کرد و براساس بیانیه ی کمپانی Sony فیلم Bond 24 نیز به سال مرگ که غولهای فیلمهای بلک باستر اکران خواهند شد یا همان سال ۲۰۱۵ اضافه شد .

Bond 24
در تاریخ ۲۳ اکتبر ۲۰۱۵ در کشور بریتانیا و در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۱۵ در کشور امریکا اکران خواهد شد و پس از ان نیز اکران جهانی اش را اغاز خواهد کرد . تاریخ اکران این فیلم در کشور امریکا همزمان می باشد با یکی از فیلمهای مهم کمپانی Marvelبنام Ant-Manبه کارگردانیEdgar Wright که مسلما این دو فیلم جدال هیجان انگیزی در همان هفته ی اول خواهند داشت .


اما از انجا که احتمال می رود تا کمپانی Marvel تاریخ اکران Ant-Man را کمی تغییر دهند ، بنابراین چندان هم بنظر نمی رسد قسمت جدید James Bond شانس داشتن یک رقیب ابرقهرمانی را پیدا کند .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم