کمپانی Warner Bros اولین پوستر از فیلم ماجراجویانه و ماورالطبیعی Seventh Son به کارگردانی Sergey Bodrov را منتشر کرد . داستان این فیلم در مورد یک پدر شوالیه ی عرفانی به نام Gregory با بازی Jeff Bridges و شاگرد در حال تعلیم اش Tom Ward با بازی Ben Barnes و نبرد های انها در برابر جادوگرهای شیطانی می باشد که سردسته ی انها مادر Malkin نام دارد و این نقش را Julianne Moore بازی می کند .

با نگاه جامع به گروه بازیگری این فیلم می توان کل بازیگران فیلم Big Lebowski که در سال ۹۸ ساخته شد را مشاهده کرد و حالا باید دید کدام فیلم موفق تر خواهند بود . نکته ی دیگری در مورد این فیلم ، شباهت داستانش نسبت به فیلمهایی می باشد که به تازگی دیده ایم و کمپانی Warner Bros یا این ریسک را پذیرفته است و یا جزییات و داستان هیجان انگیز تری در این فیلم در مقایسه با Hansel & Gretel: Witch Hunters و یا The Brothers Grimm برای نمایش دارد . کارگردان این فیلم Sergey Bodrov تاریخ اکران Seventh Son را از اکتبر به ماه ژانویه تغییر داد تا وقت بیشتری را برای جلوه های ویژه صرف کند و حالا ما امیدواریم تا از این فرصت بخوبی استفاده کرده باشند .


دیگر بازیگران این فیلم را Kit Harington , Alicia Vikander , Djimon Hounsou , Olivia Williams و Antje Traueتشکیل می دهند .


فیلم Seventh Son در تاریخ ۱۷ ژانویه ۲۰۱۴ اکران می شود .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم