بنیسیو دل تورو در فیلم سینمایی «بهشت گم شد» نقش پابلو اسکوبار قاچاقچی کوکائین را بازی می*کند.


«بهشت گم شد» (Paradise Lost) اولین تجربه کارگردانی آندرا دی استفانو بازیگر ایتالیایی است و این روزها در مرحله پس از تولید قرار دارد.


این تریلر رومانس از روی اتفاقات واقعی ساخته شده است. داستان درباره نیک، یک موج*سوار جوان است که برای دیدن برادرش به کلمبیا می*رود و دیوانه*وار شیفته یک دختر زیبای کلمبیایی به نام ماریا می*شود. رابطه عاشقانه آن*ها به نظر بسیار خوب است، تا اینکه نیک با اسکوبار عموی ماریا آشنا می*شود و...


نقش اسکوبار را بنیسیو دل تورو بازی می*کند و جاش هاچرسن و کلودیا ترایزاک به نقش زوج جوان ظاهر شده*اند.


سازندگان فیلم روز سه*شنبه اولین عکس دل تورو در نقش اسکوبار را منتشر کردند.


«بهشت گم شد» تولید مشترک فرانسه، اسپانیا و بلژیک است و با بودجه*ای حدود 27 میلیون دلار ساخته شده است.


دل تورو 46 ساله در 2001 برای بازی در فیلم «قاچاق» برنده اسکار بهترین بازیگر مرد مکمل شد و برای «21 گرم» هم نامزد اسکار بود. این بازیگر پورتوریکویی پارسال فیلم «وحشی*ها» به کارگردانی الیور استون را روی پرده سینماها داشت و اخیرا فیلم «جیمی پی.»* با بازی او در بخش مسابقه اصلی جشنواره کن نمایش داده شد.


پابلو اسکوبار رهبر کارتل بدنام «مدلین» و یکی از ترسناک*ترین رهبران قاچاقچی دنیا بود. او و گروهش نه تنها عامل قاچاق کوکائین به آمریکا و دیگر نقاط دنیا بودند بلکه با بمب*گذاری در بوگوتا پایتخت کلمبیا عملا رعب و وحشت ایجاد می*کردند. اسکوبار دسامبر 1993 در مرکز فرماندهی خود در شمال غربی کلمبیا در 44 سالگی کشته شد.


چند سال پیش، دو فیلم دیگر درباره اسکوبار در هالیوود در دست ساخت قرار گرفت، اما هیچ کدام به نتیجه نرسیدند. یکی از آن*ها «اسکوبار» به کارگردانی آنتوان فوکوا و تهیه*کنندگی الیور استون و پروژه دوم «کشتن پابلو» به کارگردانی جو کارناهان بود.


-------------


منبع: خبرآنلاین