• یک سازمان دولتی مخفی چندین ضد قهرمان با قدرت های خارق العاده را به کار میگیرد تا ماموریتی خطرناک را در ازای کوتاه شدن دوره حبس شان، انجام دهند...

• خطرناک ترین مامور سابق سازمان CIA، "جیسون بورن" کم کم به یاد می آورد که واقعاً چه کسی است و سعی میکند حقایق پنهان در مورد گذشته اش را کشف کند...

• داستان فیلم درباره ی کودکی به نام سوفی است که با غول بزرگ مهربانی آشنا می شود و زمانی که متوجه می شود بقیه ی غول ها (که بسیار ظالم هستند) می خواهند کودکان بی گناه انگلستان را بخورند، به فکر می افتد که برای همیشه مانع کارشان شود...

• کارمند آژانس امنیت ملی آمریکا “ادوارد اسنودن” به طور ناگهانی هزاران اسناد محرمانه طبقه بندی شده را به خبرگزاری ها لو میدهد و...

• سه دزد جوان به قصد سرقت مقداری پول نقد وارد خانه ی یک مرد نابینا می شوند، اما این مرد برخلاف ظاهرش اصلاً ضعیف و ناتوان نیست...

• آرتور بیشاپ (جیسون استتهام) خیال میکرد گذشته ی مرگبارش را پشت سر گذاشته، اما یکی از نیرومندترین دشمنانش پیدایش می شود و معشوقه ی او را می رباید. اکنون او مجبور است به اقصی نقاط جهان سفر کند تا سه ترور غیرممکن را انجام دهند و آنها را بصورت حادثه جلوه دهد...

• یک پسر نوجوان به نام کوبو باید به دنبال یک سری وسایل جادویی بگردد تا با استفاده از آنها بتواند روحی که از گذشته آمده را شکست دهد...

• فیلم داستان واقعی دو مرد جوان به نام های دیوید و افریم است که برنده ی یک قرارداد 300 میلیون دلاری می شوند تا مهمات جنگی آمریکا را در افغانستان تامین کنند و...

• مکس یک سگ خانگی است که به تازگی مجبور شده سگی دیگر به نام دوک را در کنار خود تحمل کند. اما جدال این دو و اشتباهاتشان باعث می شود به دام ماموران کنترل حیوانات بیافتند و...

• "دوری" به یاد دارد که در گذشته یِ دور خانواده ای داشته و از همین رو جستجو را برای پیدا کردن خانواده خود آغاز می کند. "نمو" و "مارلین" هم از آنجا که حافظه کوتاه مدت دوری مشکل دارد، او را همراهی می کنند تا گم نشود. این جستجو آنها را به یک موسسه زیر دریایی می کشاند و...

• خوش آمديد

ورود / ثبت نام

خوش آمديد

ورود / ثبت نام

هم اکنون وارد انجمن شويد

• به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
    LilMedia New Domain lilvpn
    صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 15 از 19

شماره عضویت
      13
      محل زندگی
      IRAN
      پسندیده : 216
      مورد پسند : 396 بار در 100 پست

دانلود فصل اول سریال Spartacus : Blood And Sand | با لینک مستقیم و زیرنویس فارسی

وضعیت پخش پایان سریال
      ستارگان Manu Bennett, Daniel Feuerriegel, Lucy Lawless
      شبکه Starz
      ژانر اکشن | ماجرجویی | بیوگرافی | تاریخی
      امتیاز 8.7 از 10
      اطلاعات بیشتر IMDB
      کیفیت 480p
      حجم 200 مگابایت
      مدت زمان 45 دقیقه

داستان اسپارتاکوس در ۷۳ سال پیش از تولد عیسی مسیح میباشد. برده ای به نام اسپارتاکوس به خاطر اندام ورزیده به عنوان گلادیاتور انتخاب می شود تا آموزش ببیند.مربی و تمامی ساکنان آن مکان که اسپارتاکوس در آن آموزش می بیند مردان خبیثی هستند که برای جان برده ها و کنیز ها ارزشی قایل نمی شوند.درین بین اسپارتاکوس با زنی آشنا می شود که کنیز است.بعد از مدتی به خاطر برخی مسائل اسپارتاکوس مربی خود را می کشد و با دیگر برده ها از مکان آموزش که مانن زندان است می گریزند. در سریال اسپارتاکوس داستان این گلادیاتور بازسازی شده و داستانهائی تخیلی به ان افزوده و از تکنولوژِی بسیار پیشرفته ای برای ساختن ان استفاده شده است. این سریال که پر از افکت های کامپیوتری و جلوه های ویژه است بر اساس فیلم معروف اسپارتاکوس اثر استنلی کوبریک محصول سال ۱۹۶۰ ساخته شده است و موضوع آن به سال ها پس از ماجرای اسپارتاکوس بر میگردد.این سریال شباهت زیادی به فیلم ۳۰۰ داره و البته تا حدودی هم شما را به یاد بازی های کامپیوتری میندازه.صحنه های خشن بسیار زیاد فیلم و همچنین رنگ آمیزی و جلوه های ویژه ، این سریال را جذاب و بیننده پسند تبدیل کرده است.سریال اسپارتاکوس یکی از زیباترین سریالهایی است که تاکنون دیده اید.

قسمت DOWNLOAD-480P
      EPISODE 01 E01
      EPISODE 02 E01
      EPISODE 03 E03
      EPISODE 04 E04
      EPISODE 05 E05
      EPISODE 06 E06
      EPISODE 07 E07
      EPISODE 08 E08
      EPISODE 09 E09
      EPISODE 10 E10
      EPISODE 11 E11
      EPISODE 12 E12
      EPISODE 13 E13
      ویرایش توسط -3D- : ۱۳۹۴-۰۳-۱۸ در ساعت ۱۰:۳۱ بعد از ظهر

شماره عضویت
      30172
      نام واقعی
      مرتضی
      محل زندگی
      زنجان
      فیلم مورد علاقه
      تایتانیک، در میان ستارگان، جاذبه
      سریال مورد علاقه
      فرار از زندان، مردگان متحرک، فلش، کمان
      بازیگر مورد علاقه
      جانی دپ، لیام نیسون، جیم کری، تام کروز
      کارگردان مورد علاقه
      کریستوفر نولان
      پسندیده : 1,153
      مورد پسند : 104 بار در 67 پست
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliayal نمایش پست ها
      سلام من 12 قسمت اول رو دانلود کردم ولی قسمت 13 رو که خواستم دانلود کنم خطای not found میده چیکار کنم
      دوست عزیز لینک قسمت 13 سالمه، دوباره امتحان کنید

شماره عضویت
      168740
      پسندیده : 0
      مورد پسند : 0 بار در 0 پست

مشکل دان

سلام برای من قسمت اول فقط میشه دان کرد قسمت های دو سه چهار بعد از یه دقیقه که صبر میکنم روی لینک میزنم مینویسه off ناموسا رسیدگی کنید بخاطر این سریال سایتتون عضو شدم حالام ...

شماره عضویت
      5421
      نام واقعی
      amir hossein
      محل زندگی
      karaj
      فیلم مورد علاقه
      Step Up - The Maze Runner - 21 - Leon: The Professional-Avengers-The Pursuit of Happ-Vacation -Rajab
      سریال مورد علاقه
      Prison break_ Breaking Bad _ True Blood_SuperNatural_The Vampire Diaries_ArrOw †_Walking Dead_ViKin
      بازیگر مورد علاقه
      Jason Statham- Dylan O'Brien-Johnny Deep-Bryan Cranston
      پسندیده : 5
      مورد پسند : 1,059 بار در 937 پست
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi pc نمایش پست ها
      سلام برای من قسمت اول فقط میشه دان کرد قسمت های دو سه چهار بعد از یه دقیقه که صبر میکنم روی لینک میزنم مینویسه off ناموسا رسیدگی کنید بخاطر این سریال سایتتون عضو شدم حالام ...
      دوست عزیر لینک ها هیچ مشکلی ندارند الان همه قسمتها برا من رو دانلود

شماره عضویت
      186955
      پسندیده : 0
      مورد پسند : 0 بار در 0 پست
      سلام چرا من نمیتونم دانلود کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

شماره عضویت
      182
      نام واقعی
      Milad
      محل زندگی
      1-
      سریال مورد علاقه
      Breaking Bad Game of thrones The Blacklist Sherlock Holmez True Detective Vikings
      بازیگر مورد علاقه
      Liam Neeson, Eric Bana, Brad Pitt, Al Pacino
      پسندیده : 161
      مورد پسند : 156 بار در 122 پست
      نقل قول نوشته اصلی توسط miladsarbahava نمایش پست ها
      سلام چرا من نمیتونم دانلود کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون
      صفحه رو رفرش کنید بعد روی دانلود کلیک کنید. پس از چند ثانیه (تقریبا یک دقیقه) دانلود شما شروع میشه
      این خیابونا بی صاحابن چرخ بزنیم
      بیار ماژیکتو رو قانوناش خط بزنیم

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین