• یک سازمان دولتی مخفی چندین ضد قهرمان با قدرت های خارق العاده را به کار میگیرد تا ماموریتی خطرناک را در ازای کوتاه شدن دوره حبس شان، انجام دهند...

• خطرناک ترین مامور سابق سازمان CIA، "جیسون بورن" کم کم به یاد می آورد که واقعاً چه کسی است و سعی میکند حقایق پنهان در مورد گذشته اش را کشف کند...

• داستان فیلم درباره ی کودکی به نام سوفی است که با غول بزرگ مهربانی آشنا می شود و زمانی که متوجه می شود بقیه ی غول ها (که بسیار ظالم هستند) می خواهند کودکان بی گناه انگلستان را بخورند، به فکر می افتد که برای همیشه مانع کارشان شود...

• کارمند آژانس امنیت ملی آمریکا “ادوارد اسنودن” به طور ناگهانی هزاران اسناد محرمانه طبقه بندی شده را به خبرگزاری ها لو میدهد و...

• سه دزد جوان به قصد سرقت مقداری پول نقد وارد خانه ی یک مرد نابینا می شوند، اما این مرد برخلاف ظاهرش اصلاً ضعیف و ناتوان نیست...

• آرتور بیشاپ (جیسون استتهام) خیال میکرد گذشته ی مرگبارش را پشت سر گذاشته، اما یکی از نیرومندترین دشمنانش پیدایش می شود و معشوقه ی او را می رباید. اکنون او مجبور است به اقصی نقاط جهان سفر کند تا سه ترور غیرممکن را انجام دهند و آنها را بصورت حادثه جلوه دهد...

• یک پسر نوجوان به نام کوبو باید به دنبال یک سری وسایل جادویی بگردد تا با استفاده از آنها بتواند روحی که از گذشته آمده را شکست دهد...

• فیلم داستان واقعی دو مرد جوان به نام های دیوید و افریم است که برنده ی یک قرارداد 300 میلیون دلاری می شوند تا مهمات جنگی آمریکا را در افغانستان تامین کنند و...

• مکس یک سگ خانگی است که به تازگی مجبور شده سگی دیگر به نام دوک را در کنار خود تحمل کند. اما جدال این دو و اشتباهاتشان باعث می شود به دام ماموران کنترل حیوانات بیافتند و...

• "دوری" به یاد دارد که در گذشته یِ دور خانواده ای داشته و از همین رو جستجو را برای پیدا کردن خانواده خود آغاز می کند. "نمو" و "مارلین" هم از آنجا که حافظه کوتاه مدت دوری مشکل دارد، او را همراهی می کنند تا گم نشود. این جستجو آنها را به یک موسسه زیر دریایی می کشاند و...

• خوش آمديد

ورود / ثبت نام

خوش آمديد

ورود / ثبت نام

هم اکنون وارد انجمن شويد

• به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
    LilMedia New Domain lilvpn
    صفحه 4 از 4 نخست ... 234
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18

شماره عضویت
      2
      محل زندگی
      شیراز
      پسندیده : 13
      مورد پسند : 175 بار در 53 پست

صندلی داغ با حضور angel

سلام خدمت دوستان گلم ببخشید اگه یه خورده تاخییر خورد صندلی داغ ولی بالاخره زده شد مهمون صندلی داغ این هفتمون کسی نیست جز فرشته ابجی گلم هرچی سوال دارین میتونین تا این تاپیک ازش ببپرسین پس شروع کنید
      اینا رو فهمیدم فهمیدم نفهمیدم
      فهمیدم نفهمیدم بهتره از فهمیدن
      زیر حرفام چند نفر میرن
      اونایی که فهمیدن نفهمیدن فهمیدن
      که بازم نگا کنی نفهمیدن
      مثل اونایی که فهمیدن ولی فک میکنن نفهمیدن
      اونایی که نفهمیدن نفهم میان نفهم میرن
      همین چند تا نفهمیدن رو نفهمیدن

شماره عضویت
      489
      پسندیده : 217
      مورد پسند : 386 بار در 264 پست
      نقل قول نوشته اصلی توسط bardia نمایش پست ها
      سلام سلام آقا بردیا

یه چن تا سوالم من بپرسم

شبا خونتون پشه داره؟ نه،حتی یه دونه!!!

تا چند سالگی دوست داری عمر کنی؟نظرت در مورد پیری چیه؟ازش میترسی؟ مهم کمیت نیست،کیفیته،دوست دارم هر چقدر عمر میکنم مفید باشه و دلخواهم،تعداد سالش مهم نیست برام،پیری هم مثل برهه های دیگه ی زندگیه،چرا باید ازش ترسید؟

صبحا چند پا میشی؟شبا چند میخوابی؟ شب حدود 1، صبح حدود 10 ...

بیرون بری چه چیزتو فراموش کنی ببری کلافه ای؟(مثلا ساعت،مبایل،کیف لوازم آرایشت...) معمولا چیزیو فراموش نمی کنم،ولی اگه قرار باشه چیزیو فراموش کنم و این موضوع کلافه ام کنه اون وسیله میتونه عینک آفتابیم باشه...

چرا اینقد سوال پرسیدن سخته؟ نمیدونم،مگه سخته برای شما؟

تا حالا چندبار در حین ارتکاب جرم لو رفتی؟ هیچ بار،کلا علاقه ای به انجام اعمال مجرمانه ندارم...
      اینو قبول داری که زنها بدجنسن؟ اگه تمام زنهایی که میشناسیم مثه همون نامادری سیندرلا باشن آره بدجنسن،ولی تو دنیا واقعی نه...

معمولا با کی میری خرید؟ آبجی مرضیه گلم...

شده تو یاهوو دوستت ان باشه دوست داشته باشی بچتی ولی منتظر باشی اون اول بیاد سراغت ولی نیاد ؟چیکار کردی؟ آره شده،هر بار متفاوت بوده ری اکشنم،گاهی بهش پی ام میدم،گاهی هم فکر می کنم لابد کاری داره مزاحمش نشم پس پی ام نمیدم...

معمولا چه نوع فرمی رو به ابرو ت میدی ؟ فرم رو الان دقیقا باید چجوری توضیح داد؟؟؟

در حال حاضر اصلیترین مشغلت چیه؟ ترم تابستان!!!!

چپ دستی یا راس دست؟ راست دست...

هیجان و تعریف کن؟دوسش داری؟ هیجان یعنی یه حسی که تو یه موقعیت خاص و غیر قابل پیشبینی برات پیش میاد،آره،دوست دارم...

آشغال میرزی رو زمین؟ نه اصلا،به این موضوع حساسم...

جورابت سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟ میندازمش دور،مطمئنا...

میدونی تیمور کی بود؟چنگیز کی؟مختصر توضیحی بده اگه آمارشونو داری. تاریخم افتضاحه در حد صفر...

کم خونی داری؟خون میزنی؟چند بار تا حالا خون اهدا کردی؟ نه،نه،متاسفانه تا بحال موقعیتش برام پیش نیومده...

تا حالا گفتن بهت شبیه فلان هنر پیشه ای؟اگه آره کی؟ آره،راستش چند نفری بهم گفتن شبیه باران کوثری هستم اما راستش بنظر خودم که اصلا شباهتی وجود نداره....

موفق باشی.
      ممنون آقا بردیا بابت سوالای قشنگت،موفق باشی...
      C U In HeLL...

شماره عضویت
      193
      محل زندگی
      همونجا که نیستم/ In Lousy tim
      فیلم مورد علاقه
      The Tree of Life
      پسندیده : 579
      مورد پسند : 707 بار در 397 پست

تفاوت غرور با حجب و حیا رو در چی می بینی؟ چقدر این دو با هم فاصله دارن؟

تفاوت عشق و دوست داشتن رو چطور تعریف میکنی؟

اگه خدا بهت حق انتخاب میداد که پسر باشی یا دختر کدومو انتخاب میکردی ؟

تا چه اندازه آدم رکی هستی ؟ شده به خاطر مصلحت دروغ بگی ؟؟؟؟

نظرت در مورد بخش نقد چیه؟

نظرت در مورد خودت چیه؟ (جواب کلیشه ای ممنوع)
      خودت رو چه قدر می شناسی؟!

نظرت در مورد من چیه؟
      منو چه قدر می شناسی؟!
      به نظرت به دهه هفتادیها بیشتر ظلم شده یا شصتیها ؟؟

بهترین توصیف برای رشته ی تحصیلیت چیه ؟؟

در چه مواردی حاضری پا رو غرورت بزاری؟

چه قدر به مد اهمیت می دی؟

چه قدر اهل برنامه ریزی هستی؟

تا حالا شده از صحبت کردن خيلي عادي با کسي عصبي بشي؟

کدوم شکلک شبیه منه؟

کدوم شکلک شبیه خودته؟

فکر می کنی چه قدر تو سایت محبوبی؟

حقیقت رو دوست داری یا واقعیت؟چرا؟

تا حالا شده بخوایی یه نفر رو خفه کنی؟

بیشترین چیزی که تو گوگل جستجو میکنی ؟

جزایر لانگرهانس میدونی کجاست؟

چرا آواتارت انقد خوشگله؟

اسمم داره یادم میره ، چون تو صدام نمیکنی ، عاشق تر میشم ولی تو اعتنا نمیکنی ، اسم آهنگ رو بگو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و اما سوال آخر

-ناصرالدین شاه را فقط نام ببرید
      حالا توضیح بده
      ناصرالدین شاه چرا ؟
      و چگونه ؟
      تو را باید دوست داشت
      هر روز برای تو باید نوشت
      باید در انتظارت ماند.....
      چه فصلمان بهار باشد و یا دیگر فصلهای خدا...
      و من دیوانه وار عاشق
      این بایدهای زندگیم هستم...

بیایید اسپم ندهیم! ***

شماره عضویت
      489
      پسندیده : 217
      مورد پسند : 386 بار در 264 پست
      نقل قول نوشته اصلی توسط luna نمایش پست ها
      تفاوت غرور با حجب و حیا رو در چی می بینی؟ چقدر این دو با هم فاصله دارن؟ غرور برای وقتیه که یکی رو در سطحی نمیدونی که باهاش هم کلام بشی،ولی حجب و حیا زمانی هست که شاید دوست داشته باشی با یه فرد هم صحبت بشی اما عرف نمی پسنده این عمل رو،خیلی با هم فرق و تفاوت دارن...

تفاوت عشق و دوست داشتن رو چطور تعریف میکنی؟ عشق یه احساس کوره که میتونه زودگذر باشه ولی دوست داشتن یه حس عمیقه که هیچوقت با گذر زمان از بین نمیره...

اگه خدا بهت حق انتخاب میداد که پسر باشی یا دختر کدومو انتخاب میکردی ؟ دختر...

تا چه اندازه آدم رکی هستی ؟ شده به خاطر مصلحت دروغ بگی ؟؟؟؟ خیلی رکم،مثله همه آذرماهی ها،از دروغ متنفرم،به همین خاطر سعی میکنم حتی مصلحتی هم که باشه دروغ نگم...

نظرت در مورد بخش نقد چیه؟ بخش فعال و بی ادعا...

نظرت در مورد خودت چیه؟ (جواب کلیشه ای ممنوع) تکراریه...

خودت رو چه قدر می شناسی؟! تا حدی که نیازه هر ادمی خودشو بشناسه،اصلا یه نفر اول از همه اگه خودشو نشناسه و تکلیفش با خودش مشخص نباشه نمیفهمه از جهان اطرافش و آدماش باید چه انتظاری داشته باشه...

نظرت در مورد من چیه؟ خواهر گلمی،نظر بهتر از این...
      منو چه قدر می شناسی؟! قضاوت اینکه چقدره با خودت ولی من از وقتی یادم میاد دیدمت کنارم...
      به نظرت به دهه هفتادیها بیشتر ظلم شده یا شصتیها ؟؟ هفتادیا!

بهترین توصیف برای رشته ی تحصیلیت چیه ؟؟ یه رشته که به آدما برای بهبود زندگی شون و انجام شبیه سازی و همچنین نحوه ی وراثت صفات کمک میکنه...

در چه مواردی حاضری پا رو غرورت بزاری؟ راستش خیلی مغرور نیستم،ولی فکر می کنم اگه موردی پیش بیاد که برام خیلی مهم باشه غرورم رو زیر پا میذارم...

چه قدر به مد اهمیت می دی؟ اهمیت میدم ولی تا حدی که مجبور نباشم هر روز به این فکر کنم که وای مد امروز چیه،یه وقت ازش عقب نمونم...

چه قدر اهل برنامه ریزی هستی؟ زیاد،اگه برنامه ریزی نکنم همش حس بدی دارم...

تا حالا شده از صحبت کردن خيلي عادي با کسي عصبي بشي؟ نه...

کدوم شکلک شبیه منه؟

کدوم شکلک شبیه خودته؟

فکر می کنی چه قدر تو سایت محبوبی؟ من همیشه سعی کردم بهترین رفتار رو با همه داشته باشم،اما واقعا گاهی اوقات محبوب بودن ربطی به رفتارت نداره،خودمم واقعا بابت این موضوع متعجبم هنوز،به هر حال امیدوارم اعضای سایت منو بعنوان دوست شون قبول داشته باشن...

حقیقت رو دوست داری یا واقعیت؟چرا؟ حقیقت با واقعیت فرق داره یعنی؟حقیقت همون واقعیته دیگه...

تا حالا شده بخوایی یه نفر رو خفه کنی؟ پیش اومده عصبی بشم،ولی نه اونقدرا که بخوام طرف رو خفه اش کنم...

بیشترین چیزی که تو گوگل جستجو میکنی ؟ نقد!!!!

جزایر لانگرهانس میدونی کجاست؟ تعدادی از سلولهای لوزالمعده رو میگن که هورمون های خاص ترشح می کنن...

چرا آواتارت انقد خوشگله؟ چون میلا هستش،زیباست...

اسمم داره یادم میره ، چون تو صدام نمیکنی ، عاشق تر میشم ولی تو اعتنا نمیکنی ، اسم آهنگ رو بگو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اسمش همینه دیگه:اسمم داره یادم میره!!!!

و اما سوال آخر بفرما آجی جونم!!!!

-ناصرالدین شاه را فقط نام ببرید فتحعلی شاه!!!
      حالا توضیح بده
      ناصرالدین شاه چرا ؟ زیرا...
      و چگونه ؟
      به سختی...
      ممنون خواهر گلم بابت سوالات...
      C U In HeLL...

صفحه 4 از 4 نخست ... 234