• فیلم هفت دلاور، درباره هفت تیرانداز به سرپرستی مردی به نام کریس آدامز (دنزل واشنگتن) در غرب وحشی است که تصمیم می گیرند از مردم یک دهکده در برابر راهزنان دفاع کنند…

• داستان فیلم حول زندگی پر هیجان پسر بچه ای با نام «جیکوب» می گذرد که خود را در خانه ای پر از بچه های جور واجور با توانایی های خاص و مافوق طبیعی پیدا می کند. مسئولیت مراقبت و پرورش توانایی های این کودکان بر عهده ی خانم «پرگرین» است که به نوبه ی خود توانایی های فوق العاده ای دارد...

• لک لک ها دیگر به جای نوزادان، وظیفه ی تحویل محصولات اینترنتی را به عهده دارند, اما وقتی که بصورت اتفاقی یک سفارش نوزاد از راه می رسد, بهترین و سریعترین لک لک تصمیم می گیرد که نوزاد را به خانواده اش برساند...

• خلبانی بنام چسلی سالی سولنبرگر (تام هنکس) پس از اینکه هواپیمایش دچار نقص فنی می شود، آن را سالم و بدون تلفات بر روی رودخانه ی هادسون فرود می آورد و با این عمل شجاعانه تبدیل به یک قهرمان می شود. ولی با تحقیقاتی که بعداز سقوط هواپیما آغاز میشود آبروی او در خطر قرار میگیرد...

• یک سازمان دولتی مخفی چندین ضد قهرمان با قدرت های خارق العاده را به کار میگیرد تا ماموریتی خطرناک را در ازای کوتاه شدن دوره حبس شان، انجام دهند...

• خطرناک ترین مامور سابق سازمان CIA، "جیسون بورن" کم کم به یاد می آورد که واقعاً چه کسی است و سعی میکند حقایق پنهان در مورد گذشته اش را کشف کند...

• داستان فیلم درباره ی کودکی به نام سوفی است که با غول بزرگ مهربانی آشنا می شود و زمانی که متوجه می شود بقیه ی غول ها (که بسیار ظالم هستند) می خواهند کودکان بی گناه انگلستان را بخورند، به فکر می افتد که برای همیشه مانع کارشان شود...

• کارمند آژانس امنیت ملی آمریکا “ادوارد اسنودن” به طور ناگهانی هزاران اسناد محرمانه طبقه بندی شده را به خبرگزاری ها لو میدهد و...

• سه دزد جوان به قصد سرقت مقداری پول نقد وارد خانه ی یک مرد نابینا می شوند، اما این مرد برخلاف ظاهرش اصلاً ضعیف و ناتوان نیست...

• آرتور بیشاپ (جیسون استتهام) خیال میکرد گذشته ی مرگبارش را پشت سر گذاشته، اما یکی از نیرومندترین دشمنانش پیدایش می شود و معشوقه ی او را می رباید. اکنون او مجبور است به اقصی نقاط جهان سفر کند تا سه ترور غیرممکن را انجام دهند و آنها را بصورت حادثه جلوه دهد...

• خوش آمديد

ورود / ثبت نام

خوش آمديد

ورود / ثبت نام

هم اکنون وارد انجمن شويد

• به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
    LilMedia New Domain lilvpn
    نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

شماره عضویت
      1220
      نام واقعی
      sahar
      محل زندگی
      Heaven
      فیلم مورد علاقه
      دزدان کارایپ-اره ماهی
      سریال مورد علاقه
      The Vampire Diaries
      بازیگر مورد علاقه
      یان جوزف سامر هالدر
      کارگردان مورد علاقه
      .....
      پسندیده : 6
      مورد پسند : 8 بار در 6 پست

بیوگرافی جرارد باتلر (Gerard Butler)

بیوگرافی:

جرارد جیمز باتلر (متولد 13 نوامبر 1969) یک بازیگر اسکاتلندی است که در فیلم، صحنه، و تلویزیون ظاهر شد است. یک وکیل آموزش دیده، باتلر هم به اقدام در اواسط 1990s با نقش های کوچک در تولیدات مانند جیمز باند فیلم فردا هرگز نمیمیرد (1997)، که او با کار مداوم در تلویزیون به دنبال، به ویژه در miniseries آتیلا آمریکا (2001) است. حرفه بازیگری او زمانی آغاز شد که او در یک کافی شاپ در لندن بازیگر استیون Berkoff، که بعدها در کنار باتلر در آتیلا (2001 / I) (TV)، که به او یک نقش در یک مرحله تولید "Coriolanus" به نظر می رسد نزدیک شد. باتلر پس از آن، تصمیم به رها کردن قانون برای اقدام. او به عنوان شخصیت ایوان مک گرگور "Renton" در مرحله اقتباس از بازیگران شد [من] Trainspotting [/ I]. اولین فیلم خود را به عنوان برادر کوچکتر بیلی کانلی در خانم براون (1997) بود. در حالی که فیلمبرداری فیلم در اسکاتلند، او با بهره گیری از یک پیک نیک با مادر خود، در نزدیکی رودخانه تی، زمانی که آنها شنیده فریاد از یک پسر جوان، که با یک دوست، که در برخی از مشکل بود شنا شده بود. باتلر در شروع به پریدن کرد و پسر جوان را از غرق شدن نجات داد. او یک گواهی شجاعت از جامعه انسانی سلطنتی دریافت کرد. او احساس او تنها بود چه کسی در این وضعیت انجام داده اند.
      فعالیت در سینما را با نقش های کوچک، برای اولین بار در "جیمز باند" فیلم، فردا هرگز نمیمیرد (1997)، و پس از آن داستان به راسل Mulcahy را از مومیایی (1998). در سال 2000، باتلر در دو نقش دستیابی به موفقیت، اول بودن "آتیلا هون" در شبکه ایالات متحده آمریکا مینی سری، آتیلا (2001 / I) (TV) ساخته شد. تولید این فیلم می خواستم یک بازیگر شناخته شده به بازی بخشی نگه داشته اما به آینده را برای آزمون صفحه نمایش باتلر و تصمیم گرفت او مرد خود بود. او تا به حال به از دست دادن لهجه اسکاتلندی ضخامت، اما به خوبی اداره می شود. در سراسر زمان "آتیلا" در حال فیلم برداری شده بود، ریخته گری در پیشرفت را جدید وس کریون "دراکولا" میراث بود. همچنین تمایل یک نام شناخته شده، باتلر بود بیشتر توجه نیست، اما سرسختی بی پایان او را سوار به hounding تولید. در نهایت، او آنها را یک کلیپ از تجسم خود را از "آتیلا" فرستاده شده است. بدیهی است، این که می گن چیزی دیدم چون دراکولا 2000 (2000) در فرم باتلر بازیگر بود. تولید آتیلا، تفکر است که نقش بزرگی را روی صفحه نمایش خود را ممکن است با رتبه بندی فیلم خود کمک کند، به پایان رسید تیراندازی کمی زود است، بنابراین او می تواند برای کار بر روی دراکولا 2000 (2000). پس از این دو نقش، باتلر کاملا پایه فن، یک سایت اینترنتی و شروع به ظاهر شدن در لیست در همه جادر سال 2003، او آندره مارک در اقتباس از گاهشمار مایکل کرایتون ایفا کرده است. او تحسین منتقدان را برای کار خود را به عنوان رهبری در سال 2004 فیلم اقتباسی از موسیقی شبح اپرا جوئل شوماخر دست آورد. در سال 2007، باتلر به رسمیت شناختن از طریق تجسم خود را شاه لئونیداس در فیلم 300 به دست آورد. از آن زمان به بعد، او در پروژه از جمله PS به نظر می رسد من دوست دارم شما (2007)، جزیره نیم (2008)، RocknRolla (2008)، حقیقت زشت (2009)، بازی (2009)، حقوق شهروندی رعایت (2009)، شکارچی فضل (2010)، و کوه المپ در مقدونیه افتاده است (2013 ). او همچنین به عنوان یک بازیگر صدا در چگونه برای آموزش اژدها شما (2010) ظاهر شد.

اوایل زندگی:

باتلر در بته جقه در Renfrewshire، اسکاتلند، متولد شد جوانترین سه فرزند مارگارت و ادوارد باتلر، که برای مسافرین جا رزرو میکند و بلیط می فروشد. از تبار ایرلندی، او در سخت آورده شد خانواده کاتولیک روم.
      باتلر صرف بیشتر از سال اول زندگی اش را در مونترال، کبک.مادر او به اسکاتلند بازگشت و با او، از کبک، زمانی که ازدواج او نفوذ پایین، زمانی که جرارد سن 18 ماه بود. او با حضور در جقه بالا مدرسه افزایش یافت به موقعیت بخشدار (و بعد از آن سر پسر) در خیابان Mirin است و دبیرستان سنت مارگارت و نمرات به دست آمده محترم - به اندازه کافی خوب به برنده شدن در دانشگاه گلاسکو به مطالعه قانون او همچنین محل. تئاتر جوانان اسکاتلندی در حالی که یک نوجوان حضور داشتند. او پدر خود را دوباره نمی بینم تا زمانی که او 16 ساله بود، هنگامی که ادوارد باتلر خواست تا او را ملاقات در یک رستوران گلاسکو. پس از این دیدار، باتلر گریه برای ساعت، و بعد از آن را به یاد می آورد:
      "این احساس به من نشان داد که چقدر درد می تواند در این بدن مال تو نشستن، درد و غم و اندوه که شما نمی دانید نیست که شما باید تا زمانی که به راه انداخته است."
      باتلر بعد از این مراسم نزدیک به پدرش شد. در حول و حوش همان زمان، او همچنین پیشنهاد دانشگاه گلاسکو به مطالعه قانون پذیرفته شده است. در طی این مدت خود را به عنوان یک دانش آموز، او را به رئیس جمهور از جامعه قانون تبدیل شد و در یک گروه راک به نام سرعت خواند.
      در حالی که 22 سال دانش آموز قدیمی، پدر او مبتلا به سرطان تشخیص داده شد و درگذشت. این ناشی از شیوه زندگی باتلر به مارپیچی خارج از کنترل. او را از این دوره در زندگی خود می گویند:
      "من از 16 ساله که نمی تواند صبر کنید و به درک زندگی به 22 ساله که اهمیتی نمی اگر او در خواب خود را فوت کرد رفته بود".
      پس از فارغ التحصیلی، او موفق به کسب یک موقعیت به عنوان یک وکیل کارآموز در یک شرکت حقوقی ادینبورگ. با این حال، شیوه زندگی بی بند و بار خود باقی ماند و او اغلب از دست رفته کار به دلیل ANTICS مهمانی خود. یک هفته قبل از او به عنوان یک وکیل واجد شرایط، او را از کار اخراج شد.
      در سن 25، و یک وکیل بی حد و حصر، باتلر به لندن نقل مکان کرد و به دنبال رویای خود را از تبدیل شدن به معروف. او اعتراف کرد:
      "وقتی که شروع کردم، من مطمئن هستم که من در واقع در آن به دلایل حق بود. من می خواستم بسیار معروف نیستم".
      را به نفع خود هیچ نقش اقدام بلافاصله امکانپذیر نیست، او را مجبور به پذیرش مشاغل یقه آبی، که شامل یک خدمتکار، یک telemarketer و نشان دهنده چگونه اسباب بازی در نمایشگاه کار. در حالی که در لندن، او را به یک دوست قدیمی از روزهای نوجوانی خود را در تئاتر جوانان اسکاتلند، که یک عامل ریخته گری لندن را بود در حال حاضر ملاقات کرد. در آن زمان، او دوست پسر او و دستیار او بود. او را به استماع برای بازی استیون Berkoff Coriolanus در زمان مدیر استماع باتلر گفت:
      "وقتی که او به خواندن، او تا به حال چنین قدرت و شور و شوق - آنقدر که از آن ساخته شده است بازیگران دیگر به نظر می رسد لنگی - که من تصمیم گرفتم به او در این گروه بازیگران"
      حالا 27 ساله، باتلر اولین کار بازیگری حرفه ای خود را داشت. کمتر از یک سال بعد، او را به بخشی در اقتباس تئاتر Trainspotting به دست آورد، که او در جشنواره ادینبورگ انجام. در سن 30 سالگی، باتلر تصمیم گرفت به حرکت به لس آنجلس به آن را در لیگ بزرگ وجود دارد، او قطعات در دراکولا سال 2000 به دست آورد، توم ریدر 2، عزیز فرانکی، و شبح اپرا. مدیر وادیم ژان گفت:
      "من کسی کار بسیار سخت به زندگی حرفه ای خود را به اتفاق می افتد را دیده اند، هرگز."
      با وجود آرزوهای بلندش اوایل شهرت، باتلر روزنامه دیلی تلگراف لندن در مصاحبه سال 2009 بگویید، زمانی که 39 ساله:
      "من انتظار می رود برای موفقیت و و من بود ایمان داشته باشند که من در واقع، هر چند، آن است هم از چیزی بسیار متفاوت به آنچه خواستم. این کار و نه چاپلوسی است که ثابت کرده است خشنود کننده ترین است. "

شغل:

باتلر در لندن، برگزار شد یک سری از کارهای عجیب و غریب تا بازیگران بازیگر و کارگردان استیون Berkoff (که بعدها در کنار او را در آتیلا (2001) ظاهر شد) در یک مرحله تولید Coriolanus. او به عنوان ایوان مک گرگور شخصیت Renton در مرحله اقتباس از Trainspotting، بازی همان است که او الهام گرفته بود برای تبدیل شدن به یک بازیگر بازیگر بود. اولین فیلم خود را به عنوان برادر کوچکتر شخصیت بیلی کانلی در خانم براون (1997) بود.

حرفه ای فیلم خود را در فیلم جیمز باند را فردا هرگز نمیمیرد (1997) و پس از آن داستان به راسل Mulcahy را از مومیایی (1998) ادامه داد: با نقش های کوچک، برای اولین بار. در سال 2000، باتلر در دو نقش دستیابی به موفقیت بازیگر بود، اول بودن آتیلا هون در سریال آتیلا تلویزیون آمریکا (2001). تولید این فیلم می خواستم یک بازیگر شناخته شده به بازی بخشی نگه داشته اما به آینده را برای آزمون صفحه نمایش باتلر و تصمیم گرفت او مرد خود بود. او به عنوان دراکولا دراکولا 2000 (2000) ساخته شد.
      گهواره زندگی (2003) به عنوان تری شریدان، در کنار آنجلینا جولی: او پس از آن در سلطنت آتش (2002) به عنوان Creedy و لارا باغچه توم ریدر به نظر می رسد. باتلر در نقش از آندره مارک در تطابق بزرگ صفحه نمایش از گاهشمار رمان مایکل کرایتون (2003)، بازی باستان شناس که به عقب در زمان با یک تیم از دانش آموزان فرستاده شد تا نجات یک همکار. در سال 2003، به کارگردانی جوئل شوماخر تصمیم گیری در ریخته گری اصلی برای فیلم شبح در اپرا، یک فیلم اقتباسی از اندرو لوید وبر موسیقی به همین نام، و فکر باتلر، که او دیده بود پیش از آن در فیلم دراکولا 2000 ، شخصیت عنوان بازی. باتلر، که هیچ تجربه موسیقایی دیگر از آواز خواندن در یک گروه راک در حالی که او در مطالعه به عنوان یک وکیل بود، در علاقه شگفت زده شد، اما بلافاصله شروع به گرفتن درس های آواز را با یک مربی صوتی. او سپس استماع اقدام با شوماخر، و استماع آواز با لوید وبر، که هر دوی آنها عملکرد خود را تحت تاثیر قرار گرفتن. با وجود این فیلم از دریافت بررسی مخلوط، باتلر برای عملکرد خود را مورد تقدیر قرار گرفت.
      پروژه های دیگر که به دنبال عبارتند از: فرانکی عزیز (2005)، بازی زندگی خود را (2005) و بیوولف Beowulf & Grendel (2005).
      جرارد باتلر در مجموعه ای از فیلم، شکارچی فضل، 2010
      در سال 2007، او به عنوان اسپارتان لئونیداس پادشاه در برادران وارنر تولید 300 است، که اغلب به عنوان دستیابی به موفقیت در نقش او بازی کرده است. باتلر، که گفت که او "می خواستم به نگاه واقعا قوی" در این فیلم، آموزش با بالا شدت تمرین به مدت چهار ماه قبل از فیلم برداری.
      در سال 2007، او نیز در پروانه بر روی یک چرخ به نظر می رسد شرکت با بازی پیرس برازنان و ماریا بلو، که در تلویزیون شبکه ای تحت عنوان خرد شده پخش شد، و در کمدی رمانتیک PS من دوست دارم شما با هیلاری سوانک. در سال 2008، او در جزیره نیم و RocknRolla ظاهر شد. در سال 2009، او در علامت گذاری بفرم Neveldine / برایان تیلور فیلم پرنیان، حقیقت زشت و حقوق شهروندی رعایت، که او نیز شرکت تولید ستاره دار شد. در سال 2010 او در اکشن / کمدی شکارچی فضل با بازی جنیفر آنیستون، ستاره دار، و صدای بیش از در 2010 انیمیشن فیلم چگونه برای آموزش اژدها شما به عنوان Stoick گسترده.
      در 15 و 16 اکتبر 2010، به لطف محبوبیت نقش خود را به عنوان اسپارتان، شاه لئونیداس و استفاده از خطوط خود را در طول حوادث ورزشی در دانشگاه ایالتی میشیگان، او مهمان در جنون نیمه شب خود را و بازی فوتبال مراجعت به وطن یامحل تحصیل بود، به ترتیب.
      در 18 دسامبر 2011، در حالی که فیلمبرداری تعقیب ماوریکس، باتلر پس از او تحت امواج بزرگ کشیده شد در بیمارستان بستری شد. ایمنی گشتی منقوط باتلر و به سرعت به کمک او عجله. او به مرکز پزشکی دانشگاه استنفورد در نظر گرفته شد که در او مشاهده شد و سپس بعد منتشر شد.
      در 19 اوت 2011، NME که در حالی که فیلمبرداری در حال پخش را نگه می دارد، باتلر به نوشتن آهنگ و در روند ضبط آلبوم. مرلین منسون، جک سیاه و سفید، و جانی دپ گفته می شود مشاوره او را در تبدیل شدن به یک ستاره راک است.با این حال، در یک مصاحبه 2013 با رژه، وقتی پرسید که آیا او با منسون یا دپ در مورد موسیقی راک صحبت کرده بود، باتلر اظهار داشت که "من گفتگو با مرلین منسون یا جانی دپ تا به حال هرگز. اگرچه هر گونه گفتگو با هر کدام از آنها خواهد بود عالی!"
      باتلر ستاره دار در اقدام هیجان انگیز کوه المپ در مقدونیه افتاده است، که در تاریخ 22 مارس 2013 و همکاری ستاره آرون اکهارت و مورگان فریمن از زندان آزاد شد. در حالی که فیلمبرداری کوه المپ در مقدونیه کاهش یافته است، باتلر می گوید: او دو استخوان در گردن او را شکست، اما نمی دانستم تا زمانی که او تا به حال یک اسکن MRI انجام می شود.

زندگی شخصی:

باتلر در مصاحبه در مورد مبارزه با اعتیاد به الکل باز بوده است. در فوریه 2012، روزنامه باتلر اعلام کرد که باتلر البته درمان سوء مصرف مواد مخدر قاتلان درد در یک مرکز نوتوانی تکمیل شده بود. پس از باتلر نگران شد که او بیش از حد متکی بر درد تجویز شده دارو تسکین که تشدید هنگامی که او درگیر در یک حادثه گشت و گذار قبل از کریسمس 2011.
      در حرفه بازیگری جدید خود را: "[در طول برخی از دوره های پر از بدبختی زندگی من، مردم فکر من بسیار خوشحال بود و در حال حاضر که من در واقع شادتر، من لازم نیست که آن را نشان می دهد من راحت تر با خودم. "
      در اسکاتلند من درست مثل بسیاری از بچه های دیگر، اما در امریکا من به عنوان یک بسیار قوی، مرد مردانه دیده می شود.
      تو رو به حرکت در تاریخ و آن را شرم آور است چرا که بخشی از شما وجود دارد که فکر می کند، من خیلی به آن فیلم و موفقیت آن متصل شده و آنچه در آن به من معنای. بخشی از شما است که می خواهد به جلو که خاموش دوباره وجود دارد. من برخی از پچ پچ پشت درهای بسته، در مورد یکی دیگر از 300 (2006) فیلم شنیده می شود. من نمی دانم اگر این امر می تواند عاقبت و یا یک prequel، اما من چیزی نمی خواند. من نمی توانم آن را به خودم، این ایده به طور کلی را ببینید. من مطمئن هستم که راه آنها را با آن نیست. هنگامی که راسل کرو گلادیاتور (2000)، او نمی آیند به عقب و انجام یکی دیگر. مثل من، شخصیت او درگذشت.
      در خلوت: من دوست دارم به صرف زمان زیادی را در خود من. من به طور جدی می تواند به سر خود من بروید و اغلب دوست دارم به من اجازه بده سفر جایی که من نمی دانم که به کجا میروم. من همیشه احساس که نوع خود را به صورت فرار در راه بود.
      در بازیگری: فقط آنها را احساس چیزی، چون من فکر می کنم بسیاری از ما، از جمله خودم، صرف زمان بیش از حد احساس کافی نیست، شما می دانید؟
      [در خانواده پشت خانه خود را در اسکاتلند] من به خانه بروم و آنها را به شام ​​کریسمس آشپزی و او مانند، بیا، دست، آمده، شستن ظروف و یا قرار دادن ظروف دور. و من می گفتم، مامان، من یک ستاره بزرگ فیلم های هالیوودی هستم، من می توانم نمی توان انجام این کار است. این شرم آور است.
      گاهی اوقات من یک فیلم به پایان برسد و من به یک شیوه زندگی خاص استفاده می شود و هنگامی که آن متوقف می شود من کمی از دست رفته برای حدود یک هفته است. هیچ کس آوردن ناهار من دیگر - من به انجام این کار کنم؟ من نقطه اصلی تمرکز من از دست می دهند. اغلب همه من می خواهم به انجام این سفر و فقط جهنم را از آنجا بیرون. اما من واقعا واقعا خسته کننده است.
      من تو را دیدم این فیلم [چگونه برای آموزش اژدها شما (2010)] و فکر کردم "وای، من واقعا می خواهم بچه متحرک".
      من بسیاری از بازیگران که برای آنها زندگی یک برنامه بزرگ می شود. من حدس می زنم من سعی می کنم به زندگی خصوصی من حساس تر - را به یک نفس از هوای تازه و در حومه شهر و یا در یک زمین گلف باشد.
      [در مردانگی از بازیگران UK] این است که صدای عمیق، شدت، gravitas را. شما فقط صدای اسکاتلندی را بشنود و شما می توانید یک مرد با شنیدن مجموعه ای از پا های سنگین که به زمین متصل است. هنگامی که آنها لبخند، آنها واقعا به لبخند وادارید. هنگامی که آنها از روی تعجب و یا ترس نگاه کردن، آنها واقعا خیره. فقط چیزی سوختن در مورد آنها وجود دارد.
      (از آخرین باری که او الکل در سن 27 سالگی نوشید) من در کمدن (انگلستان) بود و من تا به حال یک تجربه دیوانه با این دو خواهر که من با دوستان از گلاسکو بود، و ما می خواهم یک شب، و یکی از شده است خواهران فقط آجیل رفت. من نمی دانم آنچه در آن بود. او به تازگی ذهن خود را از دست داده و خواهر دیگر ناجور بود و گریه و گفت: "من نمی دانم چه چیزی اشتباه است با او" است و فکر من به یاد داشته باشید: "چگونه بسیاری از این شرایط دیوانه می توانم برای وارد شدن؟ این است که من هستم یا جایی که من باید نیست. صبح روز بعد بیدار شدم و نگاه در آینه و خودم را به رسمیت نمی شناسد. من صورت من به رسمیت نمی شناسد، و من روحم را به رسمیت نمی شناسد. من رفتم: "این کیست؟ چه چیزی برای شما اتفاق افتاده است؟ من در واقع به میخانه رفت و فکر کردم خوب، من یک آبجو داشته باشد، و نشستن و تامل این است، و من فقط می تواند آن را بنوشید. من در زمان یک جرعه و به توالت رفت و انداخت و گفت: "که در آن است". و این آخرین باری که من تا به حال یک نوشیدنی است.یکی از طرفداران باشگاه فوتبال سلتیک گلاسکو و داشتن یک بازی خیریه با آنها را در سال 2011 بازی، باتلر به طور منظم با حضور سلتیک پارک را به عنوان یک حامی، اما پیدا کرده است که در حال حرکت به هالیوود می تواند یک مشکل در هنگامی که در تلاش به نگه دارید تا با نتایج به دست آمده با توجه به اختلاف زمان بین لس آنجلس و گلاسکو. باتلر یکی از بستگان دور از سیل علامت گذاری به عنوان انیماتور در اسکاتلند است.

فیلموگرافی:

Year Title Role Notes Awards
      1997 Mrs. Brown Archie Brown
      1997 Tomorrow Never Dies Leading Seaman
      1998 Tale of the Mummy Burke
      1998 Fast Food Jacko
      1998 Little White Lies Peter TV movie
      1998 The Young Person's Guide to Becoming a Rock Star Marty Claymore TV series
      1999 The Cherry Orchard Yasha
      1999 One More Kiss Sam TV movie
      1999 Lucy Sullivan Is Getting Married Gus TV series
      2000 Dracula 2000 Count Dracula/Judas Iscariot
      2001 Harrison's Flowers Chris Kumac
      2001 An Unsuitable Job for a Woman Tim Bolton TV series
      2001 Attila Attila the Hun TV miniseries
      2001 Jewel of the Sahara Captain Charles Belamy Short
      2001 Please! Peter Short
      2001 The Jury Johnnie Donne TV miniseries
      2002 Shooters Jackie Junior
      2002 Reign of Fire Creedy
      2003 Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life Terry Sheridan
      2003 Timeline André Marek
      2004 The Phantom of the Opera Erik, Phantom
      2005 Beowulf & Grendel
      Beowulf
      2005 The Game of Their Lives Frank Borghi
      2005 Shadow Company James Ashcroft (voice)
      2005 Dear Frankie The Stranger
      2007 300 King Leonidas Saturn Award – Best Actor, Nominated Empire Award – Best Actor, Nominated MTV Movie Awards – Best Fight, WON MTV Movie Awards – Best Performance, Nominated
      2007 Butterfly on a Wheel Neil Randall
      2007 P.S. I Love You Gerry Kennedy
      2008 Nim's Island Jack Rusoe / Alex Rover
      2008 RocknRolla One Two
      2009 Tales of the Black Freighter The Captain (voice)
      2009 The Ugly Truth Mike Chadway
      2009 Gamer Kable / John Tillman
      2009 Law Abiding Citizen Clyde Shelton
      2009 Saturday Night Live Host / Various Guest Host 17 October 2009
      2010 How to Train Your Dragon Stoick the Vast (voice) Nominated- Annie Awards, Voice Acting in an Animated Feature Production
      2010 The Bounty Hunter Milo Boyd Razzie Awards – Worst Actor & Worst Screen Couple/Worst Screen Ensemble Nominated
      2011 Coriolanus Tullus Aufidius
      2011 Machine Gun Preacher Sam Childers
      2012 Chasing Mavericks Frosty Hesson
      2012 Playing for Keeps George
      2013 Movie 43 Leprechaun 1 & 2 Segment "Happy Birthday"
      2013 Olympus Has Fallen Mike Banning
      2014 How to Train Your Dragon 2 Stoick the Vast (voice) Filming

منبع:ویکی پدیا
      imdb