لئوناردو دی کاپریو؛ بازیگر فیلم های سینمایی «تایتانیک» (Titanic)، «تلقین» (Inseption)، «رفتگان» (The Departed) و «جزیره شاتر» (Shutter Island) برای ایفای نقش در فیلم سینمایی «تجارت مرگ در خیابان گانسان شمالی» (Mean Business on North Ganson Street) با مسئولان استودیو فیلمسازی «برادران وارنر» قرارداد امضا کرده است.

مسئولان «برادران وارنر» علاوه بر خبر پیوستن دی کاپریو به این فیلم جنایی، اظهار کردند که جمی فاکس؛ بازیگر فیلم های سینمایی «جانگو رها شده» (Django Unchained) و «ری» (Ray) نیز دیگر بازیگری است که برای بازی در این فیلم سینمایی قرارداد امضا کرده است.

بنابر گزارش هالیوود ریپورتر، دی کاپریو و فاکس پیش از این در سال گذشته در فیلم سینمایی «جانگو رها شده» به نویسندگی و کارگردانی کوئنتین تارانتینو همبازی بودند.
فیلم سینمایی «تجارت مرگ در خیابان گانسان شمالی» براساس چهارمین رمان جنایی اس کرگ زاهلر ساخته می شود. زاهلر فیلمنامه این فیلم سینمایی را می نویسد و مسئولان «برادران وارنر» هنوز کارگردان این پروژه را انتخاب و معرفی نکرده*اند.

«تجارت مرگ در خیابان گانسان شمالی» داستان 2 کارآگاه را به تصویر می کشد که برای متوقف کردن سری حملات به دپارتمان پلیس تشکیل یک تیم می دهند. دی کاپریو کارآگاهی است که به شهر میزوری فرستاده شده تا جنایات درحال رشد این شهر را کنترل کند. جمی فاکس که شیوه خودش را برای توقف جنایات دارد در میزوری با دی کاپریو آشنا می شود و برای متوقف کردن جنایتکارانی که به ماموران پلیس حمله می کنند همکاری یکدیگر را آغاز می کنند.

استودیو فیلمسازی «آپاین وی» که متعلق به دی کاپریو است به همراه جنیفر دیویسون کیلوران تهیه کنندگان فیلم سینمایی «تجارت مرگ در خیابان گانسان شمالی» هستند.

دی کاپریو در آخرین پروژه خود از تاریخ 15 نوامبر (24 آبان) پاییز سال جاری برای ایفای نقش در فیلم سینمایی «گرگ وال استریت» (Wolf of Wall Street) به کارگردانی مارتین اسکورسیزی روی پرده سینماهای سراسر جهان می رود.
آخرین فیلم سینمایی جمی فاکس نیز «سقوط کاخ سفید» (White House Down) نام دارد که از این هفته روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می رود.


منبع:سینما پرس