امروز شش تصویر طراحی شده از کارکتر های جدیدترین فیلم James Mangold بنام The Wolverine را برایتان منتشر می کنیم . در این تصاویر Hugh Jackman در نقش اصلی بهمراه چهره های جدید این فیلم Yukio و Mariko Yashida وKenuichio Harada و در اخر Viper حضور دارند . زنی که در لباس kimono می بینید کارکتر Mariko با بازی Tao Okamoto می باشد ، زنی که به نظر می رسد Wolverine با بازی Hugh Jackman باید از او در مقابل یاکوزا ها حمایت کند و او را سالم نگه دارد . در این تصاویر زن دیگری با موهای قرمز می بینید که او جنگویی با نام Yukio با بازی Rila Fukushima می باشد و ان یکی زن با موهای طلایی نیز یکی از نقش های منفی این داستان خواهد بود که ان نقش راSvetlana Khodchenkova ایفا می کند .
در این فیلم بازیگران دیگری از جمله Will Yun Lee , Hiroyuki Sanada , Brian Tee , Rila Fukushima , Svetlana Khodchenkova و Tao Okamoto حضور دارند .فیلم The Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای بصورت سه بعدی اکران می شود .
خلاصه داستان :
براساس داستان اصلی کمیک بوک ، براساس شخصیت Wolverine و داستان شخصی او خواهد بود که او را به دنیای مدرن و امروزه ی ژاپن می برد . Wolverine در درون اعماق وجودش ، او در دنیایی ناشناخته با دشمن نهایی اش در نبردی برای زندگی و مرگ روبرو می شود که او را برای همیشه تغییر خواهد داد . در این ماموریت او برای اولین بار دجار اسیپ پذیری می شود که باعث اسیب روحی و فیزیک وی می شود . او نه تنها در برابر سلاح های ساموراییان اسیب پذیر می باشد بلکه روح جاودانه اش نیز در نبردی سخت می باشد . تا شخصی قدرتمند تر از او بوجود اید که تا بحال دیده شده است .منبع:خبرگزاری اریا فیلم