در ماه های گذشته ما اعلام کردیم که کارگردان موفق فیلم Skyfall بنام Sam Mendesنه تنها برای کارگردانی قسمت جدیدجیمز باند James Bond 24حضور خواهد داشت بلکه احتمال حضور وی درJames Bond 25 نیز درحال افزایش بود . اما ما به شماپیشنهاد می کنیم تا برای مدتی دیگر خوش حالی خودتان را نگه دارید ،Sam Mendes در محل نمایش جدیدترین تئاتر اش بنام Charlie and the Chocolate Factory صحبت های تازه ای کرد . وی در جواب سوالات مربوط به پروژه ی James Bond اعلام داشت :” در جواب همه ی سوالات شما باید بگم که هنوز مطمئن نیستم . درحال حاضر مشغول فکر کردن به این موضوع می باشم و هنوز کاملا به خط مشخصی نرسیده ام ، بنابراین تا ان زمان صحبتی نخواهم کرد “.


این صحبت ها کاملا مشخص نمی کند که از پروژه های آینده ی جیمزباند خارج شده است اما نشان میدهد که نباید کاملا هم مطمئن بود و از طرفی هم امکان دارد تهیه کنندگان James Bond بنامهای Barbara Broccoli و Michael G. Wilsonکه اصرار بیشتری هم به حضور Sam Mendes در مقام کارگردانی داشتند ، از صحبت های این کارگردان کمی ازرده خاطر شوند .

فیلم Skyfall به کارگردانی سم مندز یکی از موفق ترین فیلمهای جیمزباند نام گرفت و تهیه کنندگان بهمراه طرفداران این فیلم دوست دارند تا هرچه سریعتر قسمت بعدی را بسازند . حال باید دید با این صحبت های Sam Mendes در مورد این پروژه ، آیا شخص دیگری را خواهیم دید که بروی صندلی کارگردانی نشسته است و یا تهیه کنندگان این پروژه همانطور که گفته بودند صبر می کنند ، برای مدتی بیشتری صبر خواهند کرد .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم