دنیای بازی های کامپیوتری جاده ی خودشان بطرف سینما را کم کم مشغول اسفالت کردن می باشن و جایگاه خودشان را در این بخش هموار تر می کنند . یکی دیگر از عنوان های معروف و محبوب دنیای گیمر ها بازی Uncharted نام دارد و بیشتر از یکسالی می شود که خبر رسمی از ان منتشر نشده است . در ابتدا کارگردان فیلم مهم Silver Linings Playbookبنام David O. Russellجذب این داستان و پروژه شده بود اما مدتی بعد از ان کناره گیری کرد و حتی جایگزین وی کارگردان فیلمLimitless بنام Neil Burger نیز مدتی بعد از ان از پروژه خارج شد اما در همین هنگام فیلمنامه ی این کار به دستان نویسندگان فیلم National Treasure برادران Marianne و Cormac Wibberley سپرده شد .


از آنجا که حساسیت گیمر ها نسبت به فیلمهایی که از روی بازی ها ساخته می شوند بسیار بالا می باشد ، تا حدودی طرفداران بازی دنباله دار Uncharted طرفدار فیلمی با این مضمون نمی باشند . از طرفی هم Cormac Wibberley وMarianne برای نوشتن فیلمنامه انتخاب های خوبی می باشند و حالا باخبر شدیم که کمپانی سازنده ی این بازیNaughty Dog که به تازگی بازی مهم The Last of Us را منتشر کرده است ، از دو کارگردان Seth Rogen و Evan Goldberg درخواست کرده است تا کارگردانی این پروژه را برعهده بگیرند .

این دو از کارگردانان فیلم تازه اکران شده ی This Is the End
نیز می باشند . کسانیکه با داستان بازی Uncharted نا آشنا می باشند ، لازم به ذکر است که داستان این بازی با کارکتری بنام Nathan Drake آغاز می شود که در حقیقت شکارچی و یابنده ی گنج می باشد ، که در داستان های بازی در مقابل یک شخصیت منفی قرار می گیرد و در مقابل انها برسر افسانه ای می جنگد . در این بازی با امکانات سینمایی مانند بالا رفتن از صخره ها ، تیراندازی ، داشتن یک همکار زن و زیبا را داراست که این بازی را به موضوع جالبی برای ساخت فیلمی از روی ان بذل کرده است .


بهرحال باید دید که Evan Goldberg و Seth Rogen با داستانی که Marianne و Cormac Wibberley خواهند نوشت ، چه خواهند کرد و ایا این دو نیز مانند کارگردانان قبلی در نهایت از پروژه کنار می روند یا خیر .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم