پس از اینکه فیلمهای ابرقهرمانی جان تازه ای در سینمای هالیوود گرفتن ، بازیگران بسیاری را در این نقش ها مشاهده کردیم . Chris Hemsworth در نقش Thor و Robert Downey Jr در نقش Iron Man و Chris Evans در نقشCaptain America و Christian Bale در نقش Batman و Henry Cavill در نقش Superman ، اما شاید بسیاری همچنان منتظرند تا چهره ی Vin Diesel ستاره ی فیلمهای The Fast and the Furious و Babylon A.D را در نقش یکی از این کارکتران خوش پوش و پرقدرت مشاهده کنند . حالا این بازیگر پرقدرت در صفحه ی فیسبوکش اعلام کرد که بزودی قرار است با کمپانی Marvel دیدار کند . وی در پیغامی به این صورت نوشته است که “: Marvel من را می خواهد ملاقات کند ، دلیلش رو نمی دونم اما احتمالا شما بهتر می دونید “.


Vin Diesel در بسیاری مواقع اخبار خودش را از طریق صفحه ی فیسبوکش منتشر می کند و با طرفدارانش به اشتراک می گذارد ، اما این خبر دقیقا مشخص نمی کند که Vin Diesel در فیلمی از کمپانی Marvel حضور خواهد داشت ولی مسلما این کمپانی بنابه دلایلی بدنبال این بازیگر می باشد . یکی از مهمترین نقش های فاز دوم فیلمهای کمپانی Marvel که Bad Man هم می باشد Thanos نام دارد و به احتمال فراوان در دو فیلم Guardians of the Galaxy و The Avengers 2اثرات مهمی خواهد داشت ، حال باید دید که آیا Vin Diesel از پس این نقش برمی اید یا خیر . لازم به ذکر می باشد که کمپانی بزرگ Marvel در سالهای گذشته نیز با بازیگران بسیاری ملاقات کرد که همچنان در هیچکدام از فیلمهای این پروژه دیده نشده اند ، بنابراین همچنان احتمال دارد که ملاقات با Vin Diesel تنها یک گفتمان ساده و یا در عین حال بستن یک قرارداد باشد .


حال حتی اگر Vin Diesel با کمپانی مارول به اهداف مشترکی نرسند ، این بازیگر همچنان مشغول می باشد . وی پروژه یFast & Furious 7را در دست دارد که در تابستان ساخته خواهد شد و در کنار ان در فیلم کمدی و اکشنThe Machineو The Last Witch Hunter نیز حضور دارد و لازم به ذکر می باشد که او برای ساخت دو قسمت دیگر برای عنوان Riddick قرارداد بسته است .
منبع:خبرگزاری آریا فیلم