ویلیام فینچر در سال 2008, در فیلم "شوالیه تاریکی" اولین قربانی ژوکر(با بازی هیث لجر)بود,اما حالا او قرار است که به عنوان یکی از ضد قهرمانان به یادماندنی کتاب های مصور قربانی های خودش را داشته باشد.

فیچنر که به تازگی بازی در نقش شخصیتی منفی به نام "بوچ کاوندیش" در جدیدترین وستر دیزنی به نام "رنجر تنها" را تمام کرده است,اعلام کرد که در نقش شردر کاراکتر منفی سری لاک پشت های نینجا در ریبوت پر هزینه این عنوان توسط کمپانی پارامونت,بازی خواهد کرد.

وی در رابطه با نقشش گفت:"من نقش شردر رو بازی می کنم.این خیلی باحاله.این یکی از آن چیزهایی است که من درباره ی رسیدنش فکر می کردم.واقعا؟اجازه دهید برای چند دقیقه درباره اش فکر کنم.[می خندد]بعدش من خوشم اومد.آره,خوب,این مثل یک ماجراجویی میمونه.من از این که مشغول این کارم بسیار خوشحالم,من واقعا از این که این کار رو انجام میدم خوشحالم."

"لاک پشت های نینجا" را جاناتان لیبسمن(خشم تایتان ها)کارگردانی خواهد کرد و کوین ایستمن و پیتر لایرد نویسندگان فیلم هستند و تهیه کنندگی آن را مایکل بی بر عهده دارد.

فیلم هم اکنون در شهر نیویورک در حال فیلمبرداری و ساخت است و به غیر از ویلیام فیچنر بازیگرانی چون مگان فاکس,آلن ریچسن,دنی وودبرن,ویل آرنت و... در این فیلم حضور دارند.

قرار است که فیلم در تاریخ 6 ژوئن 2014 در سینماها اکران شود.

منبع:نقد فارسی