فیلیپ سیمور هافمن
بازیگر فیلمThe Masterدر حال مذاکره برای بازی در فیلم تریلر و درامChild 44 میباشد .


این فیلم بازیگرانی سرشناس همچون Tom Hardy ، Gary Oldman ، Noomi Rapace و Joel Kinnaman دارد وDaniel Espinosa ( کارگردان فیلم Safe House ) کارگردانی آن را انجام خواهد داد .

لازم به ذکر است این فیلم بر اساس یک رمان نوشته ی Tom Rob Smith توسط Richard Price فیلمنامه نویسی شده است و به زودی مراحل اولیه ی تولید و فیلمبرداری را در Prague در جمهوری چک آغاز خواهد کرد .


داستان این فیلم درباره ی یک پلیس نظامی جمهوری جماهیر شوروی با بازی تام هاردی میباشد که پرونده ی قتل های زنجیره ای کودکان خردسال را بررسی و پیگیری میکند اما بعد از مدتی متوجه میشود که نیروهای بلند مرتبه ی دولتی هربار در این پرونده کارشکنی میکنند و سنگ اندازی های زیادی در جهت روشن شدن حقیقت صورت میپذیرد ، او متوجه میشود در ادامه که ردپای یکی از رئیس های حزب دولتی شوروی نیز در این جنایات بر همگان پوشیده است و او سعی میکند با همه ی مشکلاتی که سر راهش است این رهبر فاسد را رسوا کند .


Philip Seymour Hoffman بازیگر سرشناس و اسکار گرفته ی هالیوودی در حال انجام آخرین مذاکرات برای پیوستن به تیم بازیگران این فیلم میباشد .


این بازیگر سه فیلم در آینده به جز این اثر به روی پرده ی سینما خواهد برد با نامهای The Hunger Games: Catching Fire و A Most Wanted Man و God’s Pocket که تا اواخر سال ۲۰۱۴ این فیلمها به ترتیب به اکران میرسد .


فیلم Child 44 قرار است در سال ۲۰۱۴ در تاریخی نامعلوم به اکران برسد پس منتظر تاریخ دقیق اکران این اثر از جانب ما باشید .
منبع:خبرگزاری آریا فیلم