منابع نزدیک به اپیزود هفتم مجموعه فیلم های اکشن فانتزی «جنگ ستارگان» (Star Wars: Wpisode VII) به صورت رسمی اعلام کردند که این فیلم سینمایی در استودیو فیلمسازی «پاین وود» که در خارج از لندن است ساخته می شود.

بنابر گزارش هالیوود ریپورتر، به دلیل اینکه تمامی قسمت های مجموعه فیلم های اکشن «جیمز باند» (James Bond) در استودیو فیلمسازی «پاین وود» تولید شده است، این استودیو به خانه «جیمز باند» معروف است.
جی. جی. آبرامز؛ کارگردان هفتمین اپیزود مجموعه فیلم های اکشن فانتزی «جنگ ستارگان در جدیدترین نشست مطبوعاتی خود اعلام کرده بود که فیلمبرداری این پروژه از اوایل سال 2014 میلادی کلید می خورد.

آبرامز در این باره گفته بود که اگر تمام برنامه ریزی ها به موقع و به درستی انجام پذیرد، ما اواخر سال جاری به انگلستان سفر می کنیم تا اوایل 2014 ساخت قسمت هفتم مجموعه آثار دنباله دار «جنگ ستارگان» را آغاز کنیم.

مایکل آرندت و جورج لوکاس فیلمنامه قسمت هفتم «جنگ ستارگان» را نوشته اند و هریسون فورد، مارک همیل، کری فیشر، بیلی دی ویلیامز و آنتونی دنیلز از جمله بازیگرانی هستند که تا به امروز برای ایفای نقش در این پروژه قرارداد امضا کرده اند. همچنین اپیزود هفتم «جنگ ستارگان» در سال 2015 میلادی روی پرده سینماهای سراسر جهان می رود.

جدیدترین قسمت جنگ ستارگان با عنوان «Star Wars: Episode VII» اکران می شود.

اپیزودهای پیشین این آثار اکشن فانتزی با عناوین «Star Wars» در سال 1977، «Star Wars: Episode V – The Empire Strikes Back» در سال 1980، «Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi» در سال 1983، «Star Wars: Episode I – The Phantom Menace» در سال 1999، «Star Wars: Episode II – Attack of the Clone) در سال 2002، «Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith» در سال 2005 اکران شده اند.منبع:سینماپرس