کمپانی Disney در حال حاضر مشغول ساخت دو فیلم با کارکتر Cinderella می باشد ، در یکی از این پروژه ها Lily James قرار است تا نقش Cinderella را در فیلمی به همین نام Cinderella به کارگردانیKenneth Branagh بازی کند ، و حالا باخبر شدیم که Anna Kendrick نیز با این کمپانی مشغول صحبت می باشد تا نقش Cinderella را در فیلم موزیکالInto the Woodsبه کارگردانی Rob Marshall بازی کند . در این فیلم موزیکال James Corden و Emily Blunt در نقش های اصلی Baker و همسرش قرار دارند که تصمیم می گیرند وارد جنگلی خطرناک و عجیب شوند تا با جاوگری که نفرینی بر زندگی انها قرار داده صحبت کنند . که در راه با کارکتر های بسیار زیادی از دنیای دسینی مانند Rapunzel وشنل قرمز و Cinderella روبرو می شوند .


در این فیلم Chris Pine نیز قرار است تا نقش شاهزاده ی شجاع Cinderella را بازی کند ، و بازیگران بزرگ دیگری از جملهMeryl Streep , Johnny Depp , Jake Gyllenhaal , Tracy Ullman و Christine Baranski در این فیلم حضور دارند . البته لازم به ذکر می باشد که ستاره ی کوچک فیلم Les Miserables بنام Daniel Huttlestone نیز به دیگر بازیگران اضافه خواهد شد . براساس تحقیقات انجام شده Anna Kendrick از سن ۵ سالگی اش در تئاترها اواز می خوانده ، بنابراین مشخص می کند بازی در فیلم Into the Woods یک موقیعت عالی برای وی می باشد تا باری دیگر استعداد هایش را بنمایش بگذارد .


همچنین Anna Kendrick درحال حاضر مشغول فیلمبرداری پروژه ای موزیکال بنام The Last 5 Years به کارگردانیRichard LaGravenese می باشد و در پروژه ی Voices در کنار Ryan Reynolds و Gemma Arterton حضور خواهد داشت که کارگردان این پروژه Marjane Satrapi که در گذشته انیمیشن Persepolis را او دیده ایم ، می باشد و در آخر در فیلم جدید Zach Braff بنام Wish I Was Here بازی خواهد کرد . در کنار این پروژه ها کمپانی Universal نیز تصمیم دارد تا دنباله ی فیلم a Pitch Perfect را در سال ۲۰۱۵ اکران کند .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم