آلن بال فیلمنامه نویس برنده اسکار «زیبایی آمریکایی» با سریالی متفاوت به تلویزیون برمی گردد.

بیش از یک سال پیش آلن بال از سریال خون آشامی «خون حقیقی» خداحافظی کرد و حالا دوباره مشغول نوشتن سریالی جدید شده است که او را به ریشه هایش برمی گرداند.

بال که با «زیبایی آمریکایی» برنده اسکار بهترین فیلمنامه نویس و با «شش پا پایین تر» برنده جایزه اِمی شده است درمورد پروژه جدیدش گفت: «فقط به عشق نوشتن دارم می نویسم، برگشته ام به زمانی که فقط من هستم و کامپیوترم.»

بال روز پنجشنبه در جریان افتتاحیه فصل ششم «خون حقیقی» این سخنان را گفت و افزود: «ایده یک سریال را دارم و رویش کار می کنم و در حال نوشتنش هستم، دو فیلمنامه هم دارم که می خواهم به سرانجام برسانمشان، بعدش روی یک فیلمنامه دیگر می خواهم کار کنم و بعدش هم یک فیلمنامه نیمه تمامم را به آخر می رسانم.»

او درباره ایده سریال جدیدش گفت: «این سریال با «شش پا پایین تر» و «خون حقیقی» فرق دارد. کاملا متفاوت است. هنوز برای صحبت کردن درباره اش خیلی زود است.»

حالا که دیگر فشار «خون حقیقی» بر شانه های بال نیست؛ او می تواند «فقط بنشینم و استراحت کنم و لذت ببرم. دیگر لازم نیست درباره سریال مدام سخنرانی کنم و دیگر لازم نیست نگران باشم اسم کسی را فراموش کنم و راحت می توانم بنشینم و سریال را ببینم که خیلی کار مفرحی است.»

یکی از متعدد پروژه های جدید بال «مارجی چه اش شده؟» نام دارد که در مرحله پیش تولید است. او در حال حاضر مدیر تولید سریال «بانشی» است و قصد داشت سریال «تمام نشانه های مرگ» را بسازد که شبکه اچ بی او موافقت نکرد.


منبع: نقد فارسی