همچنان محبوب ترین کارکتر ابرقهرمان دنیای Marvel ، مرد زره پوش Iron Man می باشد و بازیگر این کارکتر نیز سهم بسیاری در محبوبیت Iron Man دارد که به عنوان پر قیمت ترین بازیگر در فیلم مهم The Avengers نیز لقب گرفت و مبلغ۵۰ میلیون دلار دسمتمزد دریافت کرد . پس از Iron Man 3 دیگر قرارداد رسمی Robert Downey Jr با کمپانیMarvel به پایان رسید اما بسیاری هنوز امیدی دارند تا باری دیگر Robert Downey Jr را در زره های Iron Man مشاهده کنند . در گذشته اعلام کردیم که در آینده کمپانی Marvel مانند شیوه ی سری فیلمهای James Bond عمل خواهد کرد ، به این صورت که داستان و کارکتر ادامه پیدا خواهد کرد تنها بازیگر عوض خواهد شد . اما حالا اخبار تازه تری در دست داریم که اعلام می کند Robert Downey Jr را در فیلمهای The Avengers 2 و مهمتر از ان در The Avengers 3 مشاهده خواهیم کرد .

بنابراین دیگر خیالتان راحت باشد و Tony Stark جایی نخواهد رفت و Robert Downey Jr برای دو پروژه ی دیگر قرارداد بسته است . قرارداد Robert Downey Jr با کمپانی Marvel زودتر از دیگر بازیگران تمام شد به این دلیل که اول این بازیگر پروژه ها و فیلمهای بیشتری با این کمپانی داشته است (حتی حضور کوتاه) و دلیل دوم اینکه زمان شروع قرارداد Robert Downey Jr با کمپانی مارول قبل از تصمیم این کمپانی برای اوردن دیگر کارکترها و ساخت ۹ فیلم می باشد و دلیل سوم اینکه ما در حال حاضر می توانیم فیلم Iron Man 3 را مشاهده کنیم اما برای کارکتران دیگر تنها دو قسمت ساخته شده است و یا درحال ساخت می باشد .

حال باید منتظرماند و دید که آیا ارزش Robert Downey Jr برای Iron Man 3 مانند Chris Evans برای Captain America: The Winter Soldier و Chris Hemsworth برای Thor: The Dark Worldمی باشد یا خیر . نکته ی مهم دیگر این می باشد که میتوان مطمئن بودIron Man 4 حالا حالا ساخته نخواهد شد و حتی در فاز سوم یعنی تا سال۲۰۱۸ ، در برنامه های کمپانی مارول نیز قرار ندارد و این دو پروژه ی جدید Robert Downey Jr تنها متعلق به The Avengers 2 و The Avengers 3 می باشد ، بنابراین او را در هیچ فیلم دیگری از کمپانی Marvel نخواهیم دید . باید منتظر یک اتمام باشکوه از این بازیگر در The Avengers 3 و دنیای ابرقهرمان ها باشیم .منبع:خبرگزاری آریا فیلم