لورا جین ریس ویترسپون (متولد 22 مارس، 1976)است،
حرفه ای شناخته شده به عنوان ریس ویترسپون، بازیگر آمریکایی، تهیه کننده فیلم، و تهیه کننده تلویزیون است.
ویترسپون اولین نقش از ویژگی های خود را به عنوان رهبری زن در فیلم فرود انسان در ماه در سال 1991بازی کرد، بعد از آن سال او ساخته شده تلویزیونی او اولین بازیگری، در کابل فیلم Wildflower بود.

در سال 1996، ویترسپون در ظاهر آزادراه و به دنبال آن ظاهر با نقش در سه بزرگ 1998 فیلم: تحویل های شبانه ، Pleasantville و گرگ و میش بود. در سال بعد، ویترسپون به نظر می رسد در انتخابات ، که او یک نامزدی گلدن گلوب را به دست آورده است .
سال 2001 با نقش برک آوت به عنوان ELLE وودز در دفتر جعبه مشخص شده نقطه عطف زندگی حرفه ای او ضربه از نظر قانونی ورزش ، و در سال 2002 او را در ستاره دار خانه شیرین آلاباما ، که بزرگترین موفقیت تجاری فیلم خود را به تاریخ تبدیل شد. 2003 شاهد بازگشت خود را به عنوان بازیگر سرب و تهیه کننده اجرایی قانونا بلوند 2: قرمز، سفید و بلوندبود . ویترسپون در سال 2005 مورد توجه در سراسر جهان و ستایش برای تجسم خود را دریافت کرد نقدی ژوئن کارتر در پیاده روی خط ، که او را به دست آورده جایزه اسکار ، گلدن گلوب، بافتا و جایزه انجمن صنفی بازیگران برای بهترین بازیگر نقش اول زن در نقش اصلی بود.
در سال 1999، او ازدواج بازیگر رایان فیلیپ کرد. زن و شوهر در پایان سال 2006 از هم جدا شده و طلاق گرفته در اکتبر سال 2007. در سال 2011، او ازدواج کرده استعداد عامل جیم توت. ویترسپون صاحب یک شرکت تولید، استاندارد اقیانوس آرام، و او است که به طور فعال در کودکان و سازمان های مدافع زنان درگیر. او در هیئت مدیره در خدمت دفاع کودکان صندوق (CDF) و سفیر جهانی نامگذاری شد آون در سال 2007، به عنوان رئیس افتخاری بنیاد خیریه آون. در تاریخ 1 دسامبر 2010، ویترسپون یک ستاره در هالیوود شهرت راه رفتن . ویترسپون شناخته شده است به عنوان یک بازیگر شد .

اوایل زندگی

ریس ویترسپون در بیمارستان باپتیست جنوبی در نیواورلئان، لوییزیانا متولد شد ، در حالی که پدر او یک دانش آموز در دانشگاه تولان مدرسه پزشکی بود . پدرش، جان دراپر ویترسپون، پدر، گرجستان متولد گوش که قبلا به عنوان یک سرهنگ دوم در خدمت ارتش ایالات متحده رزرو شده است . مادر او، ماری الیزابت "بتی" (موسوم به ریس)، از هریمن، تنسی ، دکترا پرستاری کودکان، و آثار به عنوان یک استاد پرستاری در دانشگاه واندربیلت .ویترسپون ادعا کرده است تبار اسکاتلندی متولد جان ویترسپون ، که امضا ایالات متحده اعلامیه استقلال این ادعا تا شده توسط انجمن بازماندگان از امضا کنندگان اعلامیه استقلال genealogists رد شده است. از آنجا که پدر ویترسپون برای ارتش ایالات متحده در کار می کرد ویسبادن ، آلمان، او در آنجا مدت چهار سال به عنوان یک کودک زندگی می کردند. پس از بازگشت به ایالات متحده، او دوران کودکی خود را در صرف نشویل، تنسی . او به عنوان مطرح شد پیرو کلیسای اسقفی .
در سن هفت سالگی، ویترسپون به عنوان مدل مد برای تبلیغات تلویزیونی گلفروش، که انگیزه او را به بازیگری درس ها انتخاب شد. در سن یازده سالگی او مقام اول در نمایشگاه استعدادهای درخشان ده دولت صورت گرفت. ویترسپون نمرات خوب در مدرسه دریافت کرد، "کونش بزرگ که بارهای از کتاب به عنوان خوانده شده" او دوست داشت که خواندن و خودش را در نظر گرفته است . در ذکر عشق او را برای کتاب ها، او گفت، "من دیوانه در یک کتابفروشی این باعث می شود قلب من ضرب و شتم سخت چون من می خواهم به خرید همه چیز " ویترسپون مدرسه راهنمایی در هاردینگ آکادمی با حضور و فارغ التحصیل از همه دختران Harpeth سالن مدرسه در نشویل، که در طی آن زمان او یک cheerleader بود . او با حضور دانشگاه استنفورد به عنوان عمده ادبیات انگلیسی. پس از اتمام یک سال از مطالعات، او استنفورد از چپ به دنبال حرفه بازیگری است.
ویترسپون افتخار "قطعی است جنوب تربیت "که او دریافت کرد، که، به عنوان او گفت، به او" حس خانواده و سنت "و او در مورد" وجدان بودن در مورد احساسات مردم آموخت، مودب بودن، مسئول بودن و برای اعطا هرگز در نظر گرفتن آنچه شما را در زندگی داشته باشد. " ویترسپون به عنوان یک توصیف "چند برسند" و نام مستعار داده شده در "نوع کوچک" توسط پدر و مادرش. در بحث در مورد دستاوردهای اولیه خود را، او گفت: مصاحبه مجله، "من فقط می توانم هر یک از آن را به عنوان قابل توجه است که نمی بینم. شاید که نگرش من انتخاب می کنید به نگه داشتن من عاقل و نگه داشتن پاهای من بر روی زمین است. من در یک محیط که در آن زنان زیادی انجام رشد و اگر آنها قادر به آن بود چرا که آنها با جامعه محدود بود.

بازیگری حرفه ای

در سال 1990 ویترسپون تماس ریخته گری باز برای حضور انسان در ماه قصد به عنوان یک بازیکن کمی استماع است. او در عوض در نقش سرب از دنی Trant، یک دختر 14 ساله کشور که در عشق می افتد بازیگر بود برای اولین بار با همسایه 17 ساله اش. عملکرد خود را به عنوان "فراموش نشدنی دست زدن به" در نظر گرفته شد تنوع مجله، و راجر Ebert منتقد اظهار داشت: "اولین بوسه او یکی از کامل ترین صحنه های کوچک من تا کنون در یک فیلم دیده می شود". برای این نقش ویترسپون برای نامزد دریافت جایزه هنرمند جوان جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن جوان است. بعدها در همان سال، او خود را تلویزیون اولین اقدام در کابل فیلم ساخته شده Wildflower ، به کارگردانی دایان کیتون و بازیگران پاتریشیا Arquette .در سال 1992، ویترسپون به نظر می رسد در تلویزیون فیلم گزینه های رژیمی: برای نجات فرزند من، به تصویر کشیدن یک دختر جوان به شدت بیمار است. در سال 1993، او با بازی یک زن جوان در CBS سریال به بازگشت به داو تنها و بیکس و نقش بازیگران عنوان پیشرو در شخصیت Nonnie کردم پارکر، یک دختر آفریقای جنوبی که باید از 1،250 مایل عبور (2،000 کیلومتر) کالاهاری ، در نوجوان با هدف دیزنی فیلم جای دورافتادهای است .در همان سال، ویترسپون یک نقش کوچک در حال جک خرس ، که دست آورد او جایزه هنرمند جوان برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن جوانان شرکت ستاره. در سال بعد، ویترسپون در نقش برجسته دیگری به عنوان Pfister وندی در سال 1994 فیلم عمل SFW ، به کارگردانی Jefery لوی .
در سال 1996، ویترسپون قطعات در دو فیلم بزرگ ارائه شده است. او در این تریلر به نظر می رسد ترس در کنار مارک والبرگ (که او مورخ) و الهام میلان ، بازی نقش نیکول واکر، یک دختر نوجوان با دوست پسر خوش تیپ که معلوم می شود یک بیمار روانی خشونت آمیز. او همچنین بازیگر پیشرو در تریلر و کمدی سیاه آزادراه ، بازیگران در کنار کیفر ساترلند و بروک شیلدز . شخصیت او، ونسا لوتز، یک دختر فقیر در لس آنجلس زندگی می کنند، که، در راه به خانه مادر بزرگ او در استاکتون ، برخورد یک قاتل زنجیره ای در بزرگراه.فیلم بررسی مثبت را از مطبوعات دریافت کرد. در میان آنها بود سان فرانسیسکو کرونیکل ، با میک LaSalle به اظهار نظر، "ویترسپون، که لهجه تگزاس تیز می کند، پس از دیگری خیره کننده، کاملا قابل باور در یک وضعیت شدید است." عملکرد ویترسپون او برنده بهترین جایزه بازیگر نقش مکمل زن در آب زردآلو جشنواره فیلم پلیس و بصورتی پایدار و محکم او را به عنوان یک ستاره در حال افزایش است. ساخت فیلم نیز به ویترسپون قابل توجهی تجربه بازیگری، به عنوان او گفت: "هنگامی که من غلبه مانع از این فیلم - که مرا به مرگ می ترسم - من احساس مثل من می تواند هر چیزی را امتحان کنید " پس از تکمیل آزادراه در سال 1997، ویترسپون در زمان استراحت از بازیگری در فیلم های بزرگ برای یک سال و شروع به دوستیابی بازیگر رایان فیلیپ . او با نقش بزرگی را در سه فیلم، به روی صفحه نمایش در سال 1998 تحویل شبانه ، Pleasantville و گرگ و میش است . در Pleasantville ویترسپون در کنار ستاره دار توبی مگوایر در یک داستان در مورد یک جفت از 1990s خواهر و برادر نوجوان که به طرزی جادویی به منتقل تنظیم یک مجموعه تلویزیونی 1950s. او به تصویر کشیده جنیفر خواهر، که به طور عمده در مورد ظاهر، روابط و محبوبیت است. عملکرد ویترسپون بررسی خوب و دست آورد او جایزه جوان هالیوود برای بهترین دستیابی به موفقیت در عملکرد زن. مدیر گری راس گفت: او بصورتی پایدار و محکم بر این باور ویترسپون خواهد بود ستاره برجسته فیلم است

زندگی شخصی

ویترسپون بازیگر آمریکایی با رایان فیلیپ در جشن تولد 21 خود را در ماه مارس سال 1997 این زوج در ماه دسامبر سال 1998 مشغول شد،و در نزدیکی ازدواج چارلستون، کارولینای جنوبی ، در تاریخ 5 ژوئن 1999، در قدیم شبکه بیدار کشت و زرع. آنها دارای دو فرزند: یک دختر به نام آوا فیلیپ الیزابت، متولد 9 سپتامبر، 1999، و یک پسر شماس ریس فیلیپ، متولد 23 اکتبر، 2003 در ماه اکتبر سال 2006، ویترسپون و فیلیپ اعلام کرد که تصمیم گرفته بود برای جدا رسما پس از هفت سال از ازدواج. ماه بعد، ویترسپون برای طلاق واصل، با استناد به تفاوت های آشتی ناپذیر و در تضاد است. در دادخواست خود او به دنبال بازداشت قانونی مشترک دو فرزند و حضانت فیزیکی تنها، با حقوق کامل برای ملاقات فیلیپ. این زوج تا به حال هیچ توافق prenuptial و زن و شوهر می شود به نیمی از تمام دارایی های به دست آورده در طول ازدواج تحت قانون کالیفرنیا تحت عنوان، با ویترسپون که قابل توجه تر است.ویترسپون درخواستی که دادگاه بدون حمایت همسر فیلیپ، که او انجام نمی اعطای مسابقه. در 15 مه 2007، فیلیپ واصل برای بازداشت فیزیکی مشترک از کودکان زن و شوهر و هیچ حرکت مسدود ویترسپون از به دنبال حمایت از او ساخته شده است. ویترسپون و اسناد طلاق نهایی فیلیپ برتر لس آنجلس اعطا شد دادگاه در 5 اکتبر، 2007.
در طول سال 2007، گمانه زنی های مداوم در رسانه های جمعی در مورد یک رابطه عاشقانه بین ویترسپون و او را تفسیر شرکت ستاره جیک Gyllenhaal . پس از نهایی طلاق ویترسپون در اکتبر سال 2007، GYLLENHAAL و ویترسپون بیشتر باز با رابطه خود را، به خصوص به دلیل انتشار تصاویر paparazzi که نشان داد زن و شوهر تعطیلات با هم در رم شد. زن و شوهر بنا به گزارش ها در دسامبر 2009 تقسیم شده است.
در اوایل فوریه 2010، گزارش شد که ویترسپون دوستیابی جیم توت را آغاز کرده بود. در آن زمان، توت عامل استعداد کار برای آژانس هنرمندان خلاق ، که نشان دهنده ویترسپون، در سپتامبر 2010، او ترویج به یکی از آژانس دو سر استعداد تصویر متحرک نیز تبدیل شد. ویترسپون و توت تعامل خود را در دسامبر 2010 اعلام کرد، و در 26 مارس 2011 در ازدواج Ojai، کالیفرنیا در Libbey در مرتع پرورش احشام، املاک و ویترسپون در کشور است.آنها پسر، تنسی جیمز توت، متولد 27 سپتامبر، 2012.
در اوایل صبح روز 19 آوریل 2013، در حالی که در آتلانتا فیلمبرداری دروغ خوب ، ویترسپون و توت کشیده شد، وقتی که خودرو که در آن سفر بودند بافی در سراسر یک خط دو در خیابان دیده شد PEACHTREE . ] توت، بود که رانندگی، در بر داشت به بود سطح الکل خون 0.139 و دستگیر شد و به اتهام رانندگی تحت نفوذ و شکست برای حفظ خط. ویترسپون دستگیر شد و به اتهام رفتار آشوبگرانه پس از او دستورالعمل ها را از افسر دستگیری نافرمانی به باقی می ماند در وسیله نقلیه، و استدلال با او، گفت که او اعتقاد نداشت او یک افسر پلیس واقعی بود و پرسیدن اگر او می دانست که او بود. زن و شوهر در اوراق قرضه در ساعت 3:30 صبح از زندان آزاد شد همان روز صبح ​​ویترسپون قادر به حضور نخست وزیر جدید نیویورک فیلم او گل در 21 آوریل، و او صادر کرد عذرخواهی بعد از آن شب، بیان کرد که او تا به حال به وضوح تا به حال یک نوشیدنی بیش از حد بسیاری از "و" عمیقا خجالت در مورد چیزهایی که من گفتم ... من بی احترامی به افسر که به تازگی انجام شد شغل خود را. من چیزی جز احترام به پلیس و من بسیار متاسفم برای رفتار من است. " او در ظاهر صبح بخیر امریکا ، نه روز بعد، برای معذرت خواهی دوباره و جزئیات بیشتر در مورد دستگیری داد، بیان کرد که "ما فکر ما خوب به رانندگی بود و ما کاملا نبودند" و در هنگام صحبت کردن در مورد نظر خود را از دستگیری، گفت: "من تو را دیدم او را دستگیری شوهرم و من به معنای واقعی کلمه دست پاچه. من به او گفتم من باردار بود. من باردار نیست. من گفت: انواع چیزهای دیوانه ". ویترسپون گفت که آنچه او انجام شد" کاملا غیر قابل قبول "و که او به افسر پلیس که او را دستگیر عذرخواهی کرد. هنگامی که وکیل و شوهرش ویترسپون در دادگاه در تاریخ 2 مه به نظر می رسد، توت التماس کرد احساس گناه و برای تکمیل 40 ساعت خدمت به جامعه، برنامه های آموزش و پرورش الکل، و یک سال دستور داده شد مشروط شدن ویترسپون التماس هیچ مسابقه و 213 دلار جریمه شد

فیلمشناسی

سال
عنوان نقش یادداشت ها
1991 انسان در ماه دنی Trant نامزد دریافت جایزه منتقدان فیلم جایزه انجمن شیکاگو برای امید بخش ترین بازیگر نقش اول زن
نامزد جایزه هنرمند جوان برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن جوان بازیگران در فیلم
1991 Wildflower
ELLIE پرکینز
1992 گزینه های از جان گذشته برای نجات کودک من Cassie
1993 جای دورافتادهای Nonnie پارکر
1993 جک خرس کارن موریس هنرمند جوان جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن جوانان شرکت ستاره
1993 بازگشت به داو تنها و بیکس فلک Dunnigan سریال تلویزیونی
1994 SFW
وندی Pfister
1996 بزرگراه ونسا لوتز جایزه جشنواره فیلم Policier رقیق آب زردآلو برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
1996 ترس نیکول واکر
1998 گرگ و میش مل ایمز (Ames)
1998 تحویل شبانه پیچک میلر
1998 Pleasantville
جنیفر / مری سو نامزد جایزه انتخاب نوجوان برای جالب ترین صحنه
1999 مقاصد بیرحمانه آنت Hargrove جایزه سرگرمی های فیلم های پرفروش های مورد علاقه بازیگر نقش مکمل زن - درام / رمانتیک
نامزد جایزه انتخاب نوجوان برای انتخاب بازیگر نقش مکمل زن فیلم
1999 انتخاب تلنگر تریسی کانزاس جایزه منتقدان فیلم دایره شهر برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
جایزه انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن (2ND محل)
جایزه انجمن ملی منتقدان فیلم برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
جایزه انجمن منتقدان فیلم آنلاین برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
جایزه انجمن منتقدان فیلم سان دیگو برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن (2ND محل)
جایزه انجمن منتقدان فیلم جنوب شرقی برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن (2nd محل)
نامزد جایزه کمدی آمریکایی برای جالب ترین بازیگر نقش اول زن در فیلم
نامزد دریافت جایزه منتقدان فیلم جایزه انجمن شیکاگو برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
نامزد جایزه Chlotrudis برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
نامزد جایزه گلدن گلوب برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن - تصویر حرکت موزیکال یا کمدی
نامزد جایزه روح مستقل برای بهترین زن سرب
نامزد دریافت جایزه منتقدان فیلم جایزه انجمن لاس وگاس برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
نامزد جایزه ماهواره ای برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن - تصویر حرکت موزیکال یا کمدی
نامزد جایزه انتخاب نوجوان برای متناسببا Hissy انتخاب است
1999 بهترین برنامه های گذاشته لیزا
2000 نیکی کوچولو راج برجسته کاری در جواهر و سنگ های قیمتی
2000 روانی آمریکا اولین ویلیامز
2001 لوله سوان سرنا (صدا)
2001 از نظر قانونی ورزش ال وودز جایزه فیلم MTV برای بهترین اجرای کمدی
جایزه فیلم MTV برای بهترین لباس
جایزه فیلم ام تی وی بهترین خط
نامزد جایزه انتخاب کودکان برای زن مورد علاقه ستاره فیلم
نامزد جایزه گلدن گلوب برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن - تصویر حرکت موزیکال یا کمدی
نامزد جایزه فیلم MTV برای بهترین بازیگر زن
نامزد جایزه ماهواره ای برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن - تصویر حرکت موزیکال یا کمدی
2002 اهمیت جدی بودن Cecily Cardew نامزد جایزه انتخاب نوجوان برای انتخاب بازیگر نقش مکمل زن فیلم - کمدی
2002 خانه شیرین آلاباما ملانی کارمایکل جایزه انتخاب نوجوان برای انتخاب Liplock فیلم است
نامزد جایزه انتخاب نوجوان برای انتخاب بازیگر نقش مکمل زن فیلم - کمدی
2003 قانونا بلوند 2: قرمز، سفید و ورزش ال وودز همچنین تهیه کننده اجرایی
2004 غرور نمایشگاه بکی شارپ
2005 پیاده روی خط ژوئن کارتر نقدی جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
جایزه انجمن منتقدان فیلم آستین برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
جایزه بافتا برای بهترین بازیگر نقش اول زن در نقش اصلی
انجمن منتقدان فیلم بوستون جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن
پخش جایزه انجمن منتقدان فیلم برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
جایزه انجمن منتقدان فیلم اوهایو مرکزی برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن (2ND محل)
دالاس، فورت جایزه منتقدان فیلم انجمن ارزش برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن (3rd محل)
جایزه منتقدان فیلم دایره فلوریدا برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
جایزه گلدن گلوب برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن - تصویر حرکت موزیکال یا کمدی
کانزاس جایزه منتقدان فیلم دایره شهر برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
جایزه انجمن منتقدان فیلم لاس وگاس برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
جایزه انجمن ملی منتقدان فیلم برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
فیلم جدید دایره جایزه منتقدان نیویورک برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
جایزه انجمن منتقدان فیلم آنلاین برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
جایزه انتخاب مردم برای بازیگر نقش مکمل زن برجسته های مورد علاقه
منتقدان فیلم سان فرانسیسکو دایره جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
جایزه ماهواره ای برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن - تصویر حرکت موزیکال یا کمدی
جایزه انجمن صنفی بازیگران برای عملکرد برجسته توسط یک بازیگر زن در نقش اصلی
جایزه انجمن منتقدان فیلم جنوب شرقی برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن (2nd محل)
جایزه انتخاب نوجوان برای انتخاب بازیگر نقش مکمل زن فیلم - درام
واشنگتن منطقه منتقدان فیلم جایزه انجمن DC برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
نامزد دریافت جایزه منتقدان فیلم جایزه انجمن شیکاگو برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
نامزد جایزه امپراتوری را برای بهترین بازیگر نقش اول زن
نامزد دریافت جایزه منتقدان فیلم جایزه انجمن لس آنجلس برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
نامزد دریافت جایزه منتقدان فیلم جایزه انجمن های تورنتو برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن
2005 درست مثل بهشت الیزابت مسترسون
2006 افسانه آنی همچنین تهیه کننده
2007 تفسیر به ایزابلا زمینه ال ابراهیمی جایزه انتخاب مردم برای زن مورد علاقه ستاره فیلم
نامزد جایزه انتخاب نوجوان برای انتخاب بازیگر نقش مکمل زن فیلم - درام
2008 چهار کریسمس کیت جایزه انتخاب مردم برای زن مورد علاقه ستاره فیلم
نامزد جایزه انتخاب کودکان برای بازیگر نقش مکمل زن فیلم مورد علاقه
2009 هیولا در مقابل بیگانگان سوزان مورفی / Ginormica (صدا)
2010 چگونه آیا می دانید لیزا
2011 آب برای فیلها مارلینا Rosenbluth نامزد جایزه انتخاب مردم برای بازیگر نقش مکمل زن فیلم مورد علاقه
نامزد جایزه رامبراند برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن خارجی
نامزد جایزه انتخاب نوجوان برای انتخاب بازیگر نقش مکمل زن فیلم - درام
2012 این به این معنی جنگ لورن اسکات نامزد جایزه انتخاب مردم برای علاقه بازیگر نقش اول زن فیلم کمدی
نامزد جایزه انتخاب نوجوان برای انتخاب بازیگر نقش مکمل زن فیلم - کمدی
2012 گل سرو کوهی
2013 گره شیطان پاملا هابز تکمیل شده
2013 دروغ خوب فیلمبرداری
سال عنوان نقش یادداشت ها
2000 پادشاه هیل دبی (صدا) 2 قسمت
2000 دوستان جیل سبز 2 قسمت
نامزد جایزه کمدی آمریکایی برای جالب ترین ظاهر مهمان زن در یک سریال تلویزیونی
2002 سیمپسونها گرتا Wolfcastle (صدا) 1 قسمت: "بارت می خواهد آنچه در آن می خواهد"
2003 آزادی: تاریخچه ما نقش های مختلف 3 قسمت
2009 هیولا در مقابل بیگانگان: کدو تنبل جهش از فضا سوزان مورفی / Ginormica (صدا) هالووین ویژه
2011 پس از به تازگی خودش را در داستان 2 قسمت