• فضاپیمایی که مقصدش یک سیاره مستعمره بسیار دور است و هزاران نفر مسافر دارد، دارای یک نقص فنی در قسمت اتاق خواب است. این نقص باعث می شود دو تن از مسافران 90 سال زودتر از زمان برنامه ریزی شده بیدار شوند...

 • "موانا" از استعدادهای دریانوردی خود استفاده میکند تا به یک جزیره ی افسانه ای برود و قهرمان او، "مائویی" نیز در این ماجراجویی او را همراهی میکند.

 • یک جراح با استعداد اما متکبر و مغرور که پس از حادثه ای ناگوار شغلش را از دست می دهد، راه تازه ای را پیش روی زندگی اش می بیند. او توسط یک جادوگر آموزش هایی را فرا میگیرد تا از دنیا در برابر افراد شرور محافظت کند.

 • فیلم ماجرای افسر اطلاعاتی مکس (برد پیت) می باشد که در سال 1942 و در شمال آفریقا با یک مبارز نیروی مقاوت فرانسه بنام ماریان (ماریون کوتیار) در پشت خطوط دشمن آشنا می شود. آنها رابطه ی صمیمانه ای را با هم آغاز میکند اما فشار جنگ این رابطه را تهدید میکند...

 • یک پسر پنج ساله هندی هزاران کیلومتر دور از خانه اش، در خیابانهای کلکته گم می شود. او مخاطرات زیادی را پشت سر می گذارد و سرانجام زوجی در استرالیا او را به فرزند خواندگی قبول میکنند. 25سال بعد او عزم خود را جزم میکند تا خانواده ی گمشده اش را پیدا کند...

 • این فیلم داستان مردی سیاه پوست را از دوران کودکی تا بزرگسالی روایت می کند که در شهر میامی و سردرگم در گرایش جنسی با شرایطی سخت بزرگ می شود.

 • سوزان یک گالری دار موفق است که به طور اتفاقی با رونوشتی از رمان منتشرنشده ی شوهر سابقش تام مواجه می شود که حاوی مطالب خشونت آمیز و یک انتقام نمادین است...

 • «سلن» (کیت بکینسیل) میجنگد تا به نبرد میان قبیله لایکن و جناح خون آشامی که به او خیانت کردند، پایان دهد...

 • داستان فیلم درباره مرد جوانی به نام لی چندلر است که پس از مرگ برادرش جوئی، مجبور می شود حضانت پسر برادرش را برعهده بگیرد و می بایست به این منظور به شهر زادگاه خود بازگردد. چندلر که خیلی راغب به بازگشت نیست، در هنگام ورود به شهر با افراد مختلفی از جمله همسر سابقش رندی، که ...

 • فیلم بر اساس داستان واقعیِ یک مخالف جنگ و پزشک ارتش آمریکا به نام دزموند داس (اندرو گارفیلد) است که حاضر نمی شود سلاحی حمل کند، اما طی نبرد اوکیناوا در جنگ جهانی دوم با وجود شلیک های بی وقفه ی دشمن، یک تنه جان بیش از ۷۵ نفر از هم رزمانش را نجات می دهد...

 • خوش آمديد

  ورود / ثبت نام

  خوش آمديد

  ورود / ثبت نام

  هم اکنون وارد انجمن شويد

  • به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
  LilMedia New Domain lilvpn
  نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. #1

   تاریخ عضویت
   آذر ۱۳۹۱
   شماره عضویت
   13
   نوشته ها
   920
   محل زندگی
   IRAN
   پسندیده : 216
   مورد پسند : 397 بار در 100 پست

   معرفی سریال Alphas

   ::معرفی سریال Alphas ::   || نگاهی به سریال
   ALPHAS ||


   گروهی از افرادِ معمولی و عادی توسط دکتری روانپزشک و عصب شناس دور یکدیگر جمع میشوند تا این متخصص آنها را تبدیل به افرادی ابر انسان کند اما هدف چیست؟

   سازمان مبارزه با جرایم وزارتِ دفاعِ آمریکا به دکتر "لی لارسن" این اجازه را میدهد تا آزمایشاتی را روی افرادِ عادی انجام دهد تا با استفاده از قدرتِ بشر آنها را مبدل به ابر انسانهایی کند تا در راه مبارزه با خلافکاران از آنها سود جوید. در این میان اما این افراد باید مواظب باشند تا گذشته شان مزاحمِ دستگیری خلافکارها نشود.

   این خلاصه ای چند خطی از سریال جدید 12 قسمتی شبکه SYFY است که از تاریخ 11 جولای (اواخر تیر) قرارِ پخش شود. نگاهی به لیست سازندگان و بازیگران این سریال، همگی حاکی از سریالی موفق است. خیلی ها با توجه به تیمی که پشت کار هستند انتظار دارند تا با مجموعه ای دلنشین و موفق روبرو شوند. ویدئوهایی که تاکنون منتشر شده همگی از اکشن سریعی حکایت دارند که بیننده را میخکوب خواهند کرد.
   || آشنایی با کاراکترها و قابلیتهای تیم آلفاها ||


   "دکتر لی رُزِن" متخصصِ قابلِ احترام عصب شناسی و روانشناس که سابقه طولانی در کمک به بیمارانی که از اختلالاتِ سیستمِ عصبی رنج میبرند، دارند. علاقه اش به آلفاها، گروهی از مردم عادی با قابلیتهای فوق بشری که به آنها قدرتهای آلفا گفته میشود، باعث میشود تا وی بتواند گروهی از متخصصان انسانی را تشکیل دهد تا پرونده های سخت و دشوار را حل کند.

   اگر چه خودِ آقای دکتر یک "آلفا" محسوب نمیشود اما روحیه پدرانه و رهبری غیر عادیِ تیم با خصوصیاتِ رفتاری خاصش موجب میشود تا اعضای گروه در کنارِ یکدیگر بمانند و در هنگام کشمکش های درونی و استرس ها از هم نپاشند.


   "بیل هرکِن" مامور سابق اف.بی.آی که شدیدن پایبندِ اجرایِ قوانین و مقررات است. او دارای قدرتی در آلفاست که از نظرِ قدرتِ فیزیکی در سطح بالایی قرار دارد. "بیل" توانایی این را دارد که از طریقِ فعال سازی خودآگاه واکنش "مبارزه یا پرواز" از خود نشان دهد. با افزایشِ آدرنالین محرکهای درد برای مدتِ کوتاهی از کار می افتند و وی میتواند قدرتِ فوقِ بشری را تجربه کند و در برابر صدمات نیز مقاوم باشد.
   "کامرون هیکس" زندگیِ دشواری داشته و این را زخمهایی که دارد نشان میدهد. او مشکلِ عدم اعتماد به دیگران را داشته. تک تیراندازِ سابقِ ارتش و بازیکنِ پیشین لیگِ بیسبال بوده. "هیکس" از وضعیتِ غیر عادی رنج میبرد که "هایپرکینسییس" (پر فعالی) نامیده میشود جایی که در مغزش سیستمِ تصورات و کنترلِ ماهیچه ها بسیار هماهنگ هستند.

   این باعث میشود که وی تیراندازی ماهر، ورزشکاری از همه لحاظ باشد.
   "نینا ترو" زنی زیبا، جذاب، با هوش، پیچیده و تاثیر گذار است. خلاصه کلام او معنی جدیدی از این فکرِ زنان که "همیشه آن چیزی را که میخواهد بدست می آورد." ارائه میکند. توانای آلفای وی، "نفوذ و تاثیر گذاری" نامیده میشود. البته مشکلِ قطع شدنِ راههای عصبی در قشرِ مغزشش باعث میشود تا توانایی تاثیر گذاری را داشته باشد. البته موردی که درک و کنترلش برای "نینا" سخت به نظر میرسد.
   "گری بِل" در دهه دوم زندگیش به بسیاری از عوامل محیطی زندگیش حساس است و برای گذران زندگیش با مشکل روبروست. با تمام این محدودیت ها، "گری" یک "مُبدل" است یک "آنتنِ انسانی". سیناپس های عصبی وی به گونه ای است که این اجازه را میدهد تا فرکانسهایی از قبیلِ تلویزیون، رادیو و سیگنالهای موبایل را به راحتی دریافت کند. توانایی آلفای "گری" باعث میشود تا به طرزِ تاثیر گذاری بتواند پیامها را رمز گشایی کند. با اینحال اینکه نمیتواند این سیگنالها را قطع کند مسلمن برایش دردناک و غیر قابلِ تحمل خواهد بود.
   "راشل پیزاد" خوشگل، محجوب و در آستانه بیست سالگی قرار دارد و کاملن از سوی والدینش از جامعه محافظت شده است. "راشل" دارای "سینزتت" است که باعث میشود در یک زمانِ خاص تنها یک حسش فعال باشد و پردازش کند و بقیه حسها برای مدت کوتاهی بی مصرف میگردند که اغلب باعث میشوند تا وی در معرضِ خطر قرار گیرد.   ==
   ==
   و اما اولین خبر در مورد سریال: احتمالن همه دوستانی که طرفدار سریال لاست بودند و این سریال را دنبال میکردند با نامِ "جک بِندر" کارگردان و نویسنده "لاست" آشنایی کامل دارند. مردی که تعدادِ زیادی از اپیزودهای لاست را کارگردانی کرده بود. اپیزود پیلوتِ 90 دقیقه ای "آلفاها" را نیز کارگردانی خواهد کرد.   David Strathairn ... Dr. Lee Rosen (24 episodes, 2011-2012)
   Ryan Cartwright ... Gary Bell (24 episodes, 2011-2012)
   Warren Christie ... Cameron Hicks (24 episodes, 2011-2012)
   Azita Ghanizada ... Rachel Pirzad (24 episodes, 2011-2012)
   Laura Mennell ... Nina Theroux (24 episodes, 2011-2012)
   Malik Yoba ... Bill Harken (24 episodes, 2011-2012)
   Mahershala Ali ... Nathan Clay (11 episodes, 2011-2012)
   John Pyper-Ferguson ... Stanton Parish (10 episodes, 2011-2012)


   این مطلب بصورت اختصاصی برای " انجمن تخصصی رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپی برداری از آن تنها با ذکر منبع و درج لینک بلامانع می باشد.
   ویرایش توسط SaHaR : ۱۳۹۳-۰۴-۱۶ در ساعت ۰۱:۵۸ قبل از ظهر