اخبار ضد و تقیضی در مورد پروژه ی The Avengers 2 منتشر می شوند و در گذشته اعلام شده بود که ستاره ی فیلم Kick-Ass بنام Aaron Taylor-Johnsonدر نقشQuicksilver حضور خواهد داشت . اما به تازگی نیز خبر جدید دیگری بدستمان رسیده است که برای The Avengers 2 نباید منتظر مشاهده ی Loki باشیم . نویسنده و کارگردان فیلم انتقام جویان در مصاحبه ای اعلام کرده است که کارکتر Loki اولین غایب قسمت دوم The Avengers می باشد و او را در این فیلم نخواهیم دید ، بنابراین Tom Hiddleston را در کنار برادرش Thor نخواهد بود . بسیاری نگران این موضوع بودند کهIron man و یا Robert Downey Jr از غایبین The Avengers 2 باشد اما حال بنظر می رسد Tom Hiddleston و کارکتر اش Loki جزع خذف شدگان است و باید دید داستان وی در فیلم Thor : The Dark World چگونه پیش خواهد رفت .


حالا با وجود حذف شدن Loki از قسمت دوم The Avengers باید دید واکنش طرفداران این کارکتر چه می باشد اما هنوز نمی توان گفت که دیگر در فیلمهای کمپانی Marvel این کارکتر و یا Tom Hiddleston را نخواهیم دید به این دلیلکه کارکترLoki یکی از کارکتران مهم دنیای کمیک بوک Marvel می باشد و همچنین سهم بسیار زیادی در داستان های آینده یThor دارد . Joss Whedon در آخرین مصاحبه اش درباره ی Robert Downey Jr گفته است “: من اون شخصی که باید نگران جایگزینی برای Robert Downey Jr باشد ، نیستم و او را در فیلم The Avengers 2 خواهیم دید “. بنابراین در اینجا میتوان مطمئن بود که این بازیگر سه گانه ی مرد اهنی در قسمت دوم فیلم مهم The Avengers حضور خواهد داشت .


در انتها توضیحاتی در مورد کارکتر منفی Thanos اعلام خواهیم کرد که بنظر می رسد یکی از مهمترین کارکتران دنیای منفی ابرقهرمانان Marvel می باشد و همچنین این کارکتر به گونه ای داستان دو فیلم و دو گروه The Avengers و Guardians of the Galaxyرا به یکدیگر متصل می کند . از Joss Whedon پرسیده شد که گروه The Avengers بسیار و به معنای واقعی قدرتمندند ، اما چه دلیلی هست که این گروه باید نگران شخصی مانند Thanos باشد ؟ و وی نیز در جواب به این سوال ، گفت “: اگر گروه The Avengers بسیار قوی هستند ، Thanos بسیار قدرتمند تر از انان می باشد اون خیلی خیلی بیشتر قوی می باشد . اون ادمی نیست که بتونید باهاش براحتی بجنگید و یا بزنیدش مانند اتفاقی که برای Lokiپیش اومد . Thanos در کمیک بوک هم مانند بلای عالم گیتی می باشد و درگیر شدن با اون مانند یه نبرد نهایی نهایی است . چیزی که در مورد گروه The Avengers می دانیم این می باشد که انها خیلی قدرتمند شده اند اما این را هم می دانیم که باز هم پایدار و متحد نیستن ، بنابراین باید شخص دیگری باشد که انها را دوره هم جمع کند .”


منبع:خبرگزاری آریا فیلم