کمدی اکشن «دوره زندگی» با بازی وینس ون جلوی دوربین می رود. این کمدی خانوادگی و ماجراجویانه را پیتر بیلینگسلی فیلمساز انگلیسی تبار سینما کارگردانی خواهد کرد. «دوره زندگی» دومین همکاری مشترک سینمایی این بازیگر و کارگردان ، پس از فیلم موفق «عقب نشینی زوج ها» در سال 2009 است.

قصه فیلم نامه اقتباسی «دوره زندگی» براساس نوول گرافیکی و کمیک استریپی آجی لیبرمان به همین نام نوشته خواهد شد.این کتاب را شرکت انتشاراتی کامیک ایمج منتشر کرده است.

لیبرمان نرول گرافیکی خود را با همکاری دوست طراح خود نیک تورنبارو خلق کرد. تورنبارو کار طراحی و نقاشی های این نوول گرافیکی را انجام داد.

قصه این کتاب درباره مردی به نام نیک بارو است که یک زندگی بسیار ساده و معمولی دارد . او یک طراح باسابقه سرقت های مختلف است و شیوه های زیادی را برای این کار در اختیار دارد.

بزودی وی تصمیم می گیرد برای این که پول بیشتری به دست بیاورد این طرح ها و قصه ها را به یک مرد جوان بفروشد . زمانی که یکی از سرقت های این مرد جوان در مسیر غلطی می افتد، کسانی که درگیر این سرقت هستند تصمیم به قتل نیک بارو می گیرند.

نیک جان خودش را یک میلیون دلار بیمه می کند. اما این بیمه یک مشکل دارد و آن هم این است که در 21 روز از سال این بیمه از نظر قانونی فسخ می شود و اداره بیمه مسئولیت جان بیمه شوندگان را به عهده نمی گیرد.کسانی که به دنبال نیک هستند، تلاش می کنند او را طی این 21 روز از سر راه خود بردارند.

شرکت فیلم سازی وایلدوست پیکچرز تهیه کننده این کمدی خانوادگی و ماجراجویانه است. کلید فیلم برداری فیلم اوایل سال 2014 زده می شود.

وینس ون که به عنوان بازیگر فیلم های کمدی شناخته و مطرح شده است، تا به حال در فیلم های «عروسی خراب کن ها» ، «چهار کریسمس» و «آقا و خانم اسمیت» بازی داشته است.

آخرین فیلم او روی پرده سینماهای جهان «نگهبان» بوده که اواسط سال 2012 به روی پرده سینماهای بیش از 60 کشور جهان رفت و موفقیت زیادی در جدول گیشه نمایش سینماها کسب نکرد.

وی این هفته کمدی اکشن «دوره انترنی» را به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی فرستاد که با افتتاحیه ای 18 میلیون دلاری نمایش عمومی خود را آغاز کرد.

وی در این فیلم با دوست قدیمی خود اوئن ویلسن دوباره هم بازی شده است . هزینه تولید «دوره انترنی» حدود 57 میلیون دلار شده است.


منبع: نقد فارسی