بازیگر دو بار برنده BAFTA,گری الدمن,امیدوار است که رالف فینس و بندیکت کامبربچ را برای دومین تلاش کارگردانی خود در فیلم "Flying Horse" جذب کند.الدمن پیش از این با این دو بازیگر همکاری داشته است.

او با بندیکت کامبربچ در فیلم درام جذاب اما بسیار پیچیده "تعمیرکار، خیاط، سرباز،جاسوس" (Tinker Tailor Soldier Spy) ,که برای الدمن نامزدی اسکار بهترین بازیگر مرد را به همراه داشت, همبازی بوده است و با رالف فینس نیز در سری هری پاتر همکاری داشته است.

داستان فیلم "Flying Horse" در رابطه با زندگی عکاسی به نام ادوارد مایبریج است.او به فرماندار ایالت کالیفرنیا,لیلاند استنفورد,برای حل و فصل یک شرط بندی کمک کرد,کسی که معتقد بود که یک اسب هنگام برداشتن گام های بلند هر چهار سمش از روی زمین برداشته می شوند,اگر چه این حالت توسط چشم انسان قابل رویت نیست.به همین جهت از دوازده دوربین به ترتیب استفاده شد و او کمک کرد تا مشخص شود که حرف های استنفورد حقیقت داشته است.

به هر حال,مایبریج برای قتل یک منتقد مشهور تئاتر به نام هنری لارکاینز (Henry Larkyns) به دلیل رابطه با همسرش,فیونا,نیز معروف است.داستان فیلم بر روی این مثلث عشق تمرکز دارد.قرار است که رالف فینس در نقش مایبریج و بندیکت کامبربچ در نقش لارکاینز بازی کنند.منبع:نقد فارسی