ساندرا بولاک؛ بازیگر فیلم های سینمایی «تصادف» (Crash)، «خواستگاری» (The Proposal) و «سمت کور» (The Blind Side) برای ایفای نقش در فیلم سینمایی «آنی» (Annie) با مسئولان استودیو فیلمسازی «سونی پیکچرز» در حال انجام مذاکرات نهایی است.

بنابر گزارش هالیوود ریپورتر، فیلم سینمایی «آنی» که در قالب آثار موزیکال ساخته می شود بازسازی یک فیلم سینمایی با همین نام است که پیش از این در سال 1982 میلادی ساخته شده است و کارول برنت در نقشی که قرار است بولاک بازی کند در نخستین نسخه این پروژه بازی کرده است.

بنابر اظهارات مسئولان «سونی»، جمی فاکس و کونژان ویلیس پیش از این برای ایفای نقش در این فیلم سینمایی قرارداد امضا کرده اند.

بولاک در فیلم موزیکال «آنی» در نقش خانم هانیگان بازی می کند. او که ک زنی خسیس است با همکاری آنی (ویلیس) و دوستانش یک یتیمخانه را تاسیس و راه اندازی می کند. فاکس نیز در این فیلم سینمایی در نقش شخص ثروتمندی به نام بنجامین استاکس بازی می کند.
ویل گلاک کارگردان «آنی» است و ویل اسمیت به همراه جی زی، جیمز لاسیتر، جادا پینکت اسمیت، جی براون و استودیو «مارسی مدیا» تهیه کنندگان این فیلم سینمایی هستند.

منابع نزدیک به این پروژه اظهار کرده اند که تولید این فیلم سینمایی از پاییز سال جاری آغاز می شود و «آنی» در سال 2014 میلادی روی پرده سینماها می رود.

منبع:سینما پرس