فیلم Man of Steel
سرانجام اکران شده است و در گذشته نیز اعلام کردیم کهWarner Bros بدنبال ساخت قسمت دوم این فیلم می باشد و هم اکنون نیز کارگردان Zack Snyder و نویسنده David S. Goyer را برای قسمت دوم بازگردانده است . اما هدف دوم کمپانی Warner Bros موفق شدن در دیگر فیلمهای کارکتر های ابرقهرمان ها مانند کاری که کمپانیMarvelانجام داد ، می باشد که دیگر کارکتر های دنیای کمیک بوکDC را وارد سینما کند که در انتها به فیلم مهم و رقیبانThe Avengers بنام Justice Leagueمی رسیم .

کمپانی Warner Bros در گذشته اعلام کرده بود که Christopher Nolan سه گانه ی شوالیه تاریکی را بدون توجه به دنیای ابرقهرمان ها و دیگر کارکتر ها ساخت اما فیلم Man of Steel اینگونه نمی باشد و در واقع این فیلم دروازه ای برای ورود دیگر ابرقهرمان ها می باشد . به تازگی David S. Goyer نویسنده ی Man of Steel و سه گانه ی The Dark Knight صحبت هایی در مورد چگونگی ارتباط فیلم جدید سوپرمن به پروژه ی Justice League و دیگر کارکتر ها انجام داده است . و در انتها توضیح خواهیم داد که کمپانی برادران وارنر بدنبال ساخت فیلمی برای Wonder Woman وAquaman نیز می باشد .

David S. Goyer
که به تازگی سریال Da Vinci’s Demons
را در تلویزیون دارد اعلام کرد که در هنگام نوشتن و ساخت فیلمMan of Steel همیشه به این نکته که یگر ابرقهرمان هایی در این دنیا حضور دارند توجه شده است . اما ایده ای که ما بکار برده ایم به گونه ای می باشد که سوپرمن اولین است ، امکان دارد که افرادی باشند که به مردم کمک می کنند اما فعلا لباس مخصوصی ندارند و حالا Superman جلو آمده است و کم کم دیگران هم خواهند آمد . زمانیکه از David S. Goyer درباره ی ارتباط Superman با Batman پرسیده شد ، وی گفت :” نمی خواهم زیاد وارد عمق داستان ها شوم اما من و Zack Snyder در مورد این موضوع نیز صحبت می کردیم “. می توانیم از این موضوع مطمئن باشیم که قسمت دومMan of Steel قبل از Justice League و یا دیگر فیلمهای ابرقهرمانی ساخته خواهد شد و امکان دارد کارکتر های دیگری نیز در Man of Steel 2مشاهده کنیم .


تا الان پروژه ی Justice League تنها عنوانی می باشد که کمپانی DC آنرا تایید کرده است اما اخبار جدیدی نیز در دست داریم که کمپانی بزرگ Warner Bros با موفقیت سوپرمن بدنبال ساخت دو فیلم دیگر برای دو کارکتر Aquaman وWonder Woman می باشد که البته این دو پس از Justice League اکران خواهند شد و همچنین این موضوع توسطWarner Bros تایید شده است که دو فیلم از Superman قبل از اکران Justice League ساخته خواهند شد که دومی در راه می باشد .

در آخر باید دید که آیا David S. Goyer و Zack Snyder برای Man of Steel 2 از کارکتر دیگری به غیر از سوپرمن استفاده خواهند کرد یا خیر و نبرد Warner Bros در کنار DC در مقابل Disney در کنار Marvel دیدنی و هیجان انگیز خواهد بود .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم