فیلم موزیکال «در جنگل» با حضور جانی دپ، مریل استریپ و کریس پاین در روز کریسمس 2014 میلادی (دی ماه 1393) روی پرده سینماهای سراسر جهان می رود.

مسئولان استودیو «والت دیزنی» که مسئولیت ساخت و اکران فیلم موزیکال «در جنگل» (Into the Woods) را برعهده دارند به تازگی اعلام کرده اند که این فیلم سینمایی در روز کریسمس 2014 میلادی (دی ماه 1393 هجری شمسی) روی پرده سینماهای آمریکا شمالی و سایر کشورهای جهان می رود.

بنابر گزارش هالیوود ریپورتر، «در جنگل» که براساس نمایشی با همین نام ساخته می شود داستان زن و شوهری نانوا را به تصویر می کشد که به داخل جنگلی مرموز وارد می شوند و در آنجا با شخصیت هایی مانند «راپونزل»، «سیندرلا» و «شنل قرمزی» برخورد می کنند.

جانی دپ در این فیلم سینمایی در نقش گرگ داستان «شنل قرمزی» و مریل استریپ نیز در نقش جادوگر بازی می کنند. همچنین جک گیلنهال و کریس پاین نیز به ترتیب در نقش شاهزاده داستان «سیندرلا» و شاهزاده داستان «راپونزل» ایفای نقش می کنند.


امیلی بلانت نیز در این پروژه به عنوان همسر مرد نانوا ایفای نقش می کند و تریسی اولمان نیز در «در جنگل» در نقش مادر جک غول کش بازی می کند.

همچنین راب مارشال؛ کارگردان فیلم های سینمایی موزیکالی مانند «شیکاگو» (Chicago) و «نه: (Nine) نیز ساخت فیلم سینمایی موزیکال «در جنگل» را برعهده دارد و جیمز لپاین نیز فیلمنامه لین پروژه را می نویسد.منبع:سینما پرس