سرانجام مهمترین فیلم کمپانی Warner Bros بنام Man of Steel اکرانش را بطور رسمی آغاز کرده است و در همین ابتدای کار رکورد هایی را توانست بشکند . تا به اینجا فیلم Man of Steel توانسته است ۲۱ میلیون دلارفروش کند که شامل ۹ میلیون دلار در نیمه شب آغازین و ۱۲ میلیون دلار در اکران های خصوصی می باشد . جدیدترین نسخه ی سوپرمن با فروش ۲۱ میلیون دلاری در روز اول اکران در بین هفت فیلم پرفروش در روز آغازین قرار گرفت که فیلمMan of Steel در بالای Iron Man 3 با فروش ۱۵٫۶ میلیون دلار و پایین تر از The Dark Knight Rises با فروش ۳۰٫۶ میلیون دلار قرار گرفته است .

حال بیشتر تمرکز کمپانی Warner Bros بروی فروش آخر هفته ی این فیلم می باشد که در حالت نرمال بین ۸۰ تا ۹۰ میلیون دلار و در حالت بالا ۱۲۰ تا ۱۳۰ میلیون دلار فروش می کنند اما بسیاری معتقدند که Man of Steel امکان فروش تا ۱۱۰ میلیون دلار را داراست و این موضوع بیشتر به نقد های منتقدین در مورد جدیدترین ساخته ی Zack Snyderبستگی دارد .

همانطور که بارها در گذشته اعلام کردیم کمپانی Warner Bros بسیار به موفقیت این فیلم امیدوار می باشد و با فروش بسیار خوب این فیلم Warner Bros بالاخره موفق می شود تا با همکاری کمپانی DC Comics مانند کمپانی Marvel
در زمینه ی ابرقهرمانان دست به ساخت فیلمهای موفقی بزند .

تا به اینجا نیز Zack Snyder و David S. Goyer مشغول کار بروی قسمت دوم Man of Steel می باشند که باعث بازگشایی دروازه ای جدید برای دیگر کارکتر های دنیای DC و سرانجام Justice League می شود .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم