همانطور که قبلا هم اعلام کردیم کمپانی Ubisoftتصمیم گرفته است چند تن از بازی های معروف و پروفروش اش را وارد دنیای سینمای هالیوود و جهان کند . عنوان یکی از این بازی هاSplinter Cell نام دارد و حالا اخباری که در مورد این پروژه وجود دارد را بصورت کامل به اطلاعتان می رسانیم و لازم به ذکر می باشد که بخشی از این اطلاعات ممکن است قدیمی و بخشی از ان جدید باشند . کمپانی Ubisoft تمام پروژه هایش را خودش کنترل می کند بنابراین گروه بازیگری ، نویسنده ، بازیگر ، کارگردان و دیگر عوامل مربوط به پروژه های سینمایی را خوده کمپانی Ubisoft انتخاب می کند . در هفته های گذشته باخبر شدیم که Eric Singer نویسنده ی فیلم The International و همچنین پروژه ی American Hustleرا نیز در دست دارد قرار است تا فیلمنامه یSplinter Cell را بنویسد و به تازگی نیز مشخص شد که ستاره ی فیلم The Dark Knight Rises بنام Tom Hardy نقش اصلی این فیلم را برعهده خواهد داشت .


برطبق اخبار منتشر شده Tom Hardy نقش مامور ویژه و عملیاتی Sam Fisher را بازی خوهد کرد که در بازی های کامپیوتری این عنوان کارکتر اصلی می باشد و نسخه ی هفتم ان در بهار آینده منتشر خواهد شد . کمپانی Ubisoft برای جذب سرمایه گذار با دو غول سینمای جهان بنامهای Warner Bros و Paramount صحبت کرده است اما باید دید کدام کمپانی موفق به جذب این قرارداد می شوند . یکی دیگر از بازی های مهم این کمپانی بنام Assassin’s Creedنیز راه اندازی شده است و در ان پروژه نیزMichael Fassbenderقرار است تا در نقش اصلی قرار بگیرد .

در آخر Tom Hardy هم اکنون مشغول فیلمبرداری پروژه ی Mad Max: Fury Road می باشد و همچنین در پروژه های Animal Rescue و Everest به کارگردانی Doug Liman نیز حضور خواهد داشت .
منبع:خبرگزاری آریا فیلم