پروژه ی بازسازی Tomb Raider درحال پیشرفت می باشد و مرحله به مرحله به واقعیت نزدیک تر می شود . تهیه کننده ی فیلم Hugo و مدیریت کمپانی GK Films بنام Graham King قراردادی با کمپانی MGM برای پیگیری این پروژه بستند و حالا باخبر شدیم که نویسنده و تهیه کننده ی Buffy the Vampire Slayer بنام Marti Noxon قرار است تا فیلمنامه ی نسخه ی جدید Tomb Raider را بنویسد . بنا به دلایلی Marti Noxon می تواند یک انتخاب خوب برای نوشتن فیلمنامه باشد ، کارهای او معمولا در همین ژانر می باشند و اخیرا برای سریال هایی مانند Mad Men و Glee و Angel داستان هایی نوشته است . و دلیل دوم این می باشد که بنظر جالب می رسد تا یک نویسنده ی زن قرار است برای یک داستانی که تمرکز اصلیش بروی یک زن و ماجراجویی های او می باشد ، چیزی بنویسد .

دو کمپانی GK Films و MGM اعلام کردند که برای نویسنده ی این پروژه ی بازسازی Marti Noxon را انتخاب کرده اند و معتقدند که وی می تواند داستان خوبی برای این فیلم بنویسد . Marti Noxon در گذشته فیلمنامه ی I Am Number Four و بازسازی Fright Night را نوشته است ، همچنین کمپانی Pixar پروژه ای سینمایی را نیز به وی سپرده است اما در حال حاضر این کمپانی جزییاتی را در این رابطه منتشر نکرده است .

کاملا مشخص نیست که این بازسازی بروی چه اتفاقات و یا اطلاعاتی تمرکز خواهد کرد اما داستان این کارکتر در مورد بازی های کامپیوتری به همین نام در مورد کارکتر Lara Croft و ماجراجویی های وی می باشد . حال باید دید که آیا Marti Noxon و Graham King می توانند در کنار فیلمهایی چون The Hunger Games و The Avengers ، یک کارکتر زن پر قدرت را نشان دهند یا خیر . کمپانی های فیلمسازی هالیوود پروژه های بسیاری را برای اینده در نظر دارند که تمرکز اصلیشان بروی کارکتر های زن می باشد .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم