• داستان فیلم حول زندگی پر هیجان پسر بچه ای با نام «جیکوب» می گذرد که خود را در خانه ای پر از بچه های جور واجور با توانایی های خاص و مافوق طبیعی پیدا می کند. مسئولیت مراقبت و پرورش توانایی های این کودکان بر عهده ی خانم «پرگرین» است که به نوبه ی خود توانایی های فوق العاده ای دارد...

• لک لک ها دیگر به جای نوزادان، وظیفه ی تحویل محصولات اینترنتی را به عهده دارند, اما وقتی که بصورت اتفاقی یک سفارش نوزاد از راه می رسد, بهترین و سریعترین لک لک تصمیم می گیرد که نوزاد را به خانواده اش برساند...

• خلبانی بنام چسلی سالی سولنبرگر (تام هنکس) پس از اینکه هواپیمایش دچار نقص فنی می شود، آن را سالم و بدون تلفات بر روی رودخانه ی هادسون فرود می آورد و با این عمل شجاعانه تبدیل به یک قهرمان می شود. ولی با تحقیقاتی که بعداز سقوط هواپیما آغاز میشود آبروی او در خطر قرار میگیرد...

• یک سازمان دولتی مخفی چندین ضد قهرمان با قدرت های خارق العاده را به کار میگیرد تا ماموریتی خطرناک را در ازای کوتاه شدن دوره حبس شان، انجام دهند...

• خطرناک ترین مامور سابق سازمان CIA، "جیسون بورن" کم کم به یاد می آورد که واقعاً چه کسی است و سعی میکند حقایق پنهان در مورد گذشته اش را کشف کند...

• داستان فیلم درباره ی کودکی به نام سوفی است که با غول بزرگ مهربانی آشنا می شود و زمانی که متوجه می شود بقیه ی غول ها (که بسیار ظالم هستند) می خواهند کودکان بی گناه انگلستان را بخورند، به فکر می افتد که برای همیشه مانع کارشان شود...

• کارمند آژانس امنیت ملی آمریکا “ادوارد اسنودن” به طور ناگهانی هزاران اسناد محرمانه طبقه بندی شده را به خبرگزاری ها لو میدهد و...

• سه دزد جوان به قصد سرقت مقداری پول نقد وارد خانه ی یک مرد نابینا می شوند، اما این مرد برخلاف ظاهرش اصلاً ضعیف و ناتوان نیست...

• آرتور بیشاپ (جیسون استتهام) خیال میکرد گذشته ی مرگبارش را پشت سر گذاشته، اما یکی از نیرومندترین دشمنانش پیدایش می شود و معشوقه ی او را می رباید. اکنون او مجبور است به اقصی نقاط جهان سفر کند تا سه ترور غیرممکن را انجام دهند و آنها را بصورت حادثه جلوه دهد...

• یک پسر نوجوان به نام کوبو باید به دنبال یک سری وسایل جادویی بگردد تا با استفاده از آنها بتواند روحی که از گذشته آمده را شکست دهد...

• خوش آمديد

ورود / ثبت نام

خوش آمديد

ورود / ثبت نام

هم اکنون وارد انجمن شويد

• به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
    LilMedia New Domain lilvpn

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: انتخاب بهترین انیمیشن(انیمیشن های) Pixar

رأی دهندگان
    56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • Trilogy Toy Story

17 30.36%
    • A Bug's Life

4 7.14%
    • Monster's Inc

21 37.50%
    • Finding Nemo

17 30.36%
    • The Incredibles

10 17.86%
    • Cars

18 32.14%
    • Ratatoullie

12 21.43%
    • Wall-E

24 42.86%
    • Up

21 37.50%
    • Brave

17 30.36%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 1 از 3 123 آخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 5 از 12

شماره عضویت
      2650
      پسندیده : 10
      مورد پسند : 13 بار در 4 پست

انتخاب بهترین انیمیشن(انیمیشن هایِ) شرکت Pixar از دید LilMedi ــی ها

با سلام خدمت دوستان عزیز! همگی ما با اسم شرکت پیکسار آشنائی داریم شرکتی که تو زمینه ی انیمیشن همیشه پیشتاز بوده و همواره انیمیشن هاش جزء پر فروش ترین ها بوده و درعین حال همیشه نظر مثبت منتقدین و تماشاگران رو بدست آورده و در مراسم آکادمی اُسکار یا جزء نامزدها یا برنده ی جایزه اُسکار بهترین انیمیشن بوده! در این تایپیک شما انتخاب کنید:
      1-کدوم انیمیشن(انیمیشن ها) رو بیشتر می پسندید!؟
      2-دلیلتون برای این انتخاب چیه؟

پ.ن:بنده تریلوژی داستان اسباب بازی هارو بعنوان یک کالکشن 1گزینه رو براش در نظر گرفتم! اگر انتخابتون 1کی یا 2تاش بود میتونید بصورت جداگانه تو پست های ارسالیتون بفرمائید!(در موردِ 2گانه ی ماشین ها(Cars)هم همینطور...!)

1-jpg

2-jpg

3-jpg

4-jpg

5-jpg

6-jpg

7-jpg

8-jpg

9-jpg

10-jpeg

.When you catch in a calumny, you know your real friends

Elizabeth Taylor

شماره عضویت
      1065
      نام واقعی
      شروین شهیدی
      فیلم مورد علاقه
      Shawshank Redemption-Forrest Gump-Star Wars-Titanic-The Hunger Games
      سریال مورد علاقه
      بهترین سریال: Friends | Game of Thrones و بیشتر از 120 تا سریال دیدم
      بازیگر مورد علاقه
      Natalie Portman-Leonardo DiCaprio-Jennifer lawrence-Milo ventimiglia-Lucy Hale
      کارگردان مورد علاقه
      George Lucas
      پسندیده : 367
      مورد پسند : 85 بار در 53 پست
      من به همش رای دادم.

اين مطلب بصورت اختصاصي براي " انجمن تخصصي رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپي برداري از آن تنها با ذکر منبع و درج لينک بلامانع مي باشد.

شماره عضویت
      1
      نام واقعی
      رامین
      محل زندگی
      TEH
      فیلم مورد علاقه
      lord of the rings
      سریال مورد علاقه
      LOST
      بازیگر مورد علاقه
      رابرت دنیرو
      کارگردان مورد علاقه
      Peter Jackson
      پسندیده : 309
      مورد پسند : 1,039 بار در 296 پست
      داش واقعا من شوکه شدم دیدم این انیمیشن ها همه ماله پیکساره !!!! والد دیزنی فک کنم باید بره بوق بزنه البته اونم برای خودش داره ولی این سریال ها میشه گفت خاطره انگیز ترین انیمیشن ها هستن از اسباب بازی های 1 بگیر که من 10 12 سالم بود دیدمش تا بریو . انتخواب برام خیلی سخت بود . ولی چنتایی رو انتخواب کردم
      so u r 12 years old , u have a laptop,Iphone
      !!! ...and a ps4
      Dude ! when i was 12
      i only had one thing to play
      ... with
      "it was called "OUT SIDE
      -------------------------------------

شماره عضویت
      23
      نام واقعی
      peyman
      سریال مورد علاقه
      24 , supernatural
      پسندیده : 86
      مورد پسند : 345 بار در 280 پست
      دمتگرم تاپیک خیلی خوبیه...

من ب نمو رای دادم خیلی دوسش میدارم

شماره عضویت
      2650
      پسندیده : 10
      مورد پسند : 13 بار در 4 پست
      نقل قول نوشته اصلی توسط LiLRaMiN نمایش پست ها
      داش واقعا من شوکه شدم دیدم این انیمیشن ها همه ماله پیکساره !!!! والد دیزنی فک کنم باید بره بوق بزنه البته اونم برای خودش داره ولی این سریال ها میشه گفت خاطره انگیز ترین انیمیشن ها هستن از اسباب بازی های 1 بگیر که من 10 12 سالم بود دیدمش تا بریو . انتخواب برام خیلی سخت بود . ولی چنتایی رو انتخواب کردم
      البته رامین همه ی این انیمیشن ها با همکاری پیکسار و والت دیزنی ساخته شدن ولی این وسط نقش پیکسار پرنگ تر بوده!! چون استدیو انیمیشن سازی برای پیسکار بوده
      پیکسار بود که به نقاشی های والت دیزنی رنگ و لعاب داد => شد داستان اسباب بازی های 1

وگرنه تا 3-2سال قبل از Toy Story 1 والت دیزنی انیمیشن هرکولس رو بیرون داد(با اینکه عاشق این انیمیشن هستم) ولی از هیچ نظری تو کیفیت به پای Toy Storyنمیرسه چون همش نقاشیِ

خلاصه که بعد از 20سال والت دیزنی تصمیم گرفت خودش رو پای خودش وایسه و بدون کمک پیکسار یه انیمیشن بده بیرون=> شد "رالف خرابکار" که واقعا هم ایده ی نابی داشت هم خیلی خوش رنگ و لعاب بود
      دیزنی با اینکارش نشون داد هروقت بخواد میتونه رو پای خودش وایسه و نیازی نیست و هنوز چشمه ی نبوغش خشک نشده
      .When you catch in a calumny, you know your real friends

Elizabeth Taylor

صفحه 1 از 3 123 آخرین