فیلم مملوء از اکشن G.I. Joe: Retaliation امسال اکران شد و تنها توانست ۳۶۶ میلیون دلار فروش جهانی را به نام خود ثبت کند اما قبل از اینکه این فیلم اکران شود ، اعلام شده بود که امکان دارد قسمت سوم و یا بازسازی از این فیلم ها ساخته شود . اما به تازگی باخبر شدیم که کمپانی Paramount در حال حاضر بدنبال کارگردانی می باشد تا هدایت G.I. Joe 3 را برعهده بگیرد .

در همین رابطه کمپانیParamount و MGM مشخص کردند که در حال مذاکره با کارگردان G.I. Joe: Retaliation بنام Jon M. Chu می باشند تا برای قسمت جدید نیز بازگردد . Jon M. Chu که فیلم Step Up 3D از ساخته های اوست ، در حالیکه پروژه ی G.I. Joe: Retaliation در مراحل اولیه دارای مشکلات بسیاری بود و تاریخ اکران ان به تعویق افتاد اما در نهایت توانست طرفداران را راضی نگه دارد .


همچنین کمپانی Paramount افزود که در جستجوی چهار نویسنده ی متفاوت برای G.I. Joe 3 می باشد که در هیچکدام از این کاندید ها اسامی نویسندگان G.I. Joe: Retaliation بنامهای Paul Wernick و Rhett Reese به چشم نمی خورد ، بنابراین با برنگشتن این نویسندگان ایا کمپانی Paramount تنها بدنبال تغییر داستان می باشد و یا بازسازی جدیدی در راه خواهد بود .

به علاوه این کمپانی تصمیم دارد تا هرچه زودتر قسمت سوم نیز ساخته شود و به عاقبت قسمت قبلی دچار نشود و با بازگشت Jon M. Chu می توان به این موضوع امید داشت و Dwayne Johnson ستاره ی قسمت دوم در گذشته نیز اعلام کرده بود که برای قسمت بعدی از تکنولوژی سه بعدی بصورتی متفاوت برای این فیلم استفاده خواهد شد و تهیه کننده ی این پروژه ها Lorenzo di Bonaventura گفته بود که برای قسمت جدید صحنه های نینجایبیشتری خواهیم دید و او علاقه ی بسیار زیادی به نوع سبک Combat دارد .منبع:خبرگزاری آریا فیلم