دو کمپانی MGM و Paramount Pictures بطور رسمی اعلام کردند که مرحله ی فیلمبرداری Hercules به کارگردانیBrett Ratner که در گذشته فیلم X-MEN: THE LAST STAND را از وی دیده ایم ، آغاز شده است . این فیلم به نویسندگی Ryan Condal و Evan Spiliotopoulos می باشد که براساس کتابی بنام Hercules: The Thracian Wars نوشته شده است و به احتمال زیاد عنوان فیلم هم همین خواهد بود در کشور مجارستان و شهر بوداپست در حال فیلمبرداری می باشد . Dwayne Johnson ستاره ی این فیلم در نقش Hercules یک نیمه خدا حضور دارد . برخی تصور می کردند که در این فیلم افسانه ای ، حیوانات افسانه ای نیز خواهیم دید اما کمپانی Paramount Pictures در بیانیه ای اعلام کرد که امکان دارد تجدیدنظری در داستان صورت بگیرد و برطبق افسانه های کلاسیک جلو بروند که در انجا خبری از اتفاقات و یا قدرت های فرا انسانی وجود ندارد .

تماشای فیلمی با عنوان Hercules اما بدون هیچگونه نشانه ای از قدرت های فراطبیعی کمی نامتعارف می باشد و یا خسته کننده ، به علاوه Brett Ratner در مورد داستان فیلمش اعلام کرده است که داستان یک کارکتر نیمه خدا بهمراه پنج تن از دوستانش که در یونان کهن بدنبال افسانه هستند را مشاهده خواهیم کرد .

تهیه کنندگان این فیلم بطور کاملBeau Flynn از فیلم HANSEL & GRETEL: WITCH HUNTERS و Barry Levine از فیلم OBLIVION بهمراه Brett Ratner از فیلم RUSH HOUR می باشند . مدیران تولید این فیلم Peter Berg و Sarah Aubrey از فیلم BATTLESHIPو Ross Fanger از فیلم IRON MAN بهمراه Jesse Berger از فیلم OBLIVION می باشند .در این فیلم بازیگرانی همچون Ian McShane , Rufus Sewell , Joseph Fiennes , Peter Mullan , John Hurt ,Rebecca Ferguson , Ingrid Bolso Berdal , Askel Hennie و Reece Ritchie و Irina Shayk حضور دارند .


فیلم Hercules در تاریخ ۲۵ جولای ۲۰۱۴ اکران خواهد شد .


خلاصه داستان : همه ی ما از داستان های Hercules و دوازده مرحله ی جنگ اش اطلاع داریم که در زبان ما بههفت خان و یا دوازده خان معروف است و در ان هرکول در ۱۲ مرحله به نبرد با هیولا ها و یا به تلاش برای انجام کاری می رود . اما داستان این فیلم پس از این واقعه ها دنبال خواهد شد . براساس گناهش ، Hercules به یک سرباز مزدور تبدیل شده است . وی بهمراه پنج تن از همراهانش در تمام جهات یونان کهن سفر می کنند و قدرت ، زوراش را در ازای طلا به مردم می فروشد و از این شهرت افسانه ایش برای ترساندن دشمنان اش استفاده می کند . اما حاکم خیرخواه شهر Thrace و تنها دخترش مشاهده می کنند که کمک های Hercules باعث می شود تا وحشی ها و متجاوزان از سرزمین انها دور شوند . حالا باری دیگر فرصتی تازه به هرکول رسیده است ، وی می تواند باری دیگر همان شخصیت افسانه ای و پیروز در نبرد ها شود ، اما قبل از ان باید اینبار خودش شهرتش را بسازد ، قبل از ان باید باری دیگر تبدیل بهHercules شود .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم