مدت های طولانی می باشد که در تمام خبرگزاری ها می شنویم Christopher Nolan کارگردان بزرگی است و کارهای او برای بسیاری ارزشمند می باشد اما حالا خواهیم فهمید که نام Christopher Nolan برای کمپانی های بزرگ و قدرتمندی همچون Warner Bros چقدر ارزش دارد . Christopher Nolan در حال حاضر پس از اتمام فیلم مهم The Dark Knightو همچنین فیلم اماده ی اکران Man of Steel که وی در ان نقش بسیار مهمی داشته است ، تمرکز اصلی اش را بروی پروژه علمی / تخیلی Interstellar گذاشته است . اما در ابتدا این کمپانی Paramount بود که توانست تهیه کننده ی این پروژه شود و پس از ان Warner Bros با Paramount به توافق رسید تا حق فروش این فیلم را بین خودشان تقسیم کنند . و حالا باخبر شدیم که کمپانی Warner Bros برای اینکه همچنان حق پخش Interstellar را داشته باشد ، از حضور در دو پروژه دیگر بنام های Friday the 13th و فیلم انیمیشنی South Park کناره گیری کرده است .


حال مشخص نیست که کمپانی Paramount در مورد مالکیت دیگر پروژه ها با Warner Bros مذاکره می کند و یا خیر اما مسلما Paramount نیز منتظر است تا هر چه زودتر Warner Bros فیلم جدید Batman را بسازد . همچنین لازم به ذکر می باشد که این دو پروژه ی فیلم انیمیشنی براساس سریال انیمیشنی محبوب South Park و فیلم ترسناک Friday the 13th هنوز ساختشان اغاز نشده است و در مرحله ی جذب گروه می باشند . یه نسخه ی بازسازی از فیلم Friday the 13th در سال ۲۰۰۹ اکران شد که در باکس افیس نیز فروش خوبی داشت اما کمپانی Warner Bros چندان راضی نبود و حتی این کمپانی برای ساخت بازسازی جدید تصمیم گرفت تا کارکتر Jason Voorhees را از داستان خارج کند چون برطبق گفته های تهیه کننده ی این فیلم Brad Fuller که کمپانی Warner Bros علاقه ای به ساخت فیلمهایی با درجه ی سنیبالا و ترسناک ندارد اما حالا که این کمپانی دیگر تصمیمی به ساخت ان ندارد ، اینده ی این پروژه نامشخص می باشد .
و حالا که کمپانی Warner Bros حق ساخت این فیلم را نمی خواهد ، احتمالا Paramount انرا در دست خواهد گرفت . در مورد پروژه فیلم انیمیشنی South Park نیز همه چیز کاملا روشن نمی باشد . از آنجا که خالقین این سریال انیمیشنی بنامهای Trey Parker و Matt Stone که در اصل تهیه کننده ، نویسنده ، کارگردان و صداپیشگان این انیمیشن سریالی می باشند چندان علاقه ای به ساخت یک داستان طولانی مدت با این کارکتر ها ندارند و حتی در مذاکرات جدیدشون اعلام کردند که تصمیم دارند قسمت های این انیمیشن را کمتر کنند و تعداد انرا به ۱۰ قسمت در هر سال برسانند . و حالا باز هم می گوییم با اینکه کمپانی Warner Bros دیگر علاقه به تهیه کنندگی این پروژه ندارد باید منتظر اخبار جدیدتر ماند .
اما بنظر بیشتر خبرگزاری ها دلیل جلو نرفتن این دو پروژه تنها تهیه کنندگی مشترک Paramount و Warner Bros با یکدیگر می باشد و حالا که Warner Bros حق تهیه کنندگی خودش را از این دو پروژه برداشته است به احتمال فراوانParamount این دو پروژه را به مرحله ی ساخت خواهد کشاند و این اتفاق در مورد پروژه ی مهم Interstellar نخواهد افتاد

به دو دلیل که هم این پروژه نیازمند بودجه ی بسیار سنگینی می باشد و هم نه Warner Bros و Paramount علاقه ای به از دست دادن ان ندارند . اما در اخر موضوع دیگری نیز در میان می باشد و اینکه کمپانی Paramount تنها برای ۵ سال دیگر حق ساخت South Park و Friday the 13th را در دست خواهد داشت و احتمال ساخت یک فیلم جدید با عنوان Friday the 13th در میان این مدت چندان کم نمی باشد اما در مورد South Park ، در حال حاضر Trey Parkerو Matt Stone قدرت کافی برای اینکه هر کاری مدنظرشان می باشد را در مورد South Park انجام بدهند ، دارند و حتی اگر بخواهند این فیلم را بسازند در تمام زمینه ها مانند موسیقی ، تبلیغات و لباس ها و فروش فیلم سهمیه ی ۵۰ درصدی خواهند داشت که در این صورت هم کمپانی Paramount چندان میلی به ساخت پروژه ای با سهم ۵۰ درصدی ندارد .
منبع:خبرگزاری آریا فیلم