Gareth Evans با ساخت فیلمی پر از اکشن بنام The Raid در سال گذشته ، باعث شد تا منتقدین بسیاری نقدهای خوبی در مورد این فیلم اعلام کنند و با بوجود اینکه از پایین ترین بودجه های سال بود اما به یکی از موفق ترین فیلمهای سال۲۰۱۲ تبدیل شد . حرکات خاص رزمی این فیلم و سکانس های ان باعث شد تا Gareth Evans تصمیم بگیرد قسمت دومی برای این فیلم بسازد . حال بنظر می رسد مراحل تولید The Raid 2 رو به اتمام می باشد و Gareth Evans نیز در تازه ترین مصاحبه اش توضیحات بیشتری در مورد این فیلم داده است که به انها می پردازیم .

فیلمبرداری پروژه ی The Raid 2 در ۳۱ ام ژانویه ی امسال آغاز شد و ان زمان اعلام شد که مدت کامل فیلمبرداری ۱۰۰ روز خواهد بود اما براساس گفته های Gareth Evans بنظر می رسد کمی طولانی تر خواهد شد . Gareth Evans در اینباره گفته است :” ما در حال حاضر مشغول فیلمبرداری می باشیم و فکر می کنم تا یک ماه و نیم دیگر به اتمام برسد . در این قسمت هم مانند قسمت اول همان حرکات رزمی را با همان استاد رشته های رزمی کار می کنیم اما سعی کردیم تاThe Raid 2 کمی سینمایی تر باشد . در The Raid 2 از ان فضای بسته بیرون امدیم و جنگ و مبارزات رو به خیابان ها و مکان های بزرگ تر شهر کشاندیم “.

تا الان چهار ماه می گذرد که پروژه ی The Raid 2 در مرحله ی فیلمبرداری می باشد که مسلما نشان می دهد بسیار بزرگتر از قسمت قبلی می باشد اما Gareth Evans درباره ی زمان اکران این فیلم نیز صحبت هایی کرد :” فکر می کنم تا پایان امسال فیملرداری تمام شود و به احتمال زیاد در سال بعد (۲۰۱۴) ، The Raid 2 را در سینما ببینیم “.

قسمت اولThe Raid برای اولین بار در جشنواره ی تورنتو شرکت کرد اما با این برنامه ریزی برای قسمت دوم The Raid 2احتمالات کمی وجود دارد که این فیلم در همان جشنواره ها حضور پیدا کند اما همچنان شانس حضور در The Sundance Film Festival را دارد .منبع:خبرگزاری آریا فیلم