• داستان این فیلم که مدت کوتاهی قبل از رویدادهای «امیدی تازه» (A New Hope) رخ داده، متمرکز بر گروهی از جاسوس های شورشی است که نقشه می کشند تا «ستاره مرگ»، سلاح جدید امپراتوری کهکشانی را پیدا کرده و بدزدند...

 • فیلم بر اساس اتفاقات به وقوع پیوسته در مسابقه ی ماراتن سال ۲۰۱۳ در بُستن آمریکا که با یک بمب گذاری همراه بود ساخته شده و وقایع آن روز را دنبال می کند و…

 • ویروس "تی" که توسط شرکت آمبرلا ساخته شده بود اکنون به سراسر جهان شیوع کرده و موجب تبدیل شدن انسان ها به زامبی، موجودات شیطانی و هیولا شده است. "آلیس" کارمند اسبق این شرکت که هم اکنون یک جنگجوی سرکش است، به دوستانش ملحق شده تا وارد هسته مرکزی شرکت آمبرلا در ...

 • «سلن» (کیت بکینسیل) میجنگد تا به نبرد میان قبیله لایکن و جناح خون آشامی که به او خیانت کردند، پایان دهد...

 • زمانی که "کالوم لینچ" (مایکل فاسبندر) خاطرات جد خود "آگولار" را مرور می کند و متوجه مهارت های یک استاد قاتل می شود، در می یابد که خود او نیز یکی از نوادگان حزب مخفی "آدمکش ها" می باشد.

 • کوآلایی به نام باستر بهترین دوستش را به استخدام خودش در می آورد تا با کمک وی کسب و کار تئاترش را از طریق میزبانی یک مسابقه ی آوازخوانی رونق بخشد و...

 • یک بازیکن حرفه ای بیس بال سیاه پوست (دنزل واشینگتن) که بازنشته شده است، اکنون به عنوان رفتگر مشغول به کار است تا از پس مخارج خانواده و شرایط سخت زندگی بر آید. پسر او به فوتبال علاقه مند شده و قصد دارد به عنوان بازیکن در تیم کالج شرکت کند، سر ناسازگاری پدر و ...

 • فضاپیمایی که مقصدش یک سیاره مستعمره بسیار دور است و هزاران نفر مسافر دارد، دارای یک نقص فنی در قسمت اتاق خواب است. این نقص باعث می شود دو تن از مسافران 90 سال زودتر از زمان برنامه ریزی شده بیدار شوند...

 • داستان فیلم در سال 1926 رخ می دهد و درباره فردی به نام نیوت (ادی ردماین) است که به واسطه نگارش کتاب جدیدش رهسپار ایالات متحده و شهر نیویورک می گردد. در چمدان نیوت موجودات عجیب و غریبی وجود دارند که بر اثر یک اتفاق آزاد شده و سر از نیویورک و منطقه منهتن در می آورند و...

 • یک پسر پنج ساله هندی هزاران کیلومتر دور از خانه اش، در خیابانهای کلکته گم می شود. او مخاطرات زیادی را پشت سر می گذارد و سرانجام زوجی در استرالیا او را به فرزند خواندگی قبول میکنند. 25سال بعد او عزم خود را جزم میکند تا خانواده ی گمشده اش را پیدا کند...

 • خوش آمديد

  ورود / ثبت نام

  خوش آمديد

  ورود / ثبت نام

  هم اکنون وارد انجمن شويد

  • به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
  LilMedia New Domain lilvpn
  نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
  1. #1

   تاریخ عضویت
   آذر ۱۳۹۱
   شماره عضویت
   5
   نوشته ها
   1,135
   نام واقعی
   هلنا
   سن
   19
   فیلم مورد علاقه
   Fast & Furious
   سریال مورد علاقه
   T.e.e.n Wolf
   بازیگر مورد علاقه
   Dwayne Johnson
   پسندیده : 232
   مورد پسند : 119 بار در 70 پست

   Smile کشیدن عکس های ناخوداگاه از نظر روانشناسی

   شما هم اگر بیکار باشید و یک خودکار یا مداد و کاغذ داشته باشید روی آن چیزهایی میکشید. ممكن است این خطوط درهم و مبهم، در نگاه اول چیز جالبی برای گفتن نداشته باشند ولی به اعتقاد بسیاری از روانشناسان این نوع نقاشیهای ناخودآگاه نمایانگر درون و افكار ما هستند كه به دور از محدودیتهای ذهن آگاهمان (خودآگاهمان)پدید میآیند و اسرار ناگفتهای از شخصیت ما را به تصویر میكشند.
   برایتان پیش آمده زمانی كه در حال حرف زدن با تلفن هستید یا به چیز خاصی گوش میكنید یا حتی وقتی كه در حال فكر کردن هستید، روی كاغذ روی میز یا حتی دستمال كاغذی یا... شكلهای خاصی نقاشی كنید و خطوط مختلف بكشید؟ بیشتر آدمها فكر میكنند این شكلكها معنای خاصی ندارند و تنها خطخطیهایی هستند كه كاغذها و جعبهها را خراب میكنند، اما اشتباه نكنید این شكلكها میتوانند نشاندهنده آن چیزی باشند كه درون شما و اطرافیانتان وجود دارد تا جایی كه آندرآ مكنیكل متخصص آنالیز خط میگوید: این شكلكها همانند DNA مغز هستند. این شكلكها هیچگاه درباره آنچه در ذهن شماست دروغ نمیگویند؛ فقط باید زبان آنها را یاد بگیرید تا از آرزوها، امیال، ترسها و رؤیاهای نهفتهای كه هیچگاه فرد نمیتواند به زبان بیاورد برایتان بگوید.
   قلب

   اثری كه عاشقپیشهها به جا میگذارند   آنهایی كه درهر موقعیتی شروع به كشیدن قلب میكنند چیزی در ذهن دارند كه حدس زدن آن خیلی هم سخت نیست، آنها دوست دارند همیشه رمانتیك رفتار كنند.


   رابطه چشم و شک   مكنیكل میگوید وقتی كسی در اطرافتان هست كه در جاهای خالی كاغذ شروع به كشیدن چشم میكند، توصیه میكنم كه كمی حواستان را بیشتر جمع كنید چرا كه این میتواند یك نشانه خطر باشد. زیرا او كسی است كه احساس میكند باید حواسش به همه جا باشد و به قول معروف به جای دو چشم با چهار چشم كاملا اطراف خود را میپاید. او كسی است كه نسبت به همه اطرافیانش و انگیزههای آنها مشكوك است و فكر میكند همه میخواهند درباره او قضاوت كنند و بد بگویند. اگر چشم خیلی هنرمندانه كشیده شود و چشمهایی دخترانه با مژگانی خیلی بلند میتواند نشاندهنده غرور و خودبینی فرد باشد. اگر چشم حالتی كارتونی داشته باشد نشاندهنده این است كه فرد شخصیتی تفسیرگر دارد و دوست دارد درباره همه قضاوت كند. البته یادتان نرود كه اگر كودكی چنین چشمی را بكشد فقط نشاندهنده چیزهایی است كه از اطرافش یاد گرفته است نه چیز دیگر، چرا كه كشیدن چشم بسیار ساده است و خیلی از بچهها گاهی شروع به كشیدن چنین چیزی میكنند.


   فلشکشها جاهطلب هستند

   اگر معمولا عادت دارید هر جا كه بتوانید فلش و خط جهتدار بكشید، باید بگوییم شما روحیه بلندپروازی دارید. دكتر مكنیكل میگوید: در یك جلسه كاری با وكیلی صحبت میكردم، حین صحبت حواسم به كاغذ زیر دست او بود، میدیدم درحالیكه به حرفهای من گوش میكرد فلشهایی را در جهتهای مختلف و با اندازههای متفاوت میكشید، وقتی من درباره پروژه صحبت میكردم، او به این فكر میكرد كه از این پروژه چقدر میتواند پول دربیاورد، درحالیكه در ظاهر سعی میكرد خیلی خودش را بیاهمیت نشان دهد ولی شكلكهایی كه میكشید درون او را هویدا میكرد و نشان میداد كه موضوع مورد نظر ذهن او را مشغول كردهاست.


   همه جوانب را بررسی میكنند


   شاید آدمهای كمی باشند كه هنگام فكر كردن بهطور ناخودآگاه جاهای سفید كاغذهای اطرافشان را با کشیدن مكعبهای تودرتو پر میكنند. مكعب به این معناست كه فرد تمام زوایای موضوع مورد نظر را درنظر میگیرد. مكنیكل میگوید اگر عادت دارید گوشه و اطراف كاغذ مربع بكشید، باید بگویم كه معمولا به یك موقعیت تنها از یك زاویه نگاه میكنید. علاوه بر اینها ناگفته نماند كه كشیدن مكعب نشانه محافظهكار بودن فرد نیز هست، یعنی كسی كه به این راحتیها تن به خطر نمیدهد.

   بهترین جای دنیا کجاست؟   كسانی كه عادت دارند هر جای سفیدی كه پیدا میكنند خانه بكشند، معمولا وابستگی عاطفی خاصی به خانهشان دارند. آنها كه تزییناتی را روی خانه میكشند مثل پرده، شیشه پنجره، راه عبوری و ارتباطی و... یعنی دوست دارند در این زمینهها سرمایهگذاری كنند مثلا خانه بهتر بگیرند، وسایل خانه بخرند. اما اگر فردی خانهای بدون در و پنجره بكشد، حواستان را جمع كنید چرا كه این فرد احتمالا مشكل بزرگی دارد، در واقع او در موقعیتی قرار دارد كه احساس میكند هیچ راه فراری وجود ندارد.


   گم شدهاند   كسی كه بدون هدف خط خطی میكند و برای خودش طرحهای بدون معنا میزند احساس میكند كه در زندگیاش هیچ مسیر مشخصی ندارد و هدف خاصی را پیشرویش نمیبیند. بعضی در این مواقع شروع به كشیدن اشكال هندسی عجیب و غریب میكنند، شكلهایی كه هیچ الگوی مشخصی ندارند و در اندازههای مختلف روی كاغذ آمدهاند.


   ذهنتان سازمان یافته است   مثلث، مربع و اشكال هندسی دیگر، نماد ذهنی سازمان یافته است و نشان میدهد كه شما بهگونهای روشن و آشكار میاندیشید و دارای مهارتهای برنامهریزی هستید، یعنی در برنامهها و طرحهایتان بسیار دقیق عمل میكنید و كفایت و كارایی بالایی دارید.


   یا اسم خود فرد یا یك نفر دیگر   اگر نوجوانی همه جا شروع به نوشتن اسمش میكند، این نشاندهنده حالت خاصی نیست و بیشتر میخواهد امضایی برای خود پیدا كند. اما اگر فردی بالای 25 سال را دیدید كه همه جا اسم خودش را به طرق مختلف میكشد، احتمالا یعنی با وجود درونی خود درگیر است، یعنی چنین فردی هنوز نتوانسته با آن تصویری كه از خود ساخته كنار بیاید یا آن را بهخوبی قبول كند. اینگونه افراد معمولا بهشدت حواسشان بهخودشان هست و میخواهند بدانند به راستی كه هستند، تا جایی كه این جستوجوی آنها برای یافتن خودشان به افسردگی میانجامد. اگر شما عادت دارید اسم فرد دیگری را بهطور مرتب جاهای مختلف بنویسید، احتمالا مسئله خاصی از او در ذهن و دل دارید، سادهترین مثال این حالت دختر نوجوان عاشقپیشه است كه همه جا اسم كسی را كه دوست دارد مینویسد مثلا اگر كسی را كه دوست دارید میبینید همه جا بهطور مرتب اسم شما را مینویسد این نشانه خوبی است. اما اگر او را چندان دوست ندارید ، باید یك فكر اساسی بكنید تا او را از فکرتان بیرون كنید.


   احساس درون فرد را نشان میدهد


   اگر شما عادت دارید آدمهایی را بكشید كه دست ندارند، باید بگوییم كه این پرچم قرمز است زیرا شما گمان میبرید كاری را كه دوست دارید انجام دهید، نمیتوانید. اگر آدمكهای شما پا ندارند، احساس میكنید در تله افتادهاید و نه راه پس دارید و نه راه پیش، درواقع نمیتوانید به جایی كه دوست دارید، بروید. علاوه بر اینها باید به حالتهای صورت آدمكها هم توجه كنید؛ اینكه خوشحالاند یا ناراحت، لبخند میزنند یا گریه میكنند. همه اینها میتواند نشانهای از حالت درونی شما باشد.


   كمی خطرناك است   مكنیكل میگوید اگر میخواهید بدانید چه كسی در اطرافتان این قابلیت را دارد كه روزی جنایتكار شود به خطخطیها و شكلهای او نگاه كنید، هیچچیز بدتر از كشیدن ابزار جنایت و كشتن نمیتواند نشاندهنده چنین چیزی باشد. یادم میآید در مركزی بودم كه در آنجا پسری شكلكهایی به شكل اسلحه و تفنگ با اسمهای خونآلود زیر آن میكشید و همان شكلها نشاندهنده امروز فاجعهبار او بود. اگر كسی در اطرافتان چنین شكلهایی میكشد توصیه میكنیم كمی بیشتر با او مدارا كنید.


   این خواستگارتان راجدی نگیرید   اگر خواستگارتان هنگامی كه سر یك میز با شما نشسته است چنین شكلهایی را روی كاغذ یا دستمال كاغذی میكشد، باید بگوییم این خیلی نشانه خوبی نیست. وقتی فردی شكل یك وسیله حملونقل را میكشد یعنی بهدنبال راهی است كه بتواند از وضعیت فعلی فرار كند و دوست دارد به سرعت خود را نجات دهد، پس بهتر است خیلی به او دل نبندید.


   اهل رقابتید


   بازیهایی مانند نقطه بازی، دوز یا شطرنج حس رقابت را در شما به تصویر میكشند و شما دوست دارید همیشه در بازیها پیروز باشید و اصلا برای برنده شدن بازی میكنید.


   این خواستگارتان احساساتی است


   شما فردی احساساتی هستید و دوست دارید همیشه در رؤیاهایتان بمانید، روحیه مهربانی دارید و با دوستانتان دوستانه رفتار میكنید، فردی اجتماعی هستید.

   پنج دلیل برای این مشکل ها
   چرا آدمها خط خطی میکنند؟

   1. بیان بیقراری: ممكن است شكلی از بیان بیقراری و ناراحتی باشد یا كاری كه وقتی رنجیده خاطر و خسته یا منتظر اتفاقات مهیجتری هستیم، انجام میدهیم.

   2. رهایی از تنش: تزیین كاغذ با خطوط مارپیچ، نوشتههای بدخط و نقاشیهای كوچك ممكن است كمكی برای رها شدن از تنشها باشد. اگر این فرض درست باشد، حداقل این كار به نسبت روشهای دیگر تسكین استرس مثل كشیدن سیگار، عادت مثبتتری است.
   3. بیجهت: برخی روانشناسان معتقدند، این اشكال شامل مجموعهای از علائم، خطوط و نقوش هستند كه بیهدف و بیجهت ترسیم میشوند اما حاوی مطالب زیادی در مورد شخصیت افراد هستند. این نقشها را میتوان بهصورت یك فعالیت خلاق سمت راست مغز هم ارزیابی كرد.
   4. آزادسازی مغز از فعالیتهای ذهنی: شواهدی وجود دارد كه رسم این شكلها و خطوط، مغز را از فعالیتهای ذهنی آزاد میكند. در یك تحقیق كه یكی از استادان دانشگاه دورت ایندیانا انجام داد، از دانشجویانش خواست در كلاس راحت باشند. میگفت هركس بخواهد میتواند تكهای كاغذ بردارد و خط خطی كند و هركس هم كه نمیخواهد میتواند در كلاس شنونده محض باشد. بررسیها نشان داد كسانی كه حین گوش دادن روی كاغذ نقاشی میكردند، نتیجه و برداشت بهتری نسبت به شنوندگان محض كلاس داشتند.
   5. خیالپردازی: برخی روانشناسان، رسم این اشكال و خطوط را بهعنوان شكل بصری خیالپردازی ارزیابی میكنند. طبق نظر این روانشناسان 3 نوع خیالپردازی وجود دارد: الف) برآورده شدن آرزوها، ب)غصه خوردن ج) برنامهریزی برای آینده. به عقیده آنها، این خطوط و اشكال معمولا با حس لذت برآورده شدن آرزوها در ارتباط است .


   من خودم همیشه یا خط خطی میکنم چشم میکشم

  2. #2

   تاریخ عضویت
   آذر ۱۳۹۱
   شماره عضویت
   30
   نوشته ها
   189
   محل زندگی
   TEHRAN
   پسندیده : 28
   مورد پسند : 10 بار در 3 پست
   من همیشه اشکال هندسی می کشم مثه مثلث و مربع و دایره و از این جور چیزا!!
   ایمان هرچه پنهان*تر است پاک تر است و
   عشق هرچه در پناه کتمان مخفی*تر است، زلال*تر
   ایمان بی عشق اسارت در دیگران است و عشق بی*ایمان اسارت در خود.
   ایمان بی عشق تعصبی کور است و عشق بی ایمان کوری متعصب

  3. #3

   تاریخ عضویت
   آذر ۱۳۹۱
   شماره عضویت
   78
   نوشته ها
   136
   پسندیده : 60
   مورد پسند : 76 بار در 26 پست
   منم امضامو میزنم
   حالم خوب است...
   خوب...
   درست مثل مزرعه ای که...
   محصولاتش را ملخ خورده است...