• فیلم هفت دلاور، درباره هفت تیرانداز به سرپرستی مردی به نام کریس آدامز (دنزل واشنگتن) در غرب وحشی است که تصمیم می گیرند از مردم یک دهکده در برابر راهزنان دفاع کنند…

• داستان فیلم حول زندگی پر هیجان پسر بچه ای با نام «جیکوب» می گذرد که خود را در خانه ای پر از بچه های جور واجور با توانایی های خاص و مافوق طبیعی پیدا می کند. مسئولیت مراقبت و پرورش توانایی های این کودکان بر عهده ی خانم «پرگرین» است که به نوبه ی خود توانایی های فوق العاده ای دارد...

• لک لک ها دیگر به جای نوزادان، وظیفه ی تحویل محصولات اینترنتی را به عهده دارند, اما وقتی که بصورت اتفاقی یک سفارش نوزاد از راه می رسد, بهترین و سریعترین لک لک تصمیم می گیرد که نوزاد را به خانواده اش برساند...

• خلبانی بنام چسلی سالی سولنبرگر (تام هنکس) پس از اینکه هواپیمایش دچار نقص فنی می شود، آن را سالم و بدون تلفات بر روی رودخانه ی هادسون فرود می آورد و با این عمل شجاعانه تبدیل به یک قهرمان می شود. ولی با تحقیقاتی که بعداز سقوط هواپیما آغاز میشود آبروی او در خطر قرار میگیرد...

• یک سازمان دولتی مخفی چندین ضد قهرمان با قدرت های خارق العاده را به کار میگیرد تا ماموریتی خطرناک را در ازای کوتاه شدن دوره حبس شان، انجام دهند...

• خطرناک ترین مامور سابق سازمان CIA، "جیسون بورن" کم کم به یاد می آورد که واقعاً چه کسی است و سعی میکند حقایق پنهان در مورد گذشته اش را کشف کند...

• داستان فیلم درباره ی کودکی به نام سوفی است که با غول بزرگ مهربانی آشنا می شود و زمانی که متوجه می شود بقیه ی غول ها (که بسیار ظالم هستند) می خواهند کودکان بی گناه انگلستان را بخورند، به فکر می افتد که برای همیشه مانع کارشان شود...

• کارمند آژانس امنیت ملی آمریکا “ادوارد اسنودن” به طور ناگهانی هزاران اسناد محرمانه طبقه بندی شده را به خبرگزاری ها لو میدهد و...

• سه دزد جوان به قصد سرقت مقداری پول نقد وارد خانه ی یک مرد نابینا می شوند، اما این مرد برخلاف ظاهرش اصلاً ضعیف و ناتوان نیست...

• آرتور بیشاپ (جیسون استتهام) خیال میکرد گذشته ی مرگبارش را پشت سر گذاشته، اما یکی از نیرومندترین دشمنانش پیدایش می شود و معشوقه ی او را می رباید. اکنون او مجبور است به اقصی نقاط جهان سفر کند تا سه ترور غیرممکن را انجام دهند و آنها را بصورت حادثه جلوه دهد...

• خوش آمديد

ورود / ثبت نام

خوش آمديد

ورود / ثبت نام

هم اکنون وارد انجمن شويد

• به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
    LilMedia New Domain lilvpn

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با توجه به جمیع جهات نظر شما به کدام گزینه نزدیک تر است؟

رأی دهندگان
    19. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • غلامعلی حداد عادل

0 0%
    • سید محمد غرضی

0 0%
    • حسن روحانی

8 42.11%
    • سعید جلیلی

0 0%
    • محمد رضا عارف

1 5.26%
    • محسن رضایی

3 15.79%
    • علی اکبر ولایتی

0 0%
    • محمد باقر قالیباف

3 15.79%
    • هیچکدام(تحریم)

4 21.05%
    صفحه 8 از 32 نخست ... 67891018 ... آخرین
    نمایش نتایج: از 36 به 40 از 159

شماره عضویت
      297
      پسندیده : 0
      مورد پسند : 36 بار در 15 پست

بحث و گفت و گو پیرامون انتخابات ریاست جمهوری سال 92

دوستان گلم با توجه به فرصت محدود و کم تا انتخابات گفتم این تاپیکو بزنم بیایید توش بحث و تبادل نظر کنید و اخبار کاندیدای مورد نظرتونو بذارید

در واقع هدف اصلیم کمک به همدیگه واسه انتخاب یه فرد شایسته واسه این پسته کمکی بدون تعصب در فضایی دوستانه

فقط خواهش میکنم حتما شرکت کنید تا به یه نتیجه ای برسیم
      no One dies Virgin ! Life Fucks everyone ! i

شماره عضویت
      9
      نام واقعی
      افسانه
      محل زندگی
      teh
      فیلم مورد علاقه
      the last song - now is good - step up 4 - she's the man - avatar - spider man
      سریال مورد علاقه
      prison break - TVD - 24 - arrow - originals
      بازیگر مورد علاقه
      ian somerhlader - johnny depp - kiefer sutherland - joseph morgan - stephen amell - amanda bynes - .
      پسندیده : 381
      مورد پسند : 169 بار در 73 پست
      دبیر کل حزب کارگزاران درباره نتیجه ائتلاف عارف و روحانی گفت: شورای 10 نفره مشورتی که آقای خاتمی تشکیل داده بودند اطلاعیه داده است که روحانی را به عنوان کاندیدای اصلاح طلبان انتخاب کرده اند.

به گزارش عصر ایران به نقل از مهر، غلامحسین کرباسچی دبیر کل حزب کارگزاران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه نتیجه ائتلاف روحانی و عارف چه شده است ، گفت: شورای 10 نفره مشورتی که آقای خاتمی تشکیل داده بودند اطلاعیه داده است که روحانی را به عنوان کاندیدای اصلاح طلبان انتخاب کرده اند البته ضمن احترامی که به عارف دارم این اتفاق افتاده و آقای عارف و روحانی نیز گفته اند که تابع نظر بزرگان هستند.

وی با اشاره به حمایت آقای خاتمی از روحانی گفت: به هر حال شورای مشورتی با حضور خاتمی تشکیل می شود و در این انتخاب آقای خاتمی بی تاثیر نیست. این شورا در گذشته نیز اطلاعیه هایی در رابطه با حضور آقای هاشمی داده اند، در مجموع نظر شورا قطعی است و آقای روحانی کاندیدای نهایی است.

کرباسچی با بیان اینکه کناره گیری عارف اتفاق مهمی است، افزود: به هر حال اگر این اتفاق بیفتد چون مجموعه اصلاح طلبان و نیروهای مرتبط یک کاندیدا خواهند داشت کمک بزرگی برای آقای روحانی خواهد بود.

وی ادامه داد: نظر خودم این است که روحانی می تواند در دور اول برنده شود و بر اساس بعضی از نظرسنجی هایی که سراغ داریم رای روحانی بسیار بالاست و احتمالا با کناره گیری عارف این وضعیت بهتر نیز خواهد شد.

کرباسچی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه چنانچه عارف به نفع روحانی کنار نرود جبهه اصلاحات چه تصمیمی خواهد گرفت، گفت: من فکر نمی کنم این طور باشد بالاخره مجموعه اصلاح طلبان با هم هماهنگ هستند.

ایـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــول

Everybody thinks that a girl's dream Is to find the perfect guy. Yeah right , our dream is to EAT WITHOUT GETTING FAT

شماره عضویت
      297
      پسندیده : 0
      مورد پسند : 36 بار در 15 پست
      خاتمی:رای خود را به حسن روحانی خواهم داد / از همگان به ویژه اصلاح طلبان و تحول خواهان و خواستاران عزت و سربلندی میهن میخواهم حضور روحانی را فرصتی مناسب بدانند

متن پیام خاتمی در حمایت از حسن روحانی و تشکر از محمد رضا عارف به این شرح است:
      در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، دست نیاز به درگاه آفریننده بی نیاز بلند می کنیم و از او می خواهیم که ملت شریف ایران را در این موقعیت خطیر و حساس به انتخابی رهنمون شود که خیر جامعه و کشور در آن است.

جناب آقای دکتر محمدرضا عارف، دانشمندی با باور استوار و بینش روشن که خلوص و شایستگی و توانمندی خود را در همه دوران خدمت و حضور پربرکتش در عرصه های علمی، سیاسی و مدیریتی نشان داده است، بی هیچ چشم داشت، به عنوان و مقام، در اثر احساس مسؤولیت در برابر خداوند و مردمی که خود را وامدار آنان می داند در ساحت انتخابات حضور مبارک یافت و صمیمانه از پایگاه بلند اصلاح طلبی به ترسیم موقعیت حساس کشور و بیان دردها و نیازهای مردم پرداخت و راه حل های عالمانه و مسؤولانه برای گشودن گره ها و خدمت به انقلاب و میهن ارائه داده تا بیش از پیش شایستگی خود را نشان دهد و اصلاح طلبی را در دوران فشارها و تنگناها به خوبی نمایندگی کند. و بالمال نیز با ترجیح مصالح کلی بر منافع شخصی و تلاش برای جلوگیری از تشتت آراء و تفرقه و پراکندگی نیروها ظرفیت ممتاز خود را نشان داد.

اینک در حالی که دیگر فرزند توانمند ملت جناب آقای دکتر حسن روحانی که اهل خیر و خدمت و اندیشه و تدبیر در صحنه است و مواضع استوار خود را که در مسیر خیر و نیاز و مطالبه مردم شریف است به خوبی اعلام کرده است، علاقمندان به کشور و سرنوشت آن و خواستاران تحول مثبت در عرصه حیات سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و بین المللی می توانند به انتخابی دست بزنند که به یاری خداوند جامعه را به سوی آینده بهتر رهنمون شود.

اینجانب با سپاس فراوان از برادر عزیزم جناب آقای دکتر عارف که بحمدالله موقعیت معنوی بالایی را نصیب خود کرده است و پیروز عرصه اخلاق و ادب و خیرخواهی و اصلاح طلبی است؛ به حکم وظیفه سنگینی که نسبت به کشور و سرنوشت ملت شریف دارم رأی خود را به برادر گرامی جناب آقای دکتر روحانی خواهم داد و از همگان به ویژه اصلاح طلبان و تحول خواهان و خواستاران عزت و سربلندی میهن و وفاداران به آرمانهای بلند و مطالبات روشن ملت می خواهم که با هوشیاری وظیفه مهم خود را در این انتخابات به جا آورند و حضور جناب آقای دکتر روحانی را فرصتی مناسب برای رسیدن به خواست ها و مطالبات خود بدانند؛ باشد که لطف حضرت پروردگار مددکارمان باشد و شاهد نیک بختی ایران و ایرانی باشیم.
      no One dies Virgin ! Life Fucks everyone ! i

شماره عضویت
      19
      نام واقعی
      pAyAm
      محل زندگی
      tEhRaN
      سریال مورد علاقه
      vampire diaries - arrow
      بازیگر مورد علاقه
      jason stotham-deniro - alpachino-mel gibson
      پسندیده : 33
      مورد پسند : 29 بار در 6 پست
      دوستان ازتون انتظار دارم که حداقل نیم ساعتی که صرف کردم و نشستم نوشتم بخونین این مطلبو ممنونم .
      خوب هر چقدر سعی کردم که نیام و صحبت نکنم نشد ، خوب حالا بزارین من واستون کامل توضیح بدم :
      اول از همه جواب رامینو بدم که به گردن ما حق داره
      اقا رامین توو زمان خاتمی اصلا بحث مسئله هسته ای شروع شد . و اون زمان خاتمی با گفتگو هایی که کرد به این نتیجه رسید که بهتره متوقفش کنه چون وضعیت کشورمون مثل الان میشد . پس حداقل به فکر مردم هست . ولی من اینو میگم اگه یه اصلاح طلب بشه اونم میخوره مثل اصول گرایا ولی بازم از دستشون یه ذره آب میچکه و اینم بگم که همین اقای خاتمی بود که وقتی هر جا میرفت همه به احترامش پا میشدن حداقل مارو تروریست نمیخوندن و تووی دنیا جایی داشتیم . این از این بحث
      خوب حالا میریم سراغ کاندید ها :
      اقای عارف :
      اقای رامین خان همین اقای عازفی که میگین انقدری سواد داشته که رئیس دانشگاه تهران بوده . همونی که هممون ارزو میکردیم یه روزی اونجا درس بخونیم . این فرد حداقل سواد داره یه سرهنگ نیست مثل قالیباف و رضایی. خوب بحث دوم در مورد اقای عارف ، اقای عارف از نظر صحبت کردن بله مشکل داره چون لهجه یزدی داره و واسش سخته که بتونه فارسی که ما حرف میزنیم بزنه ولی کاره اجراییش خیلی خوبه . چون میتونیم به سابقش برگردیم اول که رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی بوده توو زمان خاتمی و بعدش هم به خاطر حسن کارش ارتقا پیدا کرد و معاون اول خاتمی شد . و به خاطر همین گروه اصلاح طلبان تصمیم گرفتن که عارف به نفع روحانی بره کنار .

اقای غرضی :
      اقای غرضی شخص خوب و محترمی هست ولی افکاری که داره رو نمیتونهاجرا کنه اگرم بتونه نمیزارن و این که یه شخصیت رئیس جمهور نمایانگر اون کشور پس جای خنده و این جور کارایی که اقای غرضی میکنه در حد یه رپیس جمهور نیست و خیلی رویاییه .

اقای رضایی :
      اقای رضایی همون شخصیه که وقتی نامه هسته ایمون رو از شورای حکام بردن شورای امنیت برگشت گفت که خوب این که بهتر شد یعنی این بشر هنوز این چیز هارو نمیدونه ( برای اطلاعتون بگم که شورای حکام نمیتونست مارو تحریم کنه ولی شروزای امنیت میتونه پس دیگه خودمون عقلمون در حد جلبک هم باشه میفهمه که قدرت کردوم یکی بیشتر ) این تا اینجا . اقای رضایی عقایدش پوپولیستیه ( پوپولیست یعنی اینکه عوام فریبه ، مردم عادی زود قول حرفاشو میخورن ولی بخشی از جامعه که در این موارد سیاسی یه چیزایی میدونن فریب نمیخورن ) اقای رضایی شخصیه که در صورت بروز مشکل جنگ رو بهتر از مذاکره میدونه و این کشور و به نابودی میکشه.

خوب اقای روحانی :
      خوب این اقا 16 سال سابقه کار کردن داره مقام رسمی و بلند پایه کشور . این اقا 16 سال ( 8 سال در زمان رفسنجانی و 8 سال زمان خاتمی ) رپیس شورای امنیت ملی بود و برای اینکه مقایسه کنیم میتونیم 16 سال و با 8 سال اقای احمدی نژاد که جلیلی ریئس شورای امنیت ملی بوده مقایسه کرد . پس من دیگه اصلا نمیگم خودتون قضاوت کنین . این اقا دکترای حقوق داره از دانشگاه گلاسگو united kingdom بوده و چون اخوند هم هست قدرت بیان بیشتری نسبت به بقیه داره کاندیدا داره اگه مناظره هارو نگاه کرده باشین متوجه میشین .

اقای جلیلی

خوب من که اصلا در مورد این شخص صحبت خاصی ندارم این همون کسیه که برگشت میگه تحریم ها نه تنها مارو ضعیف نکرد بلکه باعث پیشرفتمون شده . و اگه سابقشو هم ببینین بهتره برگردین به 8 سال اقای احمدی نژاد و توضیحاتی که توو قسمت اقای روحانی دادم .

اقای قالیباف

این شخص یه فردی سپاهی هست مثل اقای رضایی ، سپاهی که هیچ جای دنیا قبول نداره و همه اونارو تروریست میخونه . این شخص کارای زیادی واسه تهران کرده از نهج البلاغه و ولایت و پارک جوانمردان گرفته تا پروژه صدر و انتهای همت که همه بچه های تهران میدونن ولی بازم این شخص فقط حرف میزنه مثل اقای احمدی نژاد و فک نمیکنم که ایران تحمل 8 سال دیگه ای مثل این دوران باشه . اقای قالیباف هم فکر های نظامی داره مثل اقای رضایی . رئیس جمهور یه کشور باید حقوقدان و روابط اجتماعیش خوب باشه نه اینکه جنگجو باشه .
      خوب شخصیت اخر اقای ولایتی
      به شخصه این شخص مشکل خاصی نداره و وزیر امور خارجه بوده در زمان اقای رفسنجانی مثل اقای روحانیو عارف ولی چون اصول گرا هستش و فعلا اصول گراها با هم الان در اختلاف هستن رایشون تقسیم میشه . پس من دوست ندارم به کسی رای بدم و انتخاب نشه .

خواستم یه سری اطلاعات در مورد نامزدها بدم و دیدتونو نسبت بهشون باز کنم و بگم که بهتر انتخاب کنین و در کل نظر من بین اقای روحانی و ولایتی هست ولی از اونجایی که اقای روحانی بهتر از اقای ولایتی صحبت میکنه و سابقه درخشان تری داره و اقای عارف هم به نفع اصلاح طلبا کشیده کنار من اقای روحانیرو انتخاب میکنم چون احتمال بیشتری دارهو اینو مطمعنم که اگه از قشر تحصیل کرده جامعه بپرسین میگه که نظررش چیه ولی چونکه قشر بیشتر جامعه ما افراد بی اطلاع هستن شاید هم رای زیادی نیاره ولی بازم شانس داره که به مرحله دوم برسه و امیدوارم که هر کسی که انتخاب میشه وضعیت کشورمون اینطوری نمونه و بهبود پیدا کنه . حالا هر کسی یه نظری داره و نظرش محترمه امیدوارم که صحبتام واستون مورد استفاده قرار بگیره
      تنها راه نجات مرگ هست

شماره عضویت
      1
      نام واقعی
      رامین
      محل زندگی
      TEH
      فیلم مورد علاقه
      lord of the rings
      سریال مورد علاقه
      LOST
      بازیگر مورد علاقه
      رابرت دنیرو
      کارگردان مورد علاقه
      Peter Jackson
      پسندیده : 309
      مورد پسند : 1,039 بار در 296 پست
      قبل از خوندن نظرات دوستان بگم که یه نمه من دو دل شدم . فک نمیکردم خود اصلاح طلبا و خاتمی و حتی اکبر شاه بید از روحانی حمایت کنن / این قضیه باعث میشه اون حرفی که تو پست اولم زدم که کله گنده ها اجازه کار به روحانی رو نمیدن به نمه اشتباه بشه / فعال نظری نمیدم . دارم فعال تحقیق میکنم درباره این بشر . بریم پیام میلاد و افسانه و پیام و بخونیم
      so u r 12 years old , u have a laptop,Iphone
      !!! ...and a ps4
      Dude ! when i was 12
      i only had one thing to play
      ... with
      "it was called "OUT SIDE
      -------------------------------------

شماره عضویت
      9
      نام واقعی
      افسانه
      محل زندگی
      teh
      فیلم مورد علاقه
      the last song - now is good - step up 4 - she's the man - avatar - spider man
      سریال مورد علاقه
      prison break - TVD - 24 - arrow - originals
      بازیگر مورد علاقه
      ian somerhlader - johnny depp - kiefer sutherland - joseph morgan - stephen amell - amanda bynes - .
      پسندیده : 381
      مورد پسند : 169 بار در 73 پست
      دوستان اگه دقت کرده باشین تو نظر سنجیا رای قالیباف خیلی کم شده
      من بیشتر از 5 تا سایتی که نظر سنجی گذاشته بودنو دیدم
      قبل مناظره ها رای قالیباف تو نظرسنجیا 15 درصد بود تقریبا تو اکثر سایتا ، اما بعد از هر مناظره همینطور رایش میومد پایین که بعده آخرین مناظره به 4 درصد رسیده بود و آرا قالیباف رفته بودن به سمت روحانی !
      قالیاف واقعا بد صحبت کرد تو مناظره ها ... کاره اشتباهی کرد ... خودشو خراب کرد .. وگرنه من خودم قالیبافو دوس دارم . مخصوصا تو مناظره آخر که اون بحث دانشگاهو کشید وسط یه ساعت حرف زد .. کارش بچه گانه بود .. مثلا میخواست روحانی رو خراب کنه ؟ بدتر کرد کارو .

Everybody thinks that a girl's dream Is to find the perfect guy. Yeah right , our dream is to EAT WITHOUT GETTING FAT

صفحه 8 از 32 نخست ... 67891018 ... آخرین