• داستان فیلم حول زندگی پر هیجان پسر بچه ای با نام «جیکوب» می گذرد که خود را در خانه ای پر از بچه های جور واجور با توانایی های خاص و مافوق طبیعی پیدا می کند. مسئولیت مراقبت و پرورش توانایی های این کودکان بر عهده ی خانم «پرگرین» است که به نوبه ی خود توانایی های فوق العاده ای دارد...

• لک لک ها دیگر به جای نوزادان، وظیفه ی تحویل محصولات اینترنتی را به عهده دارند, اما وقتی که بصورت اتفاقی یک سفارش نوزاد از راه می رسد, بهترین و سریعترین لک لک تصمیم می گیرد که نوزاد را به خانواده اش برساند...

• خلبانی بنام چسلی سالی سولنبرگر (تام هنکس) پس از اینکه هواپیمایش دچار نقص فنی می شود، آن را سالم و بدون تلفات بر روی رودخانه ی هادسون فرود می آورد و با این عمل شجاعانه تبدیل به یک قهرمان می شود. ولی با تحقیقاتی که بعداز سقوط هواپیما آغاز میشود آبروی او در خطر قرار میگیرد...

• یک سازمان دولتی مخفی چندین ضد قهرمان با قدرت های خارق العاده را به کار میگیرد تا ماموریتی خطرناک را در ازای کوتاه شدن دوره حبس شان، انجام دهند...

• خطرناک ترین مامور سابق سازمان CIA، "جیسون بورن" کم کم به یاد می آورد که واقعاً چه کسی است و سعی میکند حقایق پنهان در مورد گذشته اش را کشف کند...

• داستان فیلم درباره ی کودکی به نام سوفی است که با غول بزرگ مهربانی آشنا می شود و زمانی که متوجه می شود بقیه ی غول ها (که بسیار ظالم هستند) می خواهند کودکان بی گناه انگلستان را بخورند، به فکر می افتد که برای همیشه مانع کارشان شود...

• کارمند آژانس امنیت ملی آمریکا “ادوارد اسنودن” به طور ناگهانی هزاران اسناد محرمانه طبقه بندی شده را به خبرگزاری ها لو میدهد و...

• سه دزد جوان به قصد سرقت مقداری پول نقد وارد خانه ی یک مرد نابینا می شوند، اما این مرد برخلاف ظاهرش اصلاً ضعیف و ناتوان نیست...

• آرتور بیشاپ (جیسون استتهام) خیال میکرد گذشته ی مرگبارش را پشت سر گذاشته، اما یکی از نیرومندترین دشمنانش پیدایش می شود و معشوقه ی او را می رباید. اکنون او مجبور است به اقصی نقاط جهان سفر کند تا سه ترور غیرممکن را انجام دهند و آنها را بصورت حادثه جلوه دهد...

• یک پسر نوجوان به نام کوبو باید به دنبال یک سری وسایل جادویی بگردد تا با استفاده از آنها بتواند روحی که از گذشته آمده را شکست دهد...

• خوش آمديد

ورود / ثبت نام

خوش آمديد

ورود / ثبت نام

هم اکنون وارد انجمن شويد

• به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
    LilMedia New Domain lilvpn

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با توجه به جمیع جهات نظر شما به کدام گزینه نزدیک تر است؟

رأی دهندگان
    19. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • غلامعلی حداد عادل

0 0%
    • سید محمد غرضی

0 0%
    • حسن روحانی

8 42.11%
    • سعید جلیلی

0 0%
    • محمد رضا عارف

1 5.26%
    • محسن رضایی

3 15.79%
    • علی اکبر ولایتی

0 0%
    • محمد باقر قالیباف

3 15.79%
    • هیچکدام(تحریم)

4 21.05%
    صفحه 7 از 32 نخست ... 5678917 ... آخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 159

شماره عضویت
      297
      پسندیده : 0
      مورد پسند : 36 بار در 15 پست

بحث و گفت و گو پیرامون انتخابات ریاست جمهوری سال 92

دوستان گلم با توجه به فرصت محدود و کم تا انتخابات گفتم این تاپیکو بزنم بیایید توش بحث و تبادل نظر کنید و اخبار کاندیدای مورد نظرتونو بذارید

در واقع هدف اصلیم کمک به همدیگه واسه انتخاب یه فرد شایسته واسه این پسته کمکی بدون تعصب در فضایی دوستانه

فقط خواهش میکنم حتما شرکت کنید تا به یه نتیجه ای برسیم
      no One dies Virgin ! Life Fucks everyone ! i

شماره عضویت
      2698
      مورد پسند : 0 بار در 0 پست
      مام خمینی: به آقا محسن بگوئید خط مقدم نرود، حفظ جان ایشان، واجب است.

شما مرا می شناسید. در دوران دفاع مقدس، سه بار نزدیک بود اسیر شوم، چون تا از شناساییِ کامل دشمن، قبل از عملیات، مطمئن نمی شدم، دستور حمله را نمی دادم. در صحنه جهاد اقتصادی هم، همینگونه است، زوایای گوناگونِ اقتصاد کشور را بررسی و برای آن برنامه دارم.'

سلام بر زندگی

شماره عضویت
      1
      نام واقعی
      رامین
      محل زندگی
      TEH
      فیلم مورد علاقه
      lord of the rings
      سریال مورد علاقه
      LOST
      بازیگر مورد علاقه
      رابرت دنیرو
      کارگردان مورد علاقه
      Peter Jackson
      پسندیده : 309
      مورد پسند : 1,039 بار در 296 پست
      داش میلاد / در مورد خاتمی که میگی دغدغه نداشتن / داش تو الان رو با اون موقع مقایسه میکنی ؟ دشمنی آمریکا و اینگیلیس و اسرائیل 10 برابر شده نسبت به اون موقع ! بدون دلیل و فقط محض گردن کلفتی / بد بختی اقتصادی مردم دلیلش اینه 90 % .

در مورد محسن رضایی به شخصه دوست دارم رئیس جمهور شه ولی یه جورایی فک میکنم نمیشه و به قول تو رای حروم نشه براش بهتره .

در مورد عارف و روحانی هم / فقط شعار میدن / اینا کسی نیستن که بتونن کاری کنن برای مملکت . تو از رئیس جمهورت فقط آزادی دموکراسی و جنسی میخوای ؟ اصن اینا جزء وظایف رئیس جمهوره مگه ؟

جلیلی حداد تفکیک جنسیتی کردن که کردن چه ربطی به روابط دیپلماتیک و تصمیم گیری مملکتی داره که جزء وظایف اصلیه رئیس جمهوره ؟ من طرف این 2 تا نیستم ولی این که مذهبی بودن رو ضعف و بدی میدونی باس بگم هیچ ربطی نداره / گشت ارشاد و تفکیک جنسیتیو سرویس کردن دهن جوونای مملکت دستوراش از جای دیگه میاد نه رئیس جمهور .

دقیقا خودت جواب خودت رو دادی تو که ملاکت آزادیه میگی قالیباف 110 بود سرویس کرد مردم رو برای اینه که وظیفش این بود حیطه وضایفش در همون حد بود . ربطی به بقیه مسائل نداره .

اگر ملاک وظایف اجرایی و به قولی کار کردن برای مردم باشه یه نگاه تهران بنداز / تونل رسالت 12 سال طول کشید از زمان احمدی نژاد تا تکمیل شه تونل توحید که 6 برابر اونه 2 سال . و خیلی پروژه های عمرانی دیگه که فقوق العاده کار کرده قالیباس و هیچ کس مثل اون کار نکرد / همیشه مسخره میکردن مردم که یه خیابون میخوان اسفالت کنن 2 سال طول میکشه ولی توی زمان قالیباف کار ها و پروژه هایی در مدت زمان محدود انجام شد که واقا آدم کپ میکنه . ببین دیگه 2 طبقه شدن صدر چیه و خیلی نمونه های دیگه .

حرف اصلی من در مورد قالی باف اینه / پلیس بود به بهترین نحو کارش رو انجام داد / شهردار شد به بهترین نحو انجام داد وظایفی که مروبط به شهرداری هست و شک ندارم رئیس جمهور هم بشه به بهترین نحو ممکن وظایفش رو انجام میده .

پیشنهاد میکنم داش شرح وظایف رئیس جمهور رو یه برسی بکنی / بعد تصمیم بگیری به کی رای بدی . افراطی و مذهبی بودن ربطی به تصمیمات مملکی و اقتصادی و سیاسی و روابط دیپلماتیک نداره . والسلام
      so u r 12 years old , u have a laptop,Iphone
      !!! ...and a ps4
      Dude ! when i was 12
      i only had one thing to play
      ... with
      "it was called "OUT SIDE
      -------------------------------------

شماره عضویت
      297
      رامین خیلی شیک و مجلسی همه ی حرفامو تحریف کردیا

من گفتم تو کدوم دوره مردم دغدغه کمتر داشتن؟؟؟که مسلما خودتم میدونی جوابش خاتمیه

حرف منم اینه چرا الان آمریکا و انگلیس و ... 100 برابر بیشتر باهامون دشمن شدن؟؟؟؟مگه غیر اینه که سیاستای خارجی غلط احمدی نژاد باعثش شده؟؟؟؟(امیدوارم نیایی بگی اینم جزو اختیارات رئیس جمهور نیست)

اسرائیل اصن خر گاو آمریکا هم ولش دشمن درجه 1 ولی چرا الان انگلیس و فرانسه و آلمان و ژاپن و بقیه کشورایی که سرشون به تنشون میارزه باهامون دشمن درجه 1 شدن؟؟؟؟

میدونستی زمان هاشمی سر یه قضیه ای کشورای کانادا و آلمان (اگه اشتب نکنم) سفارتشونو میبندن و میرن ولی بعد 2 هفته بدون درخواست ایران و با پای خودشون بر میگردن؟؟؟؟ به نظرت چرا بر گشتن؟؟؟؟ من میگم چون کلی منافع تو ایران داشتن---------حالا آیا میدونستی تقریبا نزدیک به 2ساله کانادا و انگلیس سفارتشونو بستن و هنوز که هنوزه نیومدن؟؟؟؟ به نظرت چرا بر نگشتن؟؟ من میگم بخاطر سیاستای دیپلماسی غلط یارو محمود و دار و دستش

تازه عمرا 90 درصد مشکلات اقتصادیمون بخاطر تحریما باشه ولی به فرض محالم اگه باشه باز کی مقصره؟؟؟ جز دولت کریمه؟؟؟؟

داداش تو هم دیگه اینقد سطح فکر مارو نیار پایین بگو من دنبال آزادی جنسیم---من کی چنین حرفی زدم؟؟؟---از بین تعریفایی که 8 کاندیدا از آزادی داشتن صحبتای عارف و روحانی بیشتر از همه با فاز فکری من جوون سازگاره------اینکه روحانی میاد میگه باس تو بحث فیلترینگ تجدید نظر بشه آزادی جنسیه؟؟؟؟ اینکه عارف از کم بودن پهنا باند حر میزنه بعد جلیلی بهش میپره آزادی جنسیه؟؟؟ اینکه عارف میگه من به پاسپورت ایرانی عزت و احترام میبخشم در حیطه ی رئیس جمهور نیس؟؟؟؟اینکه روحانی میگه اگه میخاییید تحریما ادامه پیدا کنه به من رای ندید شعاره؟؟؟؟؟

با کارای احمدی نژاد من ایمان اوردم رئیس جمهور حیطه ی وظایفش خیلی گسترده تر از این حرفاس

من کی تفکیک جنسیتی رو ربط دادم به دیپلماسی؟؟؟؟ من کی به دین و ایمونشون و مذهبی بودنشون تاختم؟؟؟حرف من این افراط گری ایه که اینا میکنن----ببین اینا ذات انسانی رو چقدر اوردن پایین که تو یه میتینگ تبلیغاتی هم فقط خوی حیوانی و شهوانی انسان رو در نظر میگیرن اینا افراط نیس؟؟؟؟؟

آقا من میگم گشت ارشاد هست باشه تفکیک تو دانشگاه ها هست اونم باشه اصن نخاستیم دختر سر کلاسامون ولی بذارید دیگه بیشتر از این به قهقرا نریم

الان ولایتی هم خیلی مذهبیه کسی بش گیر داده ؟؟؟؟ نه چون یه آدم معتدله

رهبر عید امسال تو مشهد گفت من به شخصه با مذاکره با آمریکا مخالفم ولی اگه مسئولین تصمیم به چنین کاری بگیرن من حرفی ندارم-----این حرف رهبر ینی آقا مذاکره با کل جهان ولو آمریکا(غیر اسرائیل) عیب نداره حالا من موندم چرا بضی از این مذهبیا به قول تو(افراطیا به نظر من) مث جلیلی میان میگن سیاست ما ایستادگی مطلقه نخود داغتر از آش میشن دیگه نمیشن؟؟؟؟

در مورد قالیبافم حرفامو زدم دیگه اگه تصمیمتو گرفتی صفت پاش وایسا واسم تبلیغم کن ولی من 100% باهات مخالفم میترسم 4سال دیگه مث دوره قبل آخرش از رای دادن بش پشیمون شید

عزت زیاد

شماره عضویت
      297
      طبق خبرا غیر رسمی مث اینکه عارف به نفع روحانی کشیده کنار من میخام برم بیرون اگر خبر رسمیش اومد یکی زحمت بکشه بذاره اینجا یه ملتو خوشحال کنه

شماره عضویت
      9
      نام واقعی
      افسانه
      محل زندگی
      teh
      فیلم مورد علاقه
      the last song - now is good - step up 4 - she's the man - avatar - spider man
      سریال مورد علاقه
      prison break - TVD - 24 - arrow - originals
      بازیگر مورد علاقه
      ian somerhlader - johnny depp - kiefer sutherland - joseph morgan - stephen amell - amanda bynes - .
      پسندیده : 381
      مورد پسند : 169 بار در 73 پست
      من نه کامل با رامین موافقم نه با میلاد
      اما به نظره من که معقول ترینشون روحانی بود ... قالیبافم واقعا آدمیه که میشه روش حساب کرد یعنی اگه قالیباف یا روحانی رئیس جمهور بشن من واقعا خوشحال میشم ولی خب روحانی رو خیلی بیشتر خوشحال میشم
      من خودم دورانه خاتمی نبودم اما همه که خیلی تعریف میکنن !!
      بعدشم رامین اگه به خاطره سیاسای غلطه احمدی نژاد نبود که اینقد تحریممون نمیکردن که میگی به اون ربطی نداره
      من دیگه حرفی ندارم :دی

Everybody thinks that a girl's dream Is to find the perfect guy. Yeah right , our dream is to EAT WITHOUT GETTING FAT

صفحه 7 از 32 نخست ... 5678917 ... آخرین