اینم خبری از فصل پنجم


۱٫ سایلاس یک همزاد دارد و آن “استفن” است!زنان پتروا تنها افرادی نیستند که سحر همزاد را در خون خود دارند. سایلاس دوباره زنده شد و درمورد طلسم جاودانگی این را افشا می کند که دارای یک راه گریز است و آن هم هم زاد است. استفن هم زاد سایلاس شده و در یک مکان امن در اعماق اقیانوس زندانی است.
یک سری مشکلات برای معرفی یک هم زاد دیگر وجود داشت.در فصل دو و اوایل فصل سوم این سریال وقتی که Nina Dobrev هم نقش کاترین و الینا را بازی می کرد بسیار خسته می شد.بعضی از تصمیم گیرنده های این سریال نگران بودند که درصورتی که Paul Wesley هم بخواهد دو نقش را بازی کند همین مشکل پیش بیاید.
به همین دلیل ما روی این قضیه بسیار فکر کردیم و افراد زیادی را قانع کردیم تا برای این فصل مشکل قبلی پیش نیاید، ما در آن زمان تصادفا از نینا بسیار کار کشیدیم به طوری که تا حدی خسته شده بود که نمی توانست از تخت خواب خارج شود.
ما تمام خلاقیت خودمان را به کار بردیم تا برای سایلاس یک هم زاد در سریال در نظر بگیریم و از این اتفاق در این سریال همه شگفت زده خواهند شد.
در حال حاضر پاول هم اصلا نگران سخت کار کردن و خستگی بعد از کار نیست و از این که قرار است در سریال با یک چالش جدید رو به رو شود بسیار هیجان زده است. بازی کردن در یک نقش قهرمان خوب همیشه هم هیجان انگیز نیست و گاهی دست خوش حوادث شدن باعث پررنگ تر شدن بازی آن بازیگر می شود. پاول هم از این که قرار است کاراکتر استفن دستخوش تغییرات شود خوشحال است و از این قضیه حمایت می کند.

۲٫ زنده شدن Jeremy Gilbert !
طرفداران این سریال حتما به این روند عادت کردند که یک کاراکتر بمیرد و بعدا به صورت یک خون آشام یا یک روح به سریال برگردد.
با این وجود فکر کنم خبر بازگست دائمی جرمی به سریال باعث غافلگیر شدن افراد بسیاری شود.
همه ی ما قصد داشتیم که جرمی را از داستان پاک کنیم ولی بعدا به این سوال برخوردیم؛ پس این دختر که تنها فامیل زنده ی خود را از دست داده چه می شود؟ از طرفی جرمی باید می مرد تا الینا به فاز بعدی زندگی اش راه پیدا کند. نویسنده ها هم به این نتیجه رسیدند که غیرممکن است که بشود او را از این تاریکی ای که در آن درگیر شده نجات داد. این جا بود که تصمیم به برگرداندن جرمی گرفتند. بدون او الینا در یک تونل تاریک پر از افسردگی فرو می رفت.
برای همین ما برای برگرداندن جرمی در اتاق نویسنده ها بحث بسیاری کردیم که چگونه او را برگردانیم که ساده و پیش پا افتاده به نظر نرسد؟ و فکر می کنم که به نتیجه ی بسیار خوبی رسیده ایم.
الان الینا شانس خوبی برای خوش بختی در فصل پنجم این سریال دارد.

۳٫ بانی هنوز هم داستان این سریال تاثیر می گذارد.
جرمی به این سادگی به دنیای زنده ها برنگشت! بازگشت جرمی بهایی داشت که بانی با قربانی کردن خودش به خاطر الینا آن را پرداخت کرد. و به همین دلیل هم بانی الآن در پشت یک نقابی زندانی شده که برای همه نامرئی است به جز جرمی!
این یک بخش تراژیک داستان است اما نگران نباشید، Kat Graham هنوز هم نقش پررنگی در سریال دارد.

۴٫خوبی دلنا!با جان بخشیدن به جرمی، بانی به گونه ای هم به الینا زندگی تازه ای بخشید. الینا فرصتی پیدا می کند تا زندگی عاطفی اش را با دید خوبی ببیند و تصمیم بگیرد که با دیمن باشد.
برای دیمن با توجه به زندگی عاطفی اش این چند سال بسیار سخت و عذاب آور بود، ولی فصل پنجم برای دیمن فرصتی خواهد بود تا از دغدغه های قبلی فاصله بگیرد و از زندگی اش لذت ببرد.
دیمن تا حد ممکن تلاش خودش را می کند تا دوست پسر بهتری باشد و ما می بینیم که اصلا ساده و راحت نیست ولی آن ها فرصتی برای خوش بختی پیدا کردند که نباید آن را از دست بدهند.

۵٫و در مورد کاترین….امسال ما روی دیگری از خانم کاترین پتروا دیدیم، شخصی آسیب پذیر!
او بیشتر سال را در حال فرار کردن بود.وقتی که خودش را پذیرای محبت الایژا کرد الایژا او را نپذیرفت.
انتظار نداشته باشید که برای زنده ماندن مجبور باشد خون انسان بنوشد، به عنوان یک انسان او هنوز هم انسان بسیار بسیار بدی است و احساس حماقت می کند که اجازه داده به او آسیب بزنند.
اگر الینا بخواهد به دنبالش برود کاترین هنوز هم خوش حال می شود تا او را عذاب بدهد.