تصاویر جدیدی از آخرین ساخته ی Bryan Singer بنام X-Men: Days of Future Past منتشر شد . این پروژه که در حال فیلمبرداری می باشد ، مدت طولانی است که تصاویر بسیاری از کارکتر های این فیلم توسط Bryan Singer که برای صندلی کارگردانی جای Matthew Vaughn را گرفت ، منتشر می شود . امروز چندین تصاویر از رئیس جمهور Nixon در دفترریاست جمهوری که برطبق گفته های Bryan Singer ، کارکتر Nixon برای سال ۱۹۷۰ می باشد ، همچنین اولین نما ازMichael Fassbender در نقش Magneto هم مشاهده خواهید کرد که در این تصویر Magneto به خانه ی دوست قدیمی اش پروفسور Xavier برگشته است و برایان سینگر برای عنوان این عکس در توئیتر نوشت :” The dark knight rises “ ، در اخر تصاویری از Nicholas Hoult در نقش Beast منتشر می کنیم که این کارکتر نیز در سال۱۹۷۰ و بخش گذشته ی فیلم قرار دارد .

از انجا که بخش بیشتری از کارکتر Beast را در فیلم X-Men: First Class دیده ایم ، بنظر می رسد تغییراتی در شکل ظاهری این کارکتر داده شده است . اگرچه بنظر می رسد در اولین روبرویی Beast وMagneto چندان اوضاع خوب پیش نرفته است .


در این فیلم بازیگران بزرگی همچون James McAvoy , Jennifer Lawrence , Ian McKellan , Patrick Stewart , Hugh Jackman , Peter Dinklage , Anna Paquin , Ellen Page , Omar Sy , Daniel Cudmore , Booboo Stewart , Fan Bingbing و Halle Berry حضور دارند .


فیلم X-Men: Days of Future Past در تاریخ ۱۸ جولای ۲۰۱۴ اکران خواهد شد .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم